Włatcy Móch - ulubiona postać

Twoja ulubiona postać?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Czesio – jeden z głównych bohaterów. Zombie, mieszkający na cmentarzu. Uznany za "asa" serialu.

Konieczko – jeden z czterech głównych bohaterów. Mózg ekipy. Ma problemy z wymową.

Anusiak
– również główny bohater. Alergik, co drugie słowo pociąga nosem. Ma niezwykle wielki ambicje polityczne. Najsilniejszy z czwórki.

Maślana – jeden z czwórki głównych bohaterów. Najbogatszy z nich. Uważa, że dzięki pieniądzom można wszystko. Ma w planach zostać prezesem Banku Światowego.

Pani Frał - wychowawczyni głównych bohaterów. Siwa, włosy upięte w kok. Często słychać z jej ust wyzwiska.

Higienistka – kocha wszystkie dzieci, szczególnie Czesia, Maślanę, Konieczka i Anusiaka. Tworzy muzykę blues. Wierna fanka Boba Marleya. Żona martwego Marcela.

Andżelika - pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Często używa angielskich słów. Ulubienica Pani Frał.

Marcel - zombie, martwy mąż Higienistki

Pułkownik - martwy żołnierz, kiedyś walczący w AK. Przyjaciel Marcela. Szkielet.

Miś Przekliniak - miś Czesia. Bluzga jak mało kto.

Kierowca autokaru - metalowiec, satanista. Zawsze prowadzi autokar na wycieczkach.

Zajkowski - uczy się wraz z czwórką głównych bohaterów. Niezbyt przez nich lubiany. Często dostaje łomot od Anusiaka.





Moim faworytem jest kierowca autokaru. Zawsze rozwala mnie "Ave Satan!" :)
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
oj lubię cała ekipę Włatcy Móch :eek:k:
ale stawiam na panią Frał... :p lubię jej "ciekawe" gatki
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Czesio jestem ;) i na niego glosuje
A Olcia "ona nie ma wacka" napewno skoro na pania Frau glosuje (bez obrazy Olcia) :bag:
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
krolik19900906 twoje zdanie to twoje zdanie... a widzisz szkołe bez tak "świetnej" nauczycielki.
Moim zdanie jej i czesia dialogi są booskie. :sexy:
A na Czesia nie postawiłam bo mam swój zwyczaj... on jest głównym bohaterem i wiadomo że bez niego Włatcy Móch to nie to samo :eek:k:
A tak wogóle mam pytanko wyobrażacie sobie wogóle takie Włatcy Móch bez któregoś z tych bohaterów.?
Każdy z nich wnosi coś do serialu=)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Owszem. Gdyby nigdy w serialu któryś z nich się nie pokazał, to wszystko byłoby tak jak teraz (no może oprócz Czesia. Jak już wspomniałem wcześniej, jest on asem serialu). Po prostu przyzwyczajenie do postaci.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Uwielbiam ten serial, a moim faworytem jest Anusiak :) W sumie to lubię każdą postać, ale Anusiak wymiata :D
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
pisze się chyba Much to tak moja drobna uwaga

a co do tematu nie mam ulubionej postaci
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
A właśnie że w tytule tego serialu jest móch
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
pisze się chyba Much to tak moja drobna uwaga

a co do tematu nie mam ulubionej postaci

"Włatcy Móch". Błędy w tych słowach są napisane specjalnie na potrzeby serialu, aby podkreślić inteligencję głównych bohaterów.
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Eee tam higienistka wymiata :D chociaż czesio i kierowca autobusu też są świetni :p
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Pani Frał rulezzz :p
Ale i tak mysle ze wygra czesio.. :p
 

LadyNena

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Marklowice
Tak szczerze powiedziawszy to tego jakoś nie oglądam, ale jak już to lubię Andżelikę, ponieważ ubiera się na różowy, a ja lubię różowy i wyróżnia się spośród tłumu, nie jest kopią. Koniec. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Do góry