podrazniona skora w okolicy bikini

michasia123

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam taki problem czy wie ktos moze co moge zrobic aby zlagodzic podrazniona skore w okolicy bikini po depilacji? Po depilacji wyskoczylo mi sporo czerwonych krosteczek troszke piekacych. Moze zna ktos czym np posmarowac te miejsca aby nie byly tak widoczne?
 
B

Blancaaa

Guest
widoczne to beda ,nie znikna tak szybko,posmaroj miejsca bikini oliwka lub balsamem ale nie smaruj warg sromowych i wejscia do pochwy...jezeli golisz sie to uzywaj pianki do golenia nawet przeznaczonych dla mezczyzn i zniknie klopot z krostkami
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
A CZy to każda dziewczyna ma wlosy w okolicy bikinii ?? Bo ja np mam, a zas moja przyjaciolka nie ma;/

i jak golicie tam wlosiki ??
 
B

Blancaaa

Guest
wszystko zalezy od genu czlowieka bleble...najczesciej dziewczeta maja wloski kolo bikini i za wczesnie sie gola...ja mam i to widoczne wiec depiluje sie i zostawiam tylko paseczek poniewaz jest tak mi wygodniej
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
po odpowiednio delikatnej depilacji z użyciem środków przeznaczonych do okolic intymnych nie powinny wyskakiwać żadne zmiany skórne, zaopatrz się w jakąś piankę jak już wspomniała Blanca i nie gol pod włos ;)
krostki które Ci wyskoczyły musisz przeczekać, nic na nie nie poradzisz możesz jedynie łagodzić smarując jakimiś delikatnymi balsamami.

ja osobiście nie bawię się w paseczki, bo zwyczajnie mi się nie chce, zresztą preferuje gładkość ;)
 
B

bajderman

Guest
Tonik Spray anti-irritativ HB kojarzysz? Świetny kosmetyk, przyznam, że akurat w tych strefach nie korzystałam, ale wszędzie tam gdzie stosowałam, efekt był dobry. Skóra ożywiona, ładna i zdrowa, taka jak być powinna. Wszystko da się zrobić - kwestia testowania kosmetyków. Tutaj akurat mamy do czynienia z kosmetykiem naturalnym, który faktycznie fajnie działa. Próbujcie.
 
Do góry