Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pieszczochy i Karwasze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Flisu

Flisu

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 04 maj 2008 - 18:00

ja nosiłem w szkole kilka dni. ale wychowawczyni przyczepiła się do mnie o nią i chciała mi ją skonfiskować i oddać rodzicom na wywiadówce (już zabrała mi smycz bo była ozdobiona "trawką"

Już nie było lepszych smyczy? :bag:

u mnie się tylko przyczepili o jedną naszywkę bo był na niej pentagram, ale to dlatego że raził uczucia religijne jakiegoś skina, a tak to o wygląd nie mogli nic zrobić poza papalaniem nad uchem jak to się okropnie wygląda.

Eee tam, wolność wyznaniowa i poglądowa jest. Ciekawe jak pentagram, nawet odwrócony razi uczucia religijne.

Użytkownik Flisu edytował ten post 04 maj 2008 - 18:03

• 0

#22 Wojownik1988

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1853 postów

Napisano 04 maj 2008 - 18:21

ja nosiłem w szkole kilka dni. ale wychowawczyni przyczepiła się do mnie o nią i chciała mi ją skonfiskować i oddać rodzicom na wywiadówce (już zabrała mi smycz bo była ozdobiona "trawką" i ma mi oddać na koniec roku. gdyby nie zależało mi na ocenach z przedmiotów których uczy to wysłałbym na wywiadówkę ojca- on powiedziałby jej co mysli ) więc przestałem nosić...
A teraz kiedy sprzedałem dziewczyny bez niczego noszą pieszczochy z ćwiekami typu piramidki i nic im nie mówi, aż mnie szlak bierze.

Ja na twoim miejscu bym na taką wychowawczynię złożył skargę o przywłaszczenie własności. I przede wszystkim nie oddałbym pieszczochy, mimo, że kazała. Przecież nie zabrałaby tobie jej na siłę, nie ? Mogłeś powiedzieć jej, że to twoja własność i że nie może sobie tego skonfiskować. Mogłaby się potem na Ciebie trochę uwziąć, ale mógłbyś to spokojnie chromolić, i tak nie mogłaby np. postawić Ci pały za klasówkę napisaną np. na 4. Najwyżej trochę by Cię brała do odpowiedzi.
  • 0

#23 Lovcia

Lovcia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 maj 2008 - 18:34

Właśnie master6x6 trzeba było sie postawić xD
  • 0

#24 Morion

Morion

Sinner

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10335 postów

Napisano 04 maj 2008 - 19:55

Eee tam, wolność wyznaniowa i poglądowa jest. Ciekawe jak pentagram, nawet odwrócony razi uczucia religijne.

że niby czcze Szatana a przez to drwie sobie z Boga czy pewnie coś w tym stylu
  • 0

#25 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 06 maj 2008 - 06:23

nie patrzyłem za bardzo co na niej jest przy zakupie. tylko żeby była czarna. a z tymi lisciami fajnie wyglądała.... zawsze taka smycz była lepsza od smyczy z pasmanterii do noszenia mp4 :)

Ja na twoim miejscu bym na taką wychowawczynię złożył skargę o przywłaszczenie własności. I przede wszystkim nie oddałbym pieszczochy, mimo, że kazała. Przecież nie zabrałaby tobie jej na siłę, nie ? Mogłeś powiedzieć jej, że to twoja własność i że nie może sobie tego skonfiskować. Mogłaby się potem na Ciebie trochę uwziąć, ale mógłbyś to spokojnie chromolić, i tak nie mogłaby np. postawić Ci pały za klasówkę napisaną np. na 4. Najwyżej trochę by Cię brała do odpowiedzi.

wpisałaby zachowanie nieodpowiednie. a w moim przypadku nie na ręke było by to...
już i tak mam przeje*ane w szkole... kilka uwag, zachowan nieodpowiednich . Wolałem oddać...
  • 0

#26 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 06 maj 2008 - 08:32

Nauczyciele jak się uwezmą na kogoś to potem przerypane do końca szkoły. Pamiętam jak moja wychowawczyni się na mnie wyżywała za "dewastację miejskiego amfiteatru" i za poglądy, które głoszę.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 BusSsi_:*

BusSsi_:*

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2253 postów

Napisano 06 maj 2008 - 20:51

Ta..
To u mnie ostatnio księżulek zaczął zarzucać koleżance, że nie wierzy w Boga itd. tylko dlatego, że krzyżyka na szyi nie nosi...
  • 0

#28 satan!c

satan!c

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 maj 2008 - 10:48

Witam serdecznie ... bede częsciej w tych tematach gościł gdyż to moje klimaty ;D ja słucham Black Metalu i jestem metalowcem .... możecie mi wiezyc ze na codzien towarzyszy mi czarny kolor ale nie wlosy jak shit emo ... i otzrywiscie pieszczochy ... ja jestem zwolennikiem kolców ale nie mega długich jak dimmu borgir tylko maja około 2 cm :) pozdrawiam :D
  • 0

#29 callidionis

callidionis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 07 maj 2008 - 13:01

Zapomniałeś dodać, że jesteś mhroczny :daibel2: - sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Ja jakoś nigdy nie przepadałem za tego typu sprzętem. Używałem co prawda froty ale tylko dlatego aby podczas gry na gitarze nie obetrzeć sobie naskórka z ręki.

Użytkownik callidionis edytował ten post 07 maj 2008 - 13:01

• 0

#30 Przemax

Przemax

Zabójca Czasu

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3269 postów

Napisano 07 maj 2008 - 13:29

ehehehehe..... looooool Ja slucham black metalu loool no i co z tego sluchasz aby sie chwalic?

scielem wlosy bo nie chcialem sie indentyfikowac z takimi baranami. Slucham tego i tego i tego.... blablabla lepiej powiedz co ROBISZ a nie co zarzucasz na swe bierne bembenki.
  • 0

#31 ~*CiekawaSwiata*~

~*CiekawaSwiata*~

...my kisses don't lie^^

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1469 postów

Napisano 07 maj 2008 - 13:29

hym... co o nich sądzę?... mi sie nie podobają ale to tylko moje zdanie jeśli wam odpowiadają to je sobie noście i luz.. ja pozostanę przy swoich kolorowych bransoletkach :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 07 maj 2008 - 14:23

ehehehehe..... looooool Ja slucham black metalu loool no i co z tego sluchasz aby sie chwalic?

scielem wlosy bo nie chcialem sie indentyfikowac z takimi baranami. Slucham tego i tego i tego.... blablabla lepiej powiedz co ROBISZ a nie co zarzucasz na swe bierne bembenki.

słusznie...
mało na temat, dużo chwalenia.

satan!c skoro słuchasz BM to musisz poznać Noctornusa który lubuje sie w tym gatunku :D
  • 0

#33 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 08 maj 2008 - 08:10

No to mamy kolejnego "metalowca" na forum. Tylko chłopie na prawdę więcej na temat, a mniej o sobie, bo co nas to obchodzi? Nic. Dowartościowałeś się myśląc, że całe forum uważa Cię za zaje*istego metala z pieszczochą?
  • 0

#34 callidionis

callidionis

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 08 maj 2008 - 10:56

Dobra, przestańcie już chłopaka dołować bo się obrazi czy cuś. Ale racja - więcej na temat - miło nam (mi na pewno), że się przedstawiłeś swoim wizerunkiem a teraz prosimy o konkrety.

A od siebie: Zamiast nosić na nadgarstku tego typu wynalazki wolałem wyćwiekować sobie kostkę - szczególnie szelki - świetnie wyglądały. Nie przepadałem za "obrączkowaniem" się pieszczochami bo zawsze wydawało mi się to niepraktyczne.

Użytkownik callidionis edytował ten post 08 maj 2008 - 11:02

• 0

#35 Temida

Temida

bo to zUa kobieta była...

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów

Napisano 08 maj 2008 - 11:17

Jako, że nigdy metalem nie byłam (chociaż kocham metal) to nigdy pieszczoch nie nosiłam :D

podobały mi się i podobają... ale cóż... Nie mój styl...
Jedyne co to pamiętam jak kiedyś oberwałam z takiego kolca w pogo w szyje... myślałam że mi się wbił :D
ałć ^^ także fakt faktem bywa niebezpieczne :P
  • 0

#36 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 08 maj 2008 - 13:49

Ja też parę razy już po plecach i po twarzy oberwałem, ale po to się chodzi na koncerty :D

Śmieszy mnie widok gitarzysty z pieszczochami. Nie wiem czemu.
  • 0

#37 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 08 maj 2008 - 14:07

Dobra, przestańcie już chłopaka dołować bo się obrazi czy cuś. Ale racja - więcej na temat - miło nam (mi na pewno), że się przedstawiłeś swoim wizerunkiem a teraz prosimy o konkrety.

A od siebie: Zamiast nosić na nadgarstku tego typu wynalazki wolałem wyćwiekować sobie kostkę - szczególnie szelki - świetnie wyglądały. Nie przepadałem za "obrączkowaniem" się pieszczochami bo zawsze wydawało mi się to niepraktyczne.

chciałem to zrobić kiedyś ale nie miałem kasy na ćwieki teraz też nie mam wystarczająco aby kupic wystarczającą ilość ćwieków :(
jak dla mnie pieszczocha jest fajna, ale nie na koncerty, zabawy itd. bo jeśli nie jest się chamem to trzeba uważac aby nikomu nie przejechać ćwiekami po twarzy :D

Ja też parę razy już po plecach i po twarzy oberwałem, ale po to się chodzi na koncerty :D

Śmieszy mnie widok gitarzysty z pieszczochami. Nie wiem czemu.

nie spotkałem takiego jeszcze gitarzysty :) najczęściej to z karwaszem :)
  • 0

#38 naw

naw

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 713 postów

Napisano 08 maj 2008 - 14:41

ja noszę pieszczochy.
jedną mam już od ok. 1,5 roku. a jedną od.. ee 9 miesięcy? xd
jedna wygląda hm no tak.
Dołączona grafika

a druga no tak.
Dołączona grafika
  • 0

#39 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 08 maj 2008 - 15:54

"Ćwieki" piramidki :bag:
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 Wloocibor

Wloocibor

Słowianin

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6636 postów

Napisano 08 maj 2008 - 15:59

"Ćwieki" piramidki :bag:

no właśnie :)

ta pierwsza jeszcze może być ale ta druga to denna- w ogóle nie widać skóry ani nic... taka bransoleta... :bag:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0