Gracjan Roztocki

G. Roztocki

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
P

Pałka

Guest
Że też takie cosie się rodzą na świecie... :mruga: Chyba mu troszkę za mocno przygrzało to jego kochane słoneczko :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Choroba psychiczna, czy kolejna chora ambicja, która za wszelką cenę chce zabłysnąć w sieci?
 
P

Pałka

Guest
Raczej stawiałabym na to pierwsze. Według mnie ten koleś ma za małe IQ żeby wpaść na taki pomysł(czyli specjalne robienie z siebie idioty).
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no właśnie niestety ta gorsza wersja :/ gdyby to była choroba to nie byłoby takie sztuczne. Opowiadałby z pasją, a wida że ma tremę
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
o matko :mruga: widziałem już jeden filmik tego, przepraszam ze się wyraże debila nad odrą bodajże, ale nie spodziewałem się iż całą kolekcje nakręci. Naprawdę szurnięty gość, paraduje na golasa z tym swoim pedziowaty głosikiem i pluska się w bagnie wow!!! to już przegięcie wariat i tyle.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Może ankietę założymy, czy to choroba, czy 'premedytacyjny idiotyzm'? ;P
 
P

Pałka

Guest
Hehe czemu by nie? :p Ale to, że z gościem jest coś nie tak nikt nie zaprzeczy :D
 

Tychacz

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Tych - najlepszych
ankieta dodana : D


jezuniu, jak zobaczyłem że ma 34 lat to uwierzyłem że serio ma coś nie teges pod kopułą
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Oo właśnie. Bardzo dziękuję za ankietę ;).
Pewnie większość odpowiedzi będzie oscylować między 1 a 2 ;P.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
o widzę, że ankieta jest :) Patrząc na tego człowieka ,bez wizyty u lekarza, oraz zbędnych badan można wywnioskować iż facet jest chory psychicznie w jakimś zaawansowanym stopniu.
 
P

Pałka

Guest
Hehe jak do tej pory wszyscy głosowali na chorobę psychiczną :D
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
mój internecie ty mój internecie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xDDD dobre xD a gosc to debilus pospolitus xD, ale jak on spiewa, odkryl sens w tym, że poprawia humory :D xD
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
a czemu nie ma opcji: dla sławy?? :p
yhm.. kolejny idiota do kolekcji...
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
Gościu mimo iż psychol to nawet zaje...te foty obiektów itp. robi. Dopiero niedawno to zauważyłem, ale nic nie zmienia faktu że jest chorym psychicznie nudystą.
 
P

Pałka

Guest
Wyjaśniło mi to tyle, że robi z siebie idiote po to, żebyśmy się z niego śmieli. :mruga: :p
"Spodenki króciutkie, skarpetki w paseczki, koszulka we wzorki a na nogach sandały..." :mruga: :lol:
 
Do góry