Jaki Prezent Dla Dziewczyny?

Status
Zamknięty.

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
:] siemka mam problem! Jaki prezent moglbym kupić dziewczynie w wieku 16lat!!! Prosze o pomysły na jakies fajne prezenty... Ale niezbyt drogie. Do 50zł :papa:
 

Gderak

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wałcz
wiesz najlepiej jest jakiegos duzego misia itp ale tez dziewczyny lubia czekoladki lub jakies tak smieszne fogorki hehe mojej sie kiedys pytalem co lubi ;]
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Gderak popieram :]
DUUUUŻEGo misia... :)
I powinno być okej... ;)

P.S.Chyba ze ma uczulenie na misie, to nie kupuj :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ja bym chciała - jako dziewczyna - jakies śliczne kolczyki, moze ODJAZDOWĄ bluzke - taką na którą by jej szkoda było kasy.... (oczywiscie szkoda bo np. w zimie to lepiej swetr niż jakąś "przewiewna" bluzeczke kupić :p)

Miś- świetny pomysł :)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
ja bym chciała - jako dziewczyna - jakies śliczne kolczyki, moze ODJAZDOWĄ bluzke - taką na którą by jej szkoda było kasy.... (oczywiscie szkoda bo np. w zimie to lepiej swetr niż jakąś "przewiewna" bluzeczke kupić :p)

Miś- świetny pomysł :)

Dzięki :)
Ale co do tej bluzdeczki....to ja bym się też skusił i bym ją kupił na zimę.... :D
A moze by ją dla mnie załorzyła :p (W domu :p )
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
jakiegoś misia najlepiej taki co pasuje do jej charakteru :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja bym chciała dostać takiego mięciutkiego, białego misia :)
Nie musi być duży tylko żeby był miły w dotyku :)
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
heh... taki sam problem mialem :p i kupilem....perfumy. musialem wylozyc troche kasy, ale coz... czego sie dla milosci nie robi. a mis-tez fajny pomysl. wykorzystam:) duzy, bialy i mieciutki....
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
bożesz ja marze o taki wielkim bukiecie kwiatów! xd chociaż do 50 to z bukietem nie poszalejesz ;P
jestem za misiem:)
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
Ja bym się ucieszyła z: Kompletu kosmetyków np. cztery pory roku, ze świecznika z kolorowymi wkładami i muszelkami w środku noi i z wielkiej czekolady.. Może być też duży cukierek z napisem moim i ukachanego :p
Albo zrób se jaja i kup jej paczke prezerwatywi seksowne stringi :D
 

monia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Heja mam na imie monika i mam 17 lat. Bylam z pewnym chlopakiem ale juz z nim nie jestem.On nadal cos do mnie czuje ale ja do niego nie zabardzo.Wczoraj mi pokazal cos pieknego mial naszyjnik z napisem
Monika...zawsze bede cie kochac.Bardzo mnie to zaskoczylo i wzruszylo............az chcialo mi sie plakac.
wiec chlopaki jak bardzo kochacie swoje dziewczyny to zrubcie takze i im taki prezen bo cena nie gra roli tylko sie liczy to co do niej czujesz jesli kochasz dziewczyne to powinienies dla niej zrobic wszystko :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry