grzybicze zapalenie pochwy a sex

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
mam pytanko czy można uprawią sex mając grzybicze zapalenie pochwy czy raczej powstrzymać się od współżycia na jakiś czas? Jeśli tak to na jak długo? Proszę doradzcie bo boję się że objawy choroby po stosunku mogą mi się nasilić
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie mozna wspołzyc majac kandydozy ochwy ze wzgledu na mozliwosc zarazenia partnera,bol...kiedy mozna...jak wyleczysz grzybice do konca wczesniej nie zalecam...jezeli uprawialas seks w czasie grzybicy proponuje aby Twoj mezczyzna smarowal sie np mascia clotrimazolum poniewaz to jesct choroba weneryczna
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
teoretycznie można w gumce ale lepiej nie współżyć, żeby nie podrażniać nablonka pochwy. i najlepiej odczekać po skończeniu leczenia kilka dni i wtedy łykac probiotyki ginekologiczne na florę w pochwie
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wieszz solsy ja nie wiem po co wogle przy chorobie wenerycznej kochac sie nawet w prezerwatywie...trzeba ja dobrze wyleczyc
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
kaluta jak juz kolezanki tu napisaly lepiej nie wspolzyc bo bedzie ci sie odnawiac ta grzybica

justyska ztego co wiem grzybica nie jest choroba weneryczna ;) Choroby weneryczne

* AIDS
* Brodawki płciowe
* Brodawki weneryczne
* Chlamydia i ureaplazma
* Condylomata acuminata
* HSV
* Human papillomavirus - HPV
* Kiła
* Kłykciny kończyste
* Opryszczka narządów płciowych
* Rzeżączka
* Syfilizm
* Świerzb
* Tryper
* Wrzód miękki
* Wrzód weneryczny
* Zapalenie cewki moczowej
* Żółtaczka
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no ale zapalenia grzybiczego jamy ustnej nie masz? może to będą najlepsze dni partnera? ;p
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
anula30 masz racje kandydozy pochwy sa raczej zakazeniem...patrzylam pod tym wzgledem ze grzybica mozna zarazic partnera ...sorki za blad
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja stosuję maść i globulki i już po 3 dniach jest lepiej. Myślę że zrobię sobie 2 tygodniową przerwę jeśli chodzi o sex. Myślicie że ten czas wystarczy żeby całkowicie się wyleczyć (już jest lepiej) i żeby grzybica nie powróciła??? Czy mój chłopak też powinien zastosować maść przeciwgrzybiczą - zdarzało nam się wcześniej współżyć bez prezerwatyw???
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiesz 2 tyg moze wystarczy skoncz leki...a co do partnera moze niech zastposuje masc clotrimazolum tak na wszelki wypadek
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio miałam kandydoze pochwy. Miałam jeki na miesięczną kurację i mój lekarz zalecił ze własnie w tym czasie nie nalezy współżyć żeby to spokojnie wyleczyć i nie zarazić partnera...
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
orientujecie się może czy dostanę bez recepty globulki clotrimazolum????
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
:DDDDDDDDDD w profilu jest tak wpisane... załączona fotka też nie pokazuje zbyt dojrzałej osoby...

haha "czy powinnam się powstrzymać od sexu na 2 tyg." a czy to dla ciebie jakiś problem? ;x
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
nie jestem tą osobą po prostu korzystam z jej profilu zadając pytanie!!!!!!!! Mam 30 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Każdy musi sie godzić z ewentualnymi konsekwencjami współżycia.

Autorka tegóż to tematu napisała,że ma 30 lat. Okej...
 
Do góry