Opuszczone...

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ostatnio natknęłam się na interesującą stronę o opuszczonyc miejscach - i nie tylko o Czarnobylu, bo okazuje się, że i Polska ma swoje "opuszczone miasto". Założyciele strony buszują po opuszczonych miejscach kościołach, fabrykach, zamkach, willach. W niektórych obiektach natykają się o dziwo jeszcze na stare dokumenty czy przedmioty "dawnej swietnosci"
moze w waszych okolicach tez natkneliscie sie na opuszczone miejsca?

http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=home
 
P

Pałka

Guest
Wydaje mi sie że już jest taki temat... No ale mniejsza o to ;)

Rzeczywiście, jest bardzo dużo opuszczonych miejsc.
Np. jakieś 25km ode mnie stoi stary, zniszczony i opuszczony kościół, obok którego jest wielki cmentarz. Kościół jest zabytkiem, ma ponad 300 lat. Niestety jest w tragicznym stanie.
Nie słyszałam żadnych plotek o rzekomych duchach. Mimo to nie wiem dlaczego ludzie boją się tego miejsca.
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Ludzie zawsze się czegoś boją, w końcu czegoś się trzeba ;) W mojej okolicy jest stara fabryka opuszczona i owczarnia i ludzie tam chodzą robić melanże - najczęściej nastolatki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Carmen, ładnie to tak? :D taki temat już był :D ale dwano, i nawet nie wiem gdzie, nie pora jeszcze na porządki w tym dziale, chetnie przejrze tą stronkę
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Carmen jak już :p jak znajdziesz zamkne albo polacze :p
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W dzieciństwie zawsze chciałam odnaleźć jakiś tajeniczy, opuszczony dom, w którym spotkam jakiegoś ducha ^^ i chyba pozostało mi to do dzisiaj xD niestety nigdy nie odnalzałam takiego miejsca :(
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
W Kielcach koło PKP jest olbrzymia fabryka (nie wiem czego) opuszczona, byłem w środku to takie wielkie maszyny były na wysokość 10 metrów i dało się wejść na 5 piętro i tam był korytarz w którym przez całość była dziura w podłodze z której widać pierwsze piętro prze fazowe jak zrobie zdjęcia to wstawie :) Kto z Kielc niech odwiedzi to miejsce na tą fabryka da się wejść od strony ul. Mielczarskiego ( za zjazdem busów idziecie dalej w strone małych bazar, i tam przed fabryką jest wielki komin napewno zauważycie) albo od Jagielońskiej ciężej troche bo trzeba na przeciwko mechanika w bloki na garaze zejść na teren innej fabryki (ale już działającej) przez płot i jesteśmy:):)
 
Do góry