trwały makijaż

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Macie jakieś sposoby by wyglądać przez całą noc(no prawie:p) świeżo?
chodzi mi o makijaż, często po kilku godzinach zabawy wygląda sie gorzej jak przed umalowaniem :p :p
jakies wypróbowane sposoby na trwały makijaż'? :D
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
kup sobie coś takiego jak baza pod podkład i pod cień i wtedy makijaż trzyma się dłużej ;] możesz je znaleźć w praktycznie każdym kosmetycznym sklepie np ja polecam te z sephory
 

czubaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja poszukuje nbardzo trwałego podkładu i pudru co mozecie mi zaproponowac co jest sprawdzone przez was i jestescie zadowoloe
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
ja poszukuje nbardzo trwałego podkładu i pudru co mozecie mi zaproponowac co jest sprawdzone przez was i jestescie zadowoloe
moja siostra uzywa fluidu z rimela, chwali go sobie:) jak dla mnie są one(korzystałam juz z paru) zbyt 'cięzkie'. Polecam dla osób, które chcą co nieco zakryć:p, ale jest trwały, nie ściera się.
A bombowy to jest taki z loreal'a, ma taki fajny dozownik(buteleczka z przyciskiem-nie pamiętam dokładnej nazwy:D)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tez uzywałam z rimmela, jest ok, ale dobrze w połączeniu z prasowanym.
Z astora są całkiem niezłe podkłady.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Jak chce się mieć naprawdę trwały makijaż, to warto pomyśleć o zrobieniu makijażu permanentnego. Taki makijaż na pewno nie rozmaże się przez całą noc, będzie świeży, nie trzeba będzie się martwić, że w pewnym momencie dajmy na to imprezy coś zacznie być z makijażem nie tak. Myślę, że warto sobie coś takiego zrobić, jak chce się mieć gwarancje dobrego wyglądu.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
faktycznie makijaż permanentny to bardzo dobry pomysł..oszczędza się dużo czasu rano i wygląda się przez cały dzień idealnie...ale nie można iść do byle jakiego salonu kosmetycznego, ponieważ jest to dość poważny zabieg i powinien odbywać się pod znieczuleniem miejscowym, w Instytucie Urody New Look w Warszawie przed zabiegiem jest także robiony test czy jest się na coś uczulonym, jaki ma się naturalny kolor włosów itd....moim zdaniem po takim podejściu do klienta można poznać dobry salon kosmetyczny
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Jak piszecie dziewczyny - baza pod makijaż to jednak rozwiązanie tymczasowe i krótkotrwałe - jeśli jednak zależałoby Wam na czymś naprawdę trwałym (trzymającym się nawet dwa, trzy lata) to rzeczywiście postawiłabym na makijaż permanentny. Oczywiście jest to droższa alternatywa ale jednak efekty widoczne są zdecydowanie dłużej :)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No to prawda, makijaż permanentny to dużo lepsze rozwiązanie. Zwłaszcza jeżeli nie macie czasu lub ochoty na malowanie się codziennie. Mnie najbardziej wkurza malowanie oczu, więc postanowiłam sobie zrobić kreski. Właśnie się przymierzam. A polinea... właśnie wybrałam sobie new look. mają tam zdolne panie, które szczegółowo pytają o pożądany efekt, więc nie ma zaskoczenia :)
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
No właśnie dziewczyny - widzę, że dyskutujecie tu o tym instytucie z Warszawy - a może jest tu na forum, ktoś kto zrobił sobie makijaż permanentny właśnie tam i mógłby co nieco napisac na ten temat. Tymczasowym rozwiązaniem rzeczywiście jest baza i ciągłe poprawianie makijażu ale chyba lepiej mieć z tym spokój na dłużej :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja nie robiłam sobie makijażu permanentnego w tym Instytucie - jedynie czytałam duzo przychylnych opinii i wiem, że pracują tam wykwalifikowani ludzie. Natomiast jeśli miałabym się na coś zdecydować to właśnie na kreski bo często lubią się rozmazywać przy normalnym makijażu. To kto był w instytucie urody NL?
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka jakiś czas temu zdecydowała się na makijaż permanentny i muszę przyznać, że wygląda rewelacyjnie. Teraz nie musi się martwić tym , że makijaż jej się rozmaże. Rano natomiast wygląda zawsze bardzo świeżo.
 
Do góry