Problem z kolorem brody.

AX616

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam. Mój problem jest następujący: posiadam brodę (długości ok 5 cm) której kolor znacznie różni się od mojego naturalnego koloru włosów. Włosy mam naturalnie ciemno brązowe, miejscami wpadające w czerń, natomiast broda ma jaśniejszy odcień brązu, miejscami nawet (o zgrozo!) rudawy :bag:. Oczywiście najprościej byłoby ją zgolić i po kłopocie. Ale mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje! Więc pytam Was wszystkich - czy znacie jakiś sposób na naturalne przyciemnienie włosów na brodzie? Farbowanie nie wchodzi w grę! Proszę o pomoc.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ponoć od częstego golenia zarost robi się twardszy i grubszy, a co za tym idzie ciemniejszy.
 

AX616

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Tyle, że ja już się dość długo goliłem (ok 5 lat) więc chyba tyle powinno wystarczyć. Zresztą, na twardość i grubość tych włosów nie mogę narzekać... Jedynie kolor mnie irytuje...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Hmm... No to nie mam pojęcia jak Ci pomóc. Jak nie chcesz farbować brody to zafarbuj włosy na rudo :D
 

AX616

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Pisałem ogólnie, że farbowanie nie wchodzi w grę <_< Chodziło mi raczej o jakieś naturalne środki które mogą przyciemnić włosy...
 

przemko

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
mam identyczny problem. włosy mam brązowe a brodę niestety rudawą :( . już sie z tym pogodziłem ale chciałbym mieć mocną i czarną :bag:
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
może jakieś płukanki? ale to już lepiej w aptece jakiejś się popytać ;)
 

moni3q

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Another World O_o
Ty to masz odcienie brązu na włosach na głowie i brodzie. A mój kumpel włosy ma czarne a brode rudą :))) nie farbuje jej. Po prostu juz tak ma ;]
 

pietrucha

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj
a łoniacze jakie masz? pewnie też rude? ulala.. przefarbujcie sobie te brody i tyleee :))) innego wyjścia chyba nie ma...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Witam. Mój problem jest następujący: posiadam brodę (długości ok 5 cm) której kolor znacznie różni się od mojego naturalnego koloru włosów. Włosy mam naturalnie ciemno brązowe, miejscami wpadające w czerń, natomiast broda ma jaśniejszy odcień brązu, miejscami nawet (o zgrozo!) rudawy :bag:. Oczywiście najprościej byłoby ją zgolić i po kłopocie. Ale mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje! Więc pytam Was wszystkich - czy znacie jakiś sposób na naturalne przyciemnienie włosów na brodzie? Farbowanie nie wchodzi w grę! Proszę o pomoc.

Zdarza się tak czasami. Ja np. włosy na głowie mam koloru ciemny blond, natomiast zarost na twarzy mam sporo ciemniejszy (podchodzący nawet pod czarny). Jakoś mi to nie przeszkadza.

Czasami noszę wąsy. Akurat teraz nie mam..... golę całość zarostu, bo dobrze wyglądam i bez wąsów i z nimi.
Czasem zgolę, pochodzę bez wąsów z pół roku i znowu zapuszczę i tak dalej.....

I jak akurat mam wąsy to i tak dobrze wyglądają, mimo, że są dużo ciemniejsze, niż włosy na głowie.


Ponoć od częstego golenia zarost robi się twardszy i grubszy, a co za tym idzie ciemniejszy.

Ja też mam dużo ciemniejszy, niż np. 3 lata temu, bo tak gdzieś od tego czasu przeważnie golę się co 3,4 dni ( a i tak 2 dni po ogoleniu jestem już trochę zarośnięty ), a żeby być zawsze ogolonym, to muszę co 2 dni, ale tak często to już żadko.
 

AX616

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dobra, kupiłem sobie płukankę przyciemniającą URTICOSAN 4. Ile mam nią płukać tą bordę? Na opakowaniu nic nie pisze... Czy da to jakieś lepsze rezultaty jak zanurzę ją w tym na pół godziny albo coś?
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
hm...tylko sobie nie wypal tej brody..lepiej miec rudawa niz wielka rane... mi tam inny odcien brody nie przeszkadza u faceta.
 

AX616

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Eee no bez przesady xD. To przecież tylko ziołowa płukanka a nie jakiś silny środek farbujący xP.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh mój kumpel miał mówił, że on ma tak kolor brody normalny brązowy
kolor włosów na ciemny blond a
łonowe ma rude :p
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Ruda broda, he,he... To cholernie czeste zjawisko. Można nawet powiedzieć, że prawie standard. A czy wiecie skąd się to wzięło? Pleca ciekawy, lekki tekst na jakimś blogu na ten temat. Tekst jest niezły :) No i na dodatek może coś w tym jest :) - Ruda broda
 
Do góry