Członek o kształcie banana

ajc_69

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
W-wa
bravozp3.jpg


Ojej to straszne !

:lol:
hahaha
wzięte z www.bravo.pl
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
A ja nie.
Mnie też kiedyś śmieszyły problemy w stylu "O jejku jej, mój penis nie jest idealnie prosty, tylko odchyla się w górę/dół, co ja mam zrobić!!!!!111"
Po latach w ogóle na nie nie reaguję.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
No właśnie śmiałem się z tego o czym Kriss napomniała. Z resztą tego typu pytań nie byłoby, gdyby była obowiązkowa edukacja seksualna? No popatrzcie jesteśmy drośi, a ile pytań zadajemy, a co dopiero parunastolletnie dzieci.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Z resztą tego typu pytań nie byłoby, gdyby była obowiązkowa edukacja seksualna?
No tak, ale taka z prawdziwego zdarzenia.
A wiecie, jak to jest w praktyce?

Raz słyszałam historię o tym, jak to klasa (albo dziewczęta z klasy) w ramach wychowania seksualnego pojechała do gabinetu ginekologicznego. Czego się dowiedzieli? Żeby nie ważyli się tam pokazać przed 18-stką, bo inaczej lekarz zadzwoni po rodziców i do szkoły. I nic więcej.

Inny przypadek jeszcze lepszy - nauczycielka, grożąc sankcjami ze sprawowania stwierdziła, że uczniom nie wolno rozpoczynać współżycia przed zakończeniem liceum, nawet po ukończeniu 18 roku życia, bo to amoralne, a uczeń reprezentuje szkołę 24 na dobę.

Paranoja.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
O kurcze to u nas katechetka nawet w podstawówce nie robiła tego typu rzeczy podczas wychowania do życia w rodzinie bo tak się to nazywało. Najgorsze jednak było w gimnazjum bo wychowanie do życia w rodzinie było w programie WOS-u i mieliśmy to z taką śp. panią co nam puszczała jakieś infantyne filmiki o dobrym duchu. Pozatym czułem się indoktrynowany na tych lekcjach.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Poprostu żal :(
dziwią mnie tacy nastolatkowie którzy są głupi jak but i bardzo mało wiedzą o edukacji seksualnej
Albo jak dziewczyna pisze " uprawiałam z chłopakiem seks oralny,czy mogę zajść w ciąże ? " no na litość... :/
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Poprostu żal :(
dziwią mnie tacy nastolatkowie którzy są głupi jak but i bardzo mało wiedzą o edukacji seksualnej
Albo jak dziewczyna pisze " uprawiałam z chłopakiem seks oralny,czy mogę zajść w ciąże ? " no na litość... :/

Mało wiedzą i nie będą wiedzieć bo żyjemy w zaścianku katolickim.

J.B
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Akurat religijność ma tu troszeczkę do rzeczy, lecz przede wszystkim zależy to od księży danej parafii. Ksiądz mojej parafii uwielbia o seksie itp. rozmawiać. Szczególnie z chłopakami, nas kobiety uważa za jakieś podłe istoty prowokujące do aktu seksualnego. Świetnie, nie?:p

No dobra, wracając do tematu..

Ajc.. Przypomnij sobie jak Ty miałeś 13 lat i co? :D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Tak to jest- czytałam jak 13-letnia dziewczynka pytała na łamach prasy młodzieżowej
"Całowałam się z chłopakiem, boję się, że jestem w ciąży"
brak komentarza, no brak!
Po co w podstawówkach "Wychowanie do życia w rodzinie", skoro dzieci i tak z tego nic nie wynoszą? Nawiązują tam przecież do dojrzewania, seksu..
eh
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wdż nie jest obowiązkowe, miałam kilka godzin zajęć w LO z tego, alee...szczerze nic nowego tam człowiek nie dowiaduje. Mieszanka ogólna + religia.
Pośmiać sie można.
Ale nie z niewiedzy. To jest porażające. Cóż słyszałam,że obowiązkowe szczepienia mają wprowadzić dla dziewczynek w wieku 8-11 lat aby uchronić je przed różnymi chorobami wenerycznymi, dlaczego? Bo teraz 13latki już uprawiają seks nie myśląc o konsekwencjach.
"Dzieciaki/Mali dorośli ludzie" jak zwał tak zwał, co nie doedukowani, najpierw robią - potem myślą.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
No cóż...
Nie wszyscy w wieku 13 lat są jeszcze odpowiednio dokształceni na takie tematy i mają do tego prawo...
 

DziQReprezentujeJP

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ostrołęka
Po co są takie tematy ?? lepsze było jak czytałem że dziewczyna pisała że po stosunku z chłopakiem kolano jej napuchło i bała się że to ciąża pozamaciczna tak to jest jak dzieci interesują się seksem zamiast bawić się w piaskownicy.
 
Do góry