Prezent z okazji obrony mgr

Status
Zamknięty.

aneta1984

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ;) to mój pierwszy post na tym forum... mam nadzieję, że będzie ich jeszcze wiele... ale do żeczy... Mam pewien problem mój znajomy (facet na którym mi zależy - z tego co wiem jemu na mnie też..) za miesiąc broni magistra a ja kompletnie nie wiem co jemu kupić z tej okazji... nie znamy się zbyt długo nie jesteśmy (jeszcze?) parą więc nie chciałabym, żeby prezent był zbyt wielki (kilkaset zł) i zobowiązujący a zarazem żeby był miły i niezbyt oklepany...

Pióro z parkera odpada bo taki prezent znając życie dostanie od znajomych... poza tym to dobry pomysł dla humanisty, a on kończy typowo techniczne studia na Politechnice Wrocławskiej ;)
Alkohol również odpada.. po 1 on pije b.rzadko po 2 taki prezent wywarłby złe wrażenie... równiez na jego rodzicach, noi pewnie niejeden jego kumpel wpadnie na taki pomysł...

Myślałam nad jakimś porządnym srebrnym łańcuszkiem bądź bransoletką ale nie wiem czy ten prezent pasuje do okazji...
koszulka z napisem np "super magister" byłaby zbyt błahym prezentem ;/
Chodzi mi po głowie prezent typowo związany z jego studiami... np jakaś mini część 'techniczna' coś a'la puchar z wygrawerowanym tytułem mgr inż. (imie i nazwisko) ale nie wiem czy taki prezent może w ogole być możliwy... i gdzie ew. takie coś kupić :/
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hmm a może ramkę na dyplom... jakąś nietypową ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry