rusz tyłkiem

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
nie podoba mi sie :pokrecony:
ta laska chyba ma strasznie dużą pupę i ona sie tak sama trzęsie jak jej właścicielka tak skacze
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
moze sie faktycznie tak trzesie z nadmiaru tluszczu :D
nie wiem :p
sprobuj pocwiczyc przed lustrem ;) i shake it, shake it :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
A może po prostu jakoś powietrze im się tam tak teguje... :lol:

Edit: Co do tych następnych filmików..
Podczas nauki salsy można nauczyć się takiego poruszania biodrami ;)
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
albo....jak telepać tak tym tyłkiem? XD
co do salsy albo innych....bo np tez tańca brzucha trzeba mieć nauczyciela. a niestety u mnie wpobliżu nie ma jakiejś szkoły :(
dlatego pytam was dziewczyny...
próbuje ale mi se nie udaje... ;(
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
masz jakieś duże lustro w domu?
może tańcz do niego i zastosuj metodę prób i błędów ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No, niezła jest. Musisz dużo ćwiczyć, słuchaj muzyki dancehall i rozluźnij się. Rób to na ugiętych nogach, bo na prostych niewiele zdziałasz :p I musisz mieć do tego mocne mięśnie brzucha.
Tego nie da się tak zainstruować, musisz mieć do tego dryg. A jak masz, to wystarczy go wydobyć :)
 

oksii

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak już inni wspomnieli spróbuj poćwiczyć przed lustrem ;) Ubierz coś wygodnego i rozluźnij sie. Włącz jakoś muzykę i po prostu się wczuj w jej rytm ;] Możesz zacząć od swobodnego poruszania biodrami a później już wszystko pójdzie łatwo. Wystarczy że będziesz na luzie i wczujesz się w muzykę ;]

Spróbuj zacząć tak jak ona:
http://pl.youtube.com/watch?v=sz8WydzXePI
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To wcale nie jest trudne. Ale jak nigdy nie tańczyłas to może Ci się tak zdawać.
Musisz po prostu zacząć od prostych ruchów w boki, przód, tył. Z czasem bedzie wychodzić coraz lepiej i wtedy sama dojdziesz do czegoś takiego jak na filmikach.
No chyba, że taniec nie jest Ci pisany :p Niektórzy mogą ćwiczyć latami a i tak są dalej sztywni.
 

kaasandraa

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Bartoszyce
mmm. takie machanie tyłkiem ma swoją nazwe wiecie? xD to jest perreo ;) ( Perreo to odmiana seksualnego tańca grinding, popularna wśród słuchaczy muzyki reggaeton. - Grinding to rodzaj tańca z elementami erotycznymi, w rytm muzyki hip-hop, house i dancehall. W tym gorącym tańcu pary wykonują dynamiczne ruchy, również seksualne. -- takie z wikipedii xD ) no fakt faktem, ze trzeba sie naoglądać takich filmików i próbować odtworzyć te ruchy przed lustrem, ale moim zdaniem warto. xD od jakiegoś czasu ćwicze i co raz lepiej wychodzi xDD tak jak było już wyżej napisane rozluźnij się i wszystko rób na ugiętych nogach bo na prostych to na pewno nic ci z tego nie wyjdzie ;] miłej nauki :p he
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
ja tańczę reggaeton i uczymy sie tak tańczyć. no może mniej więcej tak ;)
więc spróbuj poszukać jakiejś szkoły tańca . (;
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kręcenie tyłeczkiem nie jest trudne! Tez myślałam, że nie ptorafie, ale jednak dobrze mi idzie;) Wystarczy wsłuchać się w rytm muzyki jak najlepiej go poczuc! :D i dawaj z siebie jak najwiecej;))
 
Do góry