Ankieta Dla Kobiet

GKginka

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Serdecznie!
Jestem studentką medycyny i piszę pracę naukową dotyczącą samobadania piersi przez kobiety. Wszystkie panie, które są zainteresowane wypełnieniem ciekawej, anonimowej ankiety proszę o kontakt na email: GKginka@poczta.fm Wygląda to tak, że zainteresowanym paniom, ktore skontaktują sie ze mna mailowo wysle ankietę, którą po wypełnieniu wystarczy odesłać z powrotem w załączniku.
Wszystkim chętnym z góry dziękuję, pozdrawiam i zapraszam do wypełnienia ankiety!
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Załączniku nie ma. Nie widzę. O samobadaniu piersi coś mi wiadomo. Ale napiszę to co znalazłam.
Co miesiąc powinnyśmy oglądać piersi w lustrze w różnych pozycjach, a także badać je dotykiem. Tylko dobre poznanie piersi
pozwala wcześnie wykryć i wyleczyć zmiany groźne dla zdrowia.

Ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy każdej z nas. Aby dbać o siebie, nie musimy koniecznie co miesiąc chodzić do ginekologa, wielokrotnie poddawać się badaniom. Możemy same regularnie oglądać i badać własne piersi. Dopóki nie zdamy sobie sprawy, jak dużo zależy od nas i jak ważna jest profilaktyczna troska o zdrowie, nie będzie możliwe zmniejszenie ciągle dużej liczby zachorowań na raka piersi.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Załączniku nie ma. Nie widzę. O samobadaniu piersi coś mi wiadomo. Ale napiszę to co znalazłam.
Co miesiąc powinnyśmy oglądać piersi w lustrze w różnych pozycjach, a także badać je dotykiem. Tylko dobre poznanie piersi
pozwala wcześnie wykryć i wyleczyć zmiany groźne dla zdrowia.

Ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy każdej z nas. Aby dbać o siebie, nie musimy koniecznie co miesiąc chodzić do ginekologa, wielokrotnie poddawać się badaniom. Możemy same regularnie oglądać i badać własne piersi. Dopóki nie zdamy sobie sprawy, jak dużo zależy od nas i jak ważna jest profilaktyczna troska o zdrowie, nie będzie możliwe zmniejszenie ciągle dużej liczby zachorowań na raka piersi.


Sorry... ale komu Ty to tłumaczysz? Studentce medycyny? Haha dobre :D
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
kaffcia ona szuka chetnych do wypelnienia ankietu, poniewaz czesto jak pisze sie jakas prace licencjacka czy magisterska, opiera sie ja na przeprowadzonych badaniach (czyli ankiety)...ja oczywiscie wypelnie ta ankiete
 
Do góry