Patentex Oval...

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Witam, ostatnio w gazecie wyczytałam że globulki (wspomniane w temacie) są dość dobrym zabezpieczeniem ale podczas stosunku pienią się i sex przypomina ubijanie piany :/ czy to faktycznie tak wygląda? ktoś ich tu używa? jakie macie wrażenia związane właśnie z nimi? z góry dzieki za odp :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
uzywalam, no dosc nieciekawie, caly czas wszytstko po Tobie scieka, a jak juz wstaniesz to calkiem koszmar no i sa dosc niemile dla skory, jak dla mnie to dalo sie z nimi wytrzymac, ale mojego chlopaka po nich wszystko swedzialo :(
jesli chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja z moim chlopakiem dotad stosowalismy caly czas prezerwatywe i Patentex :) Logiczne, ze przyjemniej byloby bez niczego, ale jakos trzeba sie zabezpieczac...Poza tym globulki w moim przypadku wrecz za bardzo nawilaja i redukuje te przyjemne otarcia :p Dlatego tez za miesiac przechodze do tabletek :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Myślisz że to dobre połączenie jeśli chodzi o 1 raz? czy faktycznie jest tak duży dyskomfort?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mysle, ze jak najbardziej dobry ;) Co prawda, nie wiem jeszcze jak jest bez tego sztucznego nawilzania i bez gumki, wiec Ci nie porownam, ale niedlugo bede wiedziala :D Czy czuje sie duzy dyskomfort, to juz zalezy od osoby, mnie to jakos bardzo nie przeszkadza. Tylko proponuje po stosunku zalozyc podpaske, bo faktycznie wycieka przez jakies pol godziny :p No i proponuje tez jakas podkladke (mnie, mimo podkladki w postaci starej koszulki, czesto zdarza sie poplamic lozko :p Chociaz w sumie Patentex jakichs ogromnych sladow nie pozostawia- taka bladozolta plamka smierdzaca sola :D)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie plamy tez zostaja, moze nie ma jakiegos dyskomfortu ale tez tak zle znow nie jest
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Tak pytam...bo tyle się negatywnych rzeczy nasłuchałam o tym ze sama juz nie wiem :( ale skoro uwazacie ze nie jest tak zle to ok :D 1 raz trudno jej uzyc? albo cos ?:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
raczej latwa w uzytku wkladasz jak tampon, tylko ze jeszcze troszke dalej bo jest mniejsza i tak na 10 min przed stosunkiem
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Zalozyc to Ci w ogole chlopak moze :D A jedna wystarcza na godzine, wiec jesli kochasz sie dluzej, to wiecej :p Ale jezeli Twoj partner malo doswiadczony i mlody, to raczej watpie, zeby trwalo dluzej niz godzine :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku jelonek to ile czasu Ty sie kochasz? takie stosunki dlugodystansowe preferujesz? godzinka lub ciut ponad to jest max
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hehe :) też mi się wydaje że ponad godz to max :D no ale może ludzie wolą i tak :) a miałyście jakieś wpadki z tym patentexem? napiszcie mi coś wiecej o tym bo jeszcze nie używałąm :p (SORRY ZE WAS TAK MĘCZE) ale same rozumiecie :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie, sam stosunek to u mnie trwa do 15 minut :p Ale na Patentexie tak bylo napisane :p Ja wspolzyje od sierpnia dopiero, ale do tej pory ani z prezerwatywa, ani z Patentexem nie bylo zadnej wpadki :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no jelonek, bo juz sie balam ze jestes niezmordowana :p wiem ze bylo tak napisane
ja stosowalam te globulki z prezerwatywami jakies 4 miesiace, wszystko bylo oki, slyszalam, ze takie zabezpieczenie jest w miare dobre, wiec sie nie martw!
 
Do góry