Nauka tanca

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Jak juz pisałam w innych postach planuje od wrzesnia zapisac się na nauke tańca nowoczesnego lub hip hopu. :p
Tylko, że żadnych szkol takich profesjonalnych chyba nie ma u mnie..
I własnie dzisiaj dowiadywałam sie w Młodzieżowym Centrum Kultury w moim miescie o takie zajęcia.
Troche sie zdziwiłam bo powiedzieli mi że zajecia odbywają się mniej wiecej 2 razy w tyg po 1 godzinie lekcyjnej :niepewny:
Tylko jeszcze grafik dokladny ustalony nie zostal ale podobno raczej duzo sie nie zmieni w tym roku.
I zajecia kosztują 150 zl za caly rok.
Wydaje mi sie, że chyba nie o takie cos mi chodzilo i nic sie tam nie naucze przez taki czas ..
Przeciez do takich zajec trzeba sie bardzo dobrze rozciągnąć co samo trwa jakąs godzine. A reszta zajec..?
A co Wy myslicie na ten temat. ?
Bo nie wiem czy probowac tam..czy szukac czegos lepszego.. <_<
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Faktycznie jakoś tak krótko i mało tych zajęć : /
Jeśli zależy Ci na nauczeniu się czegoś a nie tylko na zabawie to poszukaj czegoś innego ;)

Tutaj tylko plusem jest cena ... u mnie w mieście, w niektórych szkołach jeden miesiąc kosztuje ok. 60 zł :/
 

amaderado

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Popieram, szukaj gdzie indziej jeśli chcesz fajnych wyników, 2x w tyg po godzince to bardzo wolne tempo nauki.
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
no wlasnie tez mi sie wydaje.
I chce gdzieś indziej ale nie wiem czy to wyjdzie i po ile godzin tygodniowo tam jest.
I to nowoczesny.. samego hip hopu nie ma ; (
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
A można wiedzieć skąd jesteś? Wtedy może coś doradzimy. Ewentualnie w okolicach jakiego większego miasta mieszkasz. To ułatwi nam sprawę i może coś odradzimy :)
Ja osobiście szukam taniej szkoły w Krakowie. Mogę też dla Ciebie poszperać :)

pozdrawiam :)

ps. napisz na PW, to może coś więcej poradzę. :)
ps2. może najpierw zobacz jak jest, a potem się zdecyduj... ale i tak z góry odradzam.
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Do wiekszego miasta bym raczej nie miala jak na zajecia dojeżdzac ;)
Tez chcialam zobaczyc jak jest a potem posjac decyzje ale oplata jest z gory wiec sam maly problem :p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Mam taka samą sytuację jak ty, ehh.. no cóż muszę sie pogodzić z tym, że już do końca życia będę tańczyć we własnym domu... :(
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Radzionków
tam gdzie mieszkam ja
jest Centrum kultury Karolinka
niejest to jakieś wielgachneee miasto
około 17 000 mieszkańców
ale w tym Centrum Kultury Karolinka (skrót CKK)
jest zespół mały śląsk czyli takie typowo śląskie
ale jest też formacja Taneczna "Pasja"
Taniec nowoczesny
mozna sie zapisywac od 10 do 15 lat
są cztery grupy wiekowe
jest to dla dziewczyn i chłopców ale chodzi tylko jeden chłopak i same dziewczyny
"Pasja" cieszy sie duzyym zainteresowaniem
sama na to chodzę
kilka dni przed końcem roku żegnaliśmy naszą panią Alę
ponieważ u nas miała pół etatu a zaproponowano jej cały etat
w tej samej branży
Na koncercie pożegnalnym wszyscy płakaliśmy bez opamiętania
za naszą panią Alą
była to kobieta anioł która umiała nauczyc tanca
a teraz czekamy na nową panią
ja sie nie odpisałam z powodu odejsca pani Ali
Dalej tańczę
Bo taniec to moja pasja

I dlatego uważam że nauka tańca do genialny pomysł
 

takajednaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja też mam lekcje 2x w tygodniu po ponad godzince . ; ))) i ktoś tam narzekał ż epłaci 60 zł . to jest normlana cena ... ja płace 90 zł i nie narzekam . ; ]]]
 

NATEY

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gdynia
proponuje odrazu isc do dobrej ,profesjonalnej szkoly. Jak zaczynac to u najlepszych.
Nawet jakbys miala godzine jechac- i tak warto.

gut lak.
 

Coffee

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Powiem Wam, ze bardzo trudno znaleźć szkołę tańca w której zajęcia odbywają się częściej niż dwa razy w tygodniu. Szczerze mówiąc to jeszcze się z taką nie spotkałam (no chyba, ze wykupisz sobie karnet na dwa kursy).
Jedyne co w tym dziwnego to długość zajęć. 45 minut? Powinny co najmniej trwać godzinę.
Jeżeli pójdzie się do dobrej szkoły tańca, to nawet zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny nauczą tańczyć. Tylko w takich szkołach to cena jest zupełnie inna. 110 zł, ale na miesiąc.
Zaczynałam od takiej kiepskiej szkółki, za którą płaciłam grosze. No i odeszłam po 6 miesiącach (po pokazie). Na każdych zajęciach ta sama rozgrzewka i przez pół roku trenowanie tego samego układu. Po mimo mojej pasji do tańca, tam się po prostu nudziłam. Dlatego nie polecam czegoś takiego.
Obecnie na nowo zaczynam, można powiedzieć u 'elity', i jestem strasznie zadowolona.
Lekcje taneczne na które chodzę to moje ulubione zajęcie w ciągu całego tygodnia, więc jak najbardziej warto uczyć się tańczyć!
 
Do góry