Pezent komunijny

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
hej!!
Moja kuzynka ma niedługo komunię kuzynki, a ja nie mam pojęcia co mam kupić :zalamany:
Macie może jakieś propozycje ?? :niepewny:
Warunek:
koszt ok. 250 zł,
nie może to być :
odtwarzacz mp3, diskman,rolki,aparat cyfrowy,tel. komórkowy... ( bo to kupują inni goście, lub po prostu- już ma).
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
wieże stereo - może starczy na coś co mp3 odtwarza - bo mali sobie z kaski nic nie zrobią... a np. mini wierza mp3 to jest cos :D
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Siuniak napisał:
Domek dla lalki barbie
odpada- za duza jest na to :p
nika napisał:
a moze pieniazki, jak na cos zbiera
nie zbiera na nic , a poza tym piniadze na komunie.....jako mi nie pasuje.........

angel napisał:
wieże stereo....
hm napislam , ze odtwarzacz mp3 odpada, a poza tym ma wieżę, więc ..........nie nie - odpada :p
DZIEKI WSZYSTKIM ZA PROPOZYCJE :D
 
A

Anonymous

Guest
zielka napisał:
hej!!
Moja kuzynka ma niedługo komunię kuzynki, a ja nie mam pojęcia co mam kupić :zalamany:
Macie może jakieś propozycje ?? :niepewny:
Warunek:
koszt ok. 250 zł,
nie może to być :
odtwarzacz mp3, diskman,rolki,aparat cyfrowy,tel. komórkowy,rower,domek dla lalek,pieniądze... .
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Nie no znowu sie nie zalogowalam ! ech.....
nom dobra czyli tak.....z rowerem nie bardzo. Za taką cenę zepsuje sie po paru dniach ;/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ale skoro to droga rzecz to chyba mozna sie w kilku zlozyc, tak bylo u kolezanki corki, bo mala chciala komputer :D
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
A moze tak nic nie kupowac... :zawstydzony: :hyhy: dac po prostu troche kasy i bombonierke....albo wiem ja dostałam na komunie złoty zegarek, kolczyki złote, i złoty łancuszek...moze kup zegarcek nie konecznie złoty, i dozuc do tego takie rózne drobiazgi jak porcelanowa lalka, płyta ulubionego zespołu, jakies fajne ciuchy, słodycze:D :) ;)
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
pasya1 napisał:
Zegarek, kolczyki, łańcuszek złoty???
zegarek ma( moze nie jakis nadzwyczajny ale ma- i tak nie nosi :p), a poza tym to już taki "oklepany" prezent:p
kolczyki i lancuszek- moim zdaniem zloto jest teraz mniej modne, a poza tym mala dziewczynka nie bedzie nosila do szkoly zlotej bizuterji, ja sama dostalam lansuszek i do tej pory go nie nosze. :p

Helmud_Ziom napisał:
6 Tomową Encyklopedię PWN
- ona jest taka wybredna, ze wcale sie nie bedzie cieszyc z ksiazki:p fakt, ze pozniej moze jej sie przydac, ale...............

nika napisał:
a moze warto samego dziecka zapytac o czym marzy??????
pytalam nie raz hehe..... ;)
mowi ze o niczym........ w koncu pozniej powiedziala ze chce karteczki z diddlem heh.......bez przesady ;) ona jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy, ze to nie ma byc zwykly prezent na urodziny :D
Komputer- ma hehe i to niezły :D

Siuniak napisał:
moze kup zegarcek nie konecznie złoty, i dozuc do tego takie rózne drobiazgi jak porcelanowa lalka, płyta ulubionego zespołu, jakies fajne ciuchy, słodycze:D
zegarek opisalam wyzej :p
porcelanowa lalka.... postawi w kąt i wcale sie nie bedzie cieszyc
plyta, w kazdej chwili moze kupic.....a gdy pozniej wspomni ,ze kupilam jej plyte (m.in.) na komunie, to bedzie jakos troche glupio......:p:p
Ciuchy, slodycze, to bardziej na swieta itp.
Ach widze, że ja nigdy sie nie zastanowię :D:D
ale uwaga- mala miala dostac aparat cyfrowy, ale wczoraj pewien gość powiedzial ,ze jednak chyba zrezygnuje, wiec ....... kupie jej aparat :D jedzie akurat na zielona szkole, to jej sie przyda..... ;)
nie jest to jeszcze pewne na 100%, ale gdzieś na 80........ no wiec oby tak sie stalo i bedzie problem z glowy =)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
ja też myślałam o zegraku, chociaż,to pewnie większość kupuje... ale może najbezpieczniej będzie zapytać dziecka, albo rodziców...ja kupiłam sobie telewizor do pokoju za ieniądze z komunii :rotfl:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
roses napisał:
ja też myślałam o zegraku, chociaż,to pewnie większość kupuje... ale może najbezpieczniej będzie zapytać dziecka, albo rodziców...ja kupiłam sobie telewizor do pokoju za ieniądze z komunii :rotfl:
ona raczej nie ma zadnych wydatkow, a nawet jakby miala to rodzice jej kupia. (telewizor ma w pokoju) . Poza tym chaialbym jej dac jakis prezent zeby miala pamiatke, a jak dam pieniadze, to rzecz ktorą za nie kupi nie bedzie juz ode mnie.
 

Siuniak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
132
Punkty reakcji
1
Daj ładna koperte z kasą i dużą bombonierke...ja nie dostałam zadnego prezentu...oprócz tych złotych rzeczy, nawet rowera anie dostałam...tylko marne 400 zł. Nie byłam uciesznoa..:(
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Siuniak napisał:
Daj ładna koperte z kasą i dużą bombonierke...ja nie dostałam zadnego prezentu...oprócz tych złotych rzeczy, nawet rowera anie dostałam...tylko marne 400 zł. Nie byłam uciesznoa..:(
ja tez nie dostalam roweru na komunię, ale np. radio, lancuszek no i kase .No ale cóż jesli ona ma już radio,(lancuszek uzasadnilam wczesniej :p)a samej kasy nie chce zabardzo dawac....Ja bylam zadowolona z kasy, ale ona..........waptpie ;/ :p
 
Do góry