Wyginanie łyżki.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dlaczego trzymasz palcami łyżkę w tym miejscu co się wygina? albo chociaż pod takim kątem żeby kamera pokazywała łyżkę cały czas można by było :)
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Jak już coś to spryciaRze i Rzeczy ;)

Nie wymyśliłem tej techniki, nie wymyślili jej również 'spryciarze', ponieważ iluzja już jest bardzo starą sztuką. Bardzo mało jest nowych tricków, wszystkie mają swoje korzenie na podstawowych technikach iluzjonistycznych, które już mają ho ho. Nie wiem jaki miałeś/miałaś cel w napisaniu tego posta? Czy ja napisałem, że to wymyśliłem? Napisałem, że w moim wykonaniu... i tyle ;)) Trick znam ze specjalnej seminarki dotyczącej wyginania sztućców. Nie bawie się w JUTUBY i strony typu spryciarze ;) pozdrawiam.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
ii tak mnie pobijesz. xD ja potrafie zepsuc konika z porcelany uzywajac tylko 2 rak (zaden mozg nie wchodzi w gra, byloby za latwo. xDD)
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Dwoma rękoma to kiedyś żabę zepsułem, ale żeby konikaaaa oO. szacuneczek :)
 
D

Deleted member 69517

Guest
HEH.. no niewiem... ale ta łyżka to na pewno z telemango... :hahaha:
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Pewnie, że telemango ;p Ale takich łyżek już nie sprzedają:))
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
No to wszystko jasne! Każdy może mieć taką magiczną łyżkę za jedyne 599zł i 99gr! :D Ale czekajcie! Jeszcze nie zamawiajcie! Gratis dostaniecie widelec i nożyk do kompletu :D
Hehehe a tak poważnie, to na początku też mnie zdziwiło, że trzymasz łyżkę akurat w tym miejscu, w którym ją potem zginasz. Jakbyś nie mógł jej tak po prostu wziąć do ręki ;) I myślę sobie: pewnie łyżka jest już przecięta na pół, ale potem patrzę - wcale nie, to już mi szczęka opadła :p Zastanawiam się czy nie trzymasz czegoś w twojej prawej dłoni, tylko co to by mogło być co by zgięło łyżkę :)
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Zgadłaś! Trzymam w prawej dłoni nieziemską moc, dar który zaczerpnąłem z ulotki magicznej opaski Doctora Lewina. Kupiłem ją w promocji łyżek z telemango z nożem, widelcem i trzema nakrętkami na słoiki. Do tego zestawu dostałem właśnie opaskę, ale że kupując dwie takie opaski trzecią, czwartą i piątą dostałem z rabatem 10% musiałem je mieć. Do całego zestawu dostałem również kosmodisk i już mogę robić praktyczne wszystko, co wcześniej sprawiało mi ból. Jeżeli Twój kręgosłup woła o pomoc, jeżeli Twój schabowy nie chce się kroić KUP HIPERULTRAZIELONY zestaw lyzek i nozy z BONUSAMI

ALE JESZCZE NIE WSZYSTKO!!!

Za tą kwotę dostaniesz również przezroczyste naparstki i zestaw ośmiu złamanych igieł, które możesz skleić... Tak klej którym możesz skleić kupisz tylko u nas, tylko w TELEMANGO. 'Klejsie' - Tak brzmi cała nazwa produktu, ale niestety sprzedaż idzie w szalonym tempie nie mamy go na stanie, w zamian jednak oferujemy Wyciąg z cytryny, który w połączeniu z wodą kolońską tworzy podobną mixturę do KLEJSIE SUPER GLUE.

Ale to jeszcze nie wszystko...

:D:D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie wiem czym się tu chwalić, psujesz całkiem dobrą łyżeczkę.
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
kolego Caleb, to nie jest chwalenie, to są 'paranormalne umiejętności' :D:D
 
Do góry