Opinie o durex extra safe.

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
siemka siemka, mam zapytanie.

chodzi mi o durexy estra safe

co o nich myslicie ? ja uzwymam tylko tych bo moja dziewczyna jakos tylko te "przyjmuje" ;) jak widzi napis "extra safe" jest jakas spokojniejsza :p tylko mam taki maly problem, kiedys uzwyalismy innych, chyba klasycznych durexów i bylo mi o wiele lepiej, w extra safe jakos nie moge poczuc, jak sie z nia kocham to jakos mi tak dziwnie... :/ ze tak powiem, doznania sa mniejsze...

co o nich sadzicie ? i prosze nie polecajcie mi innych bo moja dziewczyna na inne sie nie zgodzi (ciazy sie boi ;) )

temat tylko o tych durexach !!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja generalnie durexów nie lubie, mam przykre doświadczenia
kiedys mialam o smaku czekoladowym i tylko one były w miarę okej

polecam za to contexy ;)
 
B

Blancaaa

Guest
ja osobiscie lubie durexa i chyba tylko do nich mam zaufanie ale wole clasic albo te owocowe
 

garnier

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
tylko raz uzywalam extra safe i sa koszmarne bo nic nie czuc:/ prawie rok uzywalam klasycznych durexow i nigdy nie bylo problemow dlatego sa najlepsze:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, ja uzywalem dwa razy i nienarzekałem. ale ja raczkuje w tych sprawach więc raczej moja opinia nie będzie zbyt cenna.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Z tego co pamiętam to one są po prostu grubsze. Ale jako, że żadna gumka nie jest extra safe to polecam zwykłą, w tej będzie lepiej ; )
 
B

Blancaaa

Guest
ja tam wierze tylko firmie durex bo inne nam pekaly a z tej firmy nigdy hehe
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja tez wole extra safe... tylko nie wiem co ci mamy poradzic skoro nie mozemy ci innych polecic... chyba ze wyprubujecie jakies nowe pozycje bys mial wieksze doznania...?
ja tez na poczatku wierzylam tylko w dureksy ale nam juz dwa razy pekly ostatnio..i juz sama nie wiem...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ja tam wierze tylko firmie durex bo inne nam pekaly a z tej firmy nigdy hehe
A mi własnie jeden jedyny raz pękla kiedys gumka i to był właśnie durex extra safe :D :D :D Taki absurd, że aż zabawne, aczkolwiek wtedy nie było mi do śmiechu :p
 
B

Blancaaa

Guest
hehe ostro chociaz mojej kolezance i koledze podczas stosunku zawsze pekaja prezerwatywy i to nawet z durexa
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no a mi się 2 razy zsunąl durex i nie poczułam i jeden raz było już za późno :/
teraz omijam durexy :]
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
ja tez wole extra safe... tylko nie wiem co ci mamy poradzic skoro nie mozemy ci innych polecic... chyba ze wyprubujecie jakies nowe pozycje bys mial wieksze doznania...?
ja tez na poczatku wierzylam tylko w dureksy ale nam juz dwa razy pekly ostatnio..i juz sama nie wiem...
Akurat to nie były extra safe. Tylko jedna classic a druga owocowa!
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
my wcześniej testowaliśmy Unimile ale jakoś zawsze mnie po nich swędziało i piekło :/ więc spróbowaliśmy durex i jesteśmy zadowoleni :) co prawda nie extra safe tylko durex arouser, elite albo performa. zależnie co w sklepie mają :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja ostatnio jestem strasznie zadowolona z czarnych contexów ;)
sprobuj polly ;)
 

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
swojego czasu były Unimile, ale sie zsuwały, więc jednak jakby była potrzeba to durexy prązkowane - chwilowo potrzeby dodatkowych zabezpieczeń brak
 

charlottka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
KRK
ja osobiście lubię arouser(chyba tak się pisze :p ) te z samochodzikiem czerwonym :D kilka razy używałam i się sprawdziły:) ale ogólnie lepiej bez:) tabsy są o wiele lepsze ;)
 

Jolkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie życie zaczyna sie w nocy `
skoro twoja dziewczyna sie boi wpadki to namow ja na wizyte u ginekologa po tabletki, a co do tych durexow zarowno ja i mój chłopak nie jestesmy z nich zadiowoleni, raz ic sprobowaliśmy i nam starczy:p
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Jeśli używamy prezerwatyw, to tylko extra safe, aczkolwiek ostatnio nas zawiodła, bo została we mnie. ;] Ale dotychczas byłam zadowolona. I chyba przy nich będziemy się trzymać. ;)
 

Faces

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kazdy ma inny gust. :) Pamietaj, ale jak dla mnie to bez roznicy jakie durexy, ale jak juz mowimy o gumkach to tylko i wylacznie durexy.
 
Do góry