Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pieszczochy i Karwasze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 naw

naw

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 713 postów

Napisano 08 maj 2008 - 16:32

tak,wiem. ;p ale to prezent. ;d
  • 0

#42 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 08 maj 2008 - 19:21

ja dostałem w prezencie portfel z wizerunkiem Che od dziadka :bag: ale na szczęście do środka wrzucił troche kasy.
więc kasę wziąłem (i kupiłem za nie glany) a portfel rzuciłem do jakiejś szafy...
i nie próbuję się nawet chwalić :P
  • 0

#43 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 08 maj 2008 - 19:52

Ja dostałem od mamy pasek z Che na klamrze i też go gdzieś walnąłem w kąt i nawet na niego nie patrzę :D Może sprzedam kiedyś ;) W końcu teraz bohaterowie i rebelianci są w modzie. Zwłaszcza Ci lewi :bag:

Użytkownik jacobbs edytował ten post 08 maj 2008 - 19:53

• 0

#44 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 08 maj 2008 - 21:14

dobry pomysł :D
sprzedam ten portfel nawet za 1zł :P
  • 0

#45 Morion

Morion

Sinner

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10335 postów

Napisano 08 maj 2008 - 23:16

aj, che bym nie załózył, zresztą już jak byłem mały i nie wiedziałem o co z lewakiem chodzi to mi się jego gęba nie pododbała, miałem to, dziecięce wyczucie :) co do piszczosch, miałem jedną (zapomniałem o niej) z tribalem, taką małą, w prezencie też dostałem, ale nosiłem (rzemien mi się zniszczył więc aktualnie nie nosze) mimo że kiczowata, bo to prezent od ważnej dla mnie osoby :)
  • 0

#46 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 09 maj 2008 - 07:23

No i właśnie to jest najgorsze. Kiedy dostajemy coś od ważnej dla nas osoby i mimo, że nam się to nie podoba, to nosimy żeby jej się przykro nie zrobiło ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Karh

Karh

Pasjonat Fantasy.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 09 maj 2008 - 07:29

Ja tam noszę, najzwyklejszą czarną pieszczochę. Tyle że gładką, bez kolców. Wygodna, nie rzucająca się w oczy (czyt. nie strasząca). Jak dla mnie w sam raz.

edit: literówka

Użytkownik Karh edytował ten post 09 maj 2008 - 07:30

• 0

#48 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 09 maj 2008 - 07:35

I taką też mógłbym nosić ;) Ale jakoś mi się do tego za specjalnie nie spieszy i na razie nadgarstki mam "gołe"
  • 0

#49 Morion

Morion

Sinner

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10335 postów

Napisano 09 maj 2008 - 09:20

No i właśnie to jest najgorsze. Kiedy dostajemy coś od ważnej dla nas osoby i mimo, że nam się to nie podoba, to nosimy żeby jej się przykro nie zrobiło ;)

nie jest tak źle, tribal nie taki straszny jak Che :D naszczęście nie dostałem czegoś w stylu szmaciana pieszczocha z wyszystym che xD mam nadzieje że czegoś takiego nawet nie ma, choć dla dzieci pewnie by i to zrobili...
  • 0

#50 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 09 maj 2008 - 13:57

skasuj ten tekst xD bo jeszcze producenci podłapią pomysł :P
  • 0

#51 Temida

Temida

bo to zUa kobieta była...

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów

Napisano 10 maj 2008 - 12:36

ja kiedyś widziałam różową (!) z kolcami...
Normalnie zatkało mnie... I nie wiedziałam co to ku* ma być?! Zwłaszcza, ze wtedy niewiele już mi brakowało do metala...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 Karh

Karh

Pasjonat Fantasy.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 10 maj 2008 - 12:48

I taką też mógłbym nosić ;) Ale jakoś mi się do tego za specjalnie nie spieszy i na razie nadgarstki mam "gołe"

Jak już zaczniesz nosić, szczególnie latem, to nie przestaniesz. Bo ten blady pasek szerokości pieszczochy, bardzo rzuca się w oczy xD.
  • 0

#53 Morion

Morion

Sinner

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10335 postów

Napisano 10 maj 2008 - 12:58

Jak już zaczniesz nosić, szczególnie latem, to nie przestaniesz. Bo ten blady pasek szerokości pieszczochy, bardzo rzuca się w oczy xD.

u mnie nie ma białych pasków, nie nosze krótkich rękawów, nie lubie się opalać :) musze tylko coś na twarz wymyśleć :)
  • 0

#54 Karh

Karh

Pasjonat Fantasy.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 10 maj 2008 - 13:00

Ja również nie lubię się opalać, jednak mam dość jasną karnację. Krótkie rękawy noszę, koszule, koszulki generalnie.
  • 0

#55 Wojownik1988

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1853 postów

Napisano 10 maj 2008 - 13:19

wpisałaby zachowanie nieodpowiednie. a w moim przypadku nie na ręke było by to...
już i tak mam przeje*ane w szkole... kilka uwag, zachowan nieodpowiednich . Wolałem oddać...

E tam..... ja w ogólniaku, a potem w technikum zawsze miałem nieodpowiednie. Za palenie papierosów na terenie szkoły, wagary (nieobecności się zbierały), poza tym mam wrażenie, że oceny też wchodził w grę, bo miałem pełno pał.
  • 0

#56 Morion

Morion

Sinner

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10335 postów

Napisano 10 maj 2008 - 13:34

wspominacie takie miłe czasy... a teraz mam studia nie moge powiedzieć nikomu co o nim myśle... ten plus, że wygląd im nie przeszkadza i można się ubierać jak się chce :)
  • 0

#57 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 10 maj 2008 - 14:47

E tam..... ja w ogólniaku, a potem w technikum zawsze miałem nieodpowiednie. Za palenie papierosów na terenie szkoły, wagary (nieobecności się zbierały), poza tym mam wrażenie, że oceny też wchodził w grę, bo miałem pełno pał.

zależy kto ma jakie podejście :D
ja miałem zachowanie nieodpowiednie i rodzice byli wzywani bo na chemii wciągałem tabakę a siedziałem w 1 ławce przy biurku :D
a w piątek ta sama nauczycielka zabrała mi nóż do papieru (nawiasem mówiąc jest mi bardzo potrzebny do robienia "długopis nie ściąga". ale tego już tak łatwo nie podaruje. w środę będę dopominał się u niej, a jak nie przyniesie rezultatów to w czwartek u wychowawczyni. a później u dyrektora. bo mnie już wkurza takie przywłaszczanie sobie czyjeś własności... jeszcze plują się że noszę telefon i mp4 do szkoły...

w sumie teraz już mi to obojętne. będę miał średnią ok. 4.8 ale wychowawczyni powiedziała mi że nie da mi nic lepszego niż zachowanie dobre. wiec i tak po pasku. teraz to już mam gdzieś jakie będę miał zachowanie :) ale dam im popalić jeszcze.

Użytkownik master6x6 edytował ten post 10 maj 2008 - 14:56

• 0

#58 Anarchista

Anarchista

ni ma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 649 postów

Napisano 10 maj 2008 - 21:41

4.8 i dobre? ee tam chlopie mozesz teraz sobie robic co chcesz :D . Ja przez nagane za obraze uczuc religijnych i zachowanie na lekcjach mam nieodpowiedznie i z prawie wszystkich scislych mam 2 :P Dobre oceny mam tylko z humanistycznych( no i jeszcze infa) i z wf. Zreszta i tak wybieram sie do klasy o profilu wos-historia to te scisle i tak mnie nie obchodza.

A co do tych pieszczoch bez kolcow to jakos dziwnie to wyglada (przynajmniej dla mnie), kolce musza byc! :D ale kolce , nie te piramidki i inne wymysly.
  • 0

#59 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 10 maj 2008 - 22:25

ja się nic nie uczę, jedynie to co usłyszę na lekcji i czasem ściągne ;D
a za obrazę uczuć jeszcze nie dostałem nagany chociaż nie raz prezentuję swoją metalowość w szkole, mam naklejony pentagram w zeszycie do religii a na szyi młot thora.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 11 maj 2008 - 13:04

Dołączona grafika
Macie pannę hartkor :dugnij: To zdjęcie na naszej-klasie podpisała "To nie prawda, że emo chodzą tylko na czarno. Jestem tego żywym przykładem" :D

Użytkownik jacobbs edytował ten post 11 maj 2008 - 13:05

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0