Czy jesteśmy sami na świecie ? Czy ktoś nas nie obserwuje ?

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Tak jak w temacie, proszę aby traktować go w miarę poważnie i dokładnie się nad tym zastanowić... Czy nie wydaje wam się, że dookoła nas - ludzi dzieją się dziwne zjawiska ?
 
P

Pałka

Guest
Już nawet nie chce mi się pisać, ile podobnych tematów było.

Wątpię żeby kosmici nas obserwowali. Jeżeli już jakaś cywilizacja poza naszą istnieje, to na pewno nie jest ona jedna. Zapewne jest wiele ciekawszych istnień niż te, które można znaleźć na Ziemi.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Ostatnio oglądałam na Discovery taki program o UFO gdzie jeden facet twierdził że wśród nas żyją kosmici o wyglądzie jaszczurek i potrafią się przekształcać w wygląd człowieka :) Tam jacyś ludzie opowiadali jak widzieli takiego jaszczura :) Potem mnie to zaciekawiło i chciałam znaleść coś o tym w necie i przeczytałam że można czasem, choć bardzo rzadko, zobaczyć ludzi z podłużnymi źrenicami i to mają być te jaszczury :p Tak więc patrzcie ludziom w oczy :D Ten gościu twierdził też, że mypotrafimy odbierać fale radiowe, łączyć się z internetem, a ich technologia pozwala grać nami - po prostu, grać, jak w grę komputerową - że niby sterują poziomem jakiegoś tam enzymu w naszym mózgu i tak nami "grają" ;)
Moje zdanie na ten temat? Chciałabym zobaczyć na własne oczy jakieś dowody - choćby człowieka o podłużnych źrenicach, ale z reguły niczego nie neguję dopóki sama nie udowodnię że z logicznego punktu widzenia to niemożliwe :)
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Być może ale ja jestem ponura i niecierpię śmiechu :p
Heh po prostu nie lubię kiedy ktoś chce o czymś na poważnie porozmawiać, a ktoś inny cieszy michę bez opamiętania :) Przecież wystarczy powiedzieć "nie sądzę żeby coś w tym było" czy cokolwiek.
A poza tym, jeśli czegoś nie wiem i nie mam o tym pojęcia, to niczego nie wyśmiewam. Mogę sądzić tak lub inaczej. Mogę wierzyć baradziej lub mniej. Ale jakoś bardzo rzadko mam tak, że mnie coś śmieszy :] Śmieszą mnie głupie dowcipy :D Ale nie takie rzeczy, bo nie widzę tutaj nic śmiesznego. Pomijając fakt, że nie mam dowodów na prawdziwość jak i na nieprawdziwość danej rzeczy.
 

futrzak2012

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzeźnica
Już od ponad 50 lat trwa historia UFO i wszystkiego co znim związane.
Jest już tona zdjęć,masa filmów,tysiące świadków różnych niewytłumaczalnych zjawisk, ale dalej nie wiadomo jak to jest.
Wydaje mi się,że nawet jakby istaniały jakieś inteligente stworzenia na innych planetach to napewno się nam nie pokażą. . bo nie dorównujemy im do pięt. . Co do techniki,kultury. . itd. .
Archwia Francuksie i Brytyjkie ujawniły tony akt z przeprowadzonych obserwacji przez cywili i wojsko obserwacji NOLi i podobno UFO. Można znaleźć w internecie te materiały.
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Powiem tak: według jednego z najbardziej znanych ludzi którzy doświadczyli obecności ufo i kosmitów jest Billy Meier ... który od dobrych kilku lat rozmawia z obcymi. ..

Informacje jakie zostały mu przekazane to:

- że w całym wrzechświecie i jakieś liczbie wymiarów istnieją setki tysiecy różnych ras istot ...
- większość z nich jest skupiona w tzw. konfederacji, organizacji typu ONZ ...


Poza tym jest wiele przesłanek jakoby istniała tzw. grupa 200 albo 300 --> która jest na wzór grupy trzymającej władzy, której celem jest zatajanie prawdy o UFO ...

Z tego co mi wiadomo, na obszarze stanów zjednoczonych są dwie bazy w których przetrzymywane sa ciała obcych i testowana jest tam ich technologia ... Poza tym władze USA kontaktowały sie z pewną rasą a było to około roku 1950 ...

Istnieja również przesłanki, że sam Papież < nie wiem który, ani którzy> w latach 50' spotykali sie w ogrodach papieskich z dwiema lub trzema rasami istot pozaziemskich

ale moge o tym pisac w nieskończoność
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie jesteśmy sami na świecie jeszcze są nasi rodzice,koledzy ^_^
Nie wierzę w UFO.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
nie z tej ziemi :)
uważam, że nie jesteśmy sami.
:]
wierze w istoty pozaziemskie i talkie tam
fascynujace to jest, nie?

damianek19- dobra sygnatura. wstrząsnęła mną
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
wiem, ja nei mogłem spac przez dwa dni jak dowiedziałem sie o tej sprawie, a niedlugo jest rocznica ich śmierci ...
proponuje to jakoś uczcic na forum

---------------------

Nie jesteśmy sami na świecie jeszcze są nasi rodzice,koledzy ^_^
Nie wierzę w UFO.


Wbrew pozorom wrzechświat jest wystarczajaco duży, by zaistniało tam chociaż jedno życie oprócz tego na ziemi ...


Z tego co mi wiadomo, istnieje co najmniej kilkadziesiąt opisów obcych istot z jakimi spotkali się ludzie ...

dlatego też z góry możemy założyć że istnieje minimum setka obcych cywilizacji ...

Ale przeliczajac ilość gwiazd i prawdopodobieństwa zaistnienia tam zycia, możemy mówic o setkach tysięcy - zwłaszcza ze swiat jest kilkuwymiarowy ...


Poza tym jesteśmy obserwowani od podstaw ... ponieważ tak jakby nie patrzeć takowe istoty są wśród nas ...

Byli również obecni jeszcze w starożytności i doskonale funkcjonowali ...

Wiele wskazuje na to, sami jesteśmy "dziećmi" takich istot ...

ale to cięzko potwierdzic


prawda ?
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ja nie wierzę w takie UFO że przylatują śmieszne ufoludki i niszczą ziemię,według mnie życie gdzieś na innej planecie,może nawet w innym układzie słonecznym ale na 100% nie jesteśmy sami.


PS:Damianek obrazek ci "się zepsuł" w sygnaturce.
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
UFO- niezidentyfikowany obiekt latający:) W to wierzę, bo skoro dużo ludzi nie wie co to jest, więc jest to niezidentyfikowany obiekt a że lata to latający. Ja raz widziałam coś takiego tylko że stało w miejscu, a jak oderóciłam się dosłownie na sekunde to znikło. Ale czy to odrazu musi byc obca cywilizacja? Może tak, może nie. Nie wiem. Może to wymysł ludzkości aby straszyć inne państwa, szpiegować itp, Może to ludzie z przyszłości wynaleźli wehikuł czasu i odnaleźli ziemię a może jakas inna cywilizacja z przeszłości. Ponoć istnieje możliwość podrózy w czasie bo jak wiadomo czasoprzestrzeń się zakrzywia i udało się taki eksperyment zrobić na bardzo młych cząsteczkach. Więc jeśli gdzieś sie rozwinęła cywilizacja o wiele wcześniej niz nasza to możliwe że doszli do takiego wynalazku. :) Poczekamy Zobaczymy:)
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
mnie obserwują znajomi mojej kobitki żrbym nie nabroił::> he he he a tak na poważnie skoro miliony ludzi wierzy w Boga to i dlaczego nie w ufo heh... i jedno i drugie jest nie udowodnione... ja osobiście bardziej wierze w UFO niż Boga...
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
mnie obserwują znajomi mojej kobitki żrbym nie nabroił::> he he he a tak na poważnie skoro miliony ludzi wierzy w Boga to i dlaczego nie w ufo heh... i jedno i drugie jest nie udowodnione... ja osobiście bardziej wierze w UFO niż Boga...

Na istnienia Boga mamy więcej dowódów, niż na istnie UFO.
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Może źle się wyraziłam. Na istnienie Jezusa mamy dowody, a to czy ktoś w Niego wierzy to sprawa osobista.
Jakie są dowody na istnienie UFO? xD
 
Do góry