Portale plotkarskie

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Hmm czy nie wydaje wam się, że tego typu portale. I ogólnie plotki to wścibstwo i niepotrzebne upublicznianie niektórych faktów z życia gwiazd (jeśli coś takiego istnieje). Lansuje to wiele kiczowatych osobistości powstają "znani z tego, że są znani".
I kogo obchodzą czyjeś powiększanie piersi, nałogi, stan portfela?

"Celebrities to gwiazdy współczesnego społeczeństwa konsumpcjonistycznego, osoby znane i/lub sławne. W przekonaniu badaczy jest to kategoria ogniskująca większość dyskusji toczących się wokół problemów tożsamości kulturowej, dyskursy o etniczności, gender, cielesności, przemianie gatunków, społecznych mitach, religijnym aspekcie gwiazdorstwa oraz pośmiertnym życiu. Celebrities to także kwestia związku elit i mas. Celebrities tworzą nową sferę publiczną, wytworzoną przez medialny system ekologiczny, i często zarówno legitymizują system i jak też podkopują jego fundamenty. "

A wy jak myślicie?
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
No w sumie to masz rację. Ale skoro one już są, to co zrobisz? Takie już życie:)
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ja sporadycznie przeglądam takie portale typu Pudelek, i powiem tak, są tam fajne wątki i zabawne, ale przeważa kopanie lężącego. Np Gośke Andrzejewicz- ostatnio przeczytałem że sobie brawa z blejbeku puszcza- no to spoko. Ale z drugiej strony robienie afery że Damięcki uśmiechal się na pogrzebie swojej babci :/. A ja się pytam, co jest gorsze czy uśmiechanie się na pogrzebie czy dziennikarzyna latający z aparatem po cmentarzu. Wedlug mnie powinna się zebrać ludzi i pogrzebać w życiorysach autorom pudelka- czy oni mają idealne ciała, czy dbają o groby rodziców )bo ostatnio się tego czepiają), jakie są ich stosunki z rodziną itd. Ciekawe czy by byli tacy idealni.
Można się interesować życiem gwiazd to nic złego, szczególnie jak się ma nudnawe życie. Gwiazdy zarabiają mnóstwo kasy, śpiewając z blejbeku albo robiąc trzy miny w głupim serialu, same się pchają pod aparaty biorąc udział w reality szołach więc no problem., Ale jest pewna granica, którą takie portale, a tkaże Fakt czy Super Express przekraczają...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
No w sumie to masz rację. Ale skoro one już są, to co zrobisz? Takie już życie:)

Co zrobię? Oczywiście że nic :mruga:
Mogę jedynie się załamywać nad tym jak bardzo spłyca się dzisiejsze społeczeństwo..
Chleba i igrzysk. Sztucznych podniet i intymnych szczegółów.
Dla mnie Doda czy Rubik są tak samo ciekawi jak Zośka z jarzynowego i Jurek z piekarni.
To, że ich raz czy dwa pokażą w tivi nie znaczy że muszę im zaglądać pod kołdrę czy w inne miejsca.
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Te portale to naprawdę straszne, gdy widzę newsa typu: ,,Pazura tankuje na stacji!" to aż chcę się napisać: A gdzie ma tankować ? W domu ?! Paranoja.
 

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Lubię zaglądać na te portale, newsów tam zamieszczanych nikt nie karze traktować poważnie, a niektóre głupotki mogą nawet humor poprawić.
Zaryzykowałabym stwierdzenie, że te wszystkie Plotki i Pudelki są nawet przydatne, bo nie liżą "gwiazdom" tyłków jak co poniektóre gazety.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Dziwne to jest, że ludzie spragnieni są plotek o "gwiazdach". A nawet nikt nie pomyśli, że oni też mają własne życie prywatne i nie sądzę żeby ktokolwiek chciał, aby jego, życie było pod ciągłą nagonką fotoreporterów.
 

diddlinka_12

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Legnica
Hmm czy nie wydaje wam się, że tego typu portale. I ogólnie plotki to wścibstwo i niepotrzebne upublicznianie niektórych faktów z życia gwiazd (jeśli coś takiego istnieje). Lansuje to wiele kiczowatych osobistości powstają "znani z tego, że są znani".
I kogo obchodzą czyjeś powiększanie piersi, nałogi, stan portfela?

"Celebrities to gwiazdy współczesnego społeczeństwa konsumpcjonistycznego, osoby znane i/lub sławne. W przekonaniu badaczy jest to kategoria ogniskująca większość dyskusji toczących się wokół problemów tożsamości kulturowej, dyskursy o etniczności, gender, cielesności, przemianie gatunków, społecznych mitach, religijnym aspekcie gwiazdorstwa oraz pośmiertnym życiu. Celebrities to także kwestia związku elit i mas. Celebrities tworzą nową sferę publiczną, wytworzoną przez medialny system ekologiczny, i często zarówno legitymizują system i jak też podkopują jego fundamenty. "

A wy jak myślicie?

Popieram ;P
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Nie zaglądam na portale typu "pudelek" albo coś tego typu......tam są same pijawy szukające sensacji, nie obchodzi mnie kto co sobie powiekszył, z kim sie przespał itd
 

Kaora

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Na pudelek.pl wchodzę, ale tam już takie głupoty piszą, że...
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Te portale to jedno wielkie śmietnisko.
To, czy Doda jest z Majdanem albo czy Gosia Andrzejewicz przytyła 10 kg, interesuje mnie równie bardzo, jak średnia opadów atmosferycznych w Czechosłowacji w marcu 1965 roku.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Te portale to jedno wielkie śmietnisko.
To, czy Doda jest z Majdanem albo czy Gosia Andrzejewicz przytyła 10 kg, interesuje mnie równie bardzo, jak średnia opadów atmosferycznych w Czechosłowacji w marcu 1965 roku.

Dokładnie. To, że są ludzie których to ciekawi lub uważają takie "plotki" za zabawne jest ciekawym zjawiskiem.
W sumie czego można oczekiwać o kraju ze średnią IQ <90.
Ludzie od zawsze lubili sensacje, podglądactwo, pomówienia. Tylko skąd to się bierze?
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Wiesz, gdyby nie było na to popytu, to by takie portale nie istniały.
Skąd to się bierze? Trudno powiedzieć. Tak samo nie da się określić skąd się wzięły pokemony albo emo.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Ja na tego typu portale nie wchodzę, bo mówiąc brzydko mam w du.pie to co się dzieje u tych naszych :bag: celebrities. Swoją drogą to ten cały pomysł na podglądanie gwiazd wzięliśmy od USA gdzie niektóre gwiazdy są przedmiotem kultu. (Warto dodać, że tam naprawdę można to nazwać celebrities a u nas to może być ktokolwiek kto pokazał dupe w telewizji ;))
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Portale, jak portale. Nie chcesz, nie wchodzisz.
Bardziej rażą mnie te różne gazety typu "Fuckt" i inne szmatławce.
Wchodząc do spożywczego od razu (przynajmniej w moim przypadku) rzuca mi się w oczy półka z różnokolorowymi gazetami i kolorowe napisy typu "Mandaryna poszła się załatwić do Toi-toi'a".
Co wtedy zrobić? Przecież nie zamknę oczu i nie będę szła na oślep, bo wpadnę na kogoś. Nie pójdę inną drogą, bo tego nijak nie da się wyminąć.
Nie każdy chce czytać o du.pie Maryni...
 

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
W pełni się zgadzam z Czasowstrzymywaczką (fajny ale straaaasznie długi nick ;) ) Po co komu takie media ??? Czy ludzie nie mają własnego życia ? :mruga:
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
ja tam wchodzę na portale plotkarskie,żeby się z głupoty dziennikarzy pośmiać. niektóre "plotki" są tak ważne,że aż żal d*** ściska.ale jak nie ma o czym pisać... dziennikarze są czasami żałośni. gwiazdy mają prawo do prywatności!!!
 
N

Nestia21

Guest
Ja czasami zaglądam na Pudelka... Ale czego oni chcą od Dody? Albo innych gwiazd notorycznie przez nich kompromitowanych?
 
Do góry