Jaki to narkotyk?

limak206

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, mam pewien problem z dziewczyna zaczela brac dragi tylko nie wiem co i jak bardzo sa szkodliwe narazie udalo m isie dowiedziec ze sa to jakies "dropsy" ze znaczkiem jak by spider mena. i tu moje pytanie moze wiecie jaki to narkotyk? i jak rozpoznac jak ktos go bral? Zgory dzieki za pomoc jest to bardzo wazne i licze na szybkie odp.

Od moderatora: Na to pytanie już zostało udzielone mnóstwo odpowiedzi jednak wiem że znajdzie się wiele osób które tak jak autor tematu będą chcieli zidentyfikować jakiś narkotyk więc zostawiam temat.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
chodzi o Ecstase[MDMA] Efekty:
Główne efekty działania MDMA to otwartość, pobudzenie, euforia, empatia, intensyfikacja odbioru bodźców zewnętrznych, głębsze odczuwanie muzyki i ruchu, wzmocnienie odczuć związanych z dotykiem, co sprawia, że fizyczny kontakt z drugim człowiekiem jest przyjemniejszy. Efekty uboczne obejmują: podniesienie ciśnienia, przyspieszenie pulsu, szczękościsk, suchość w ustach. Działanie MDMA jest bardzo indywidualne, niektórzy porównują je z kofeiną, inni z silniejszymi stymulantami jak kokaina. Alexander Shulgin uważał, że nawet pojedyncze użycie MDMA może pogłębić więź emocjonalną pomiędzy ludźmi którzy decydują się na doświadczenie. Do podobnego wniosku doszedł psychiatra George Greer w swoich badaniach z użyciem MDMA pochodzącego z laboratorium Shulgina. Z tego powodu, najgłębsze doświadczenia są możliwe jedynie w towarzystwie najlepszych przyjaciół, rodziny czy partnerów, w sprzyjających warunkach

A co do szkodliwosci :
"
Z kolei zgodnie z wynikami badań prof. Davida Nutta z Bristol University i członka rządowej Komisji Doradczej ds. Nadużywania Narkotyków (ACMD) MDMA[ecstasa] jest jedną z najmniej groźnych substancji psychoaktywnych. W jego klasyfikacji używek MDMA zajmuje miejsce osiemnaste z dwudziestu, podczas gdy alkohol piąte."
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Pewnie to to
850_lg_spider.jpg


Najlepiej z nią pogadaj o tym:) To chyba jedyna droga bo np dilerów jej nie odetniesz bo za duzo ich jest:/
 

limak206

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
dzieki bardzo.. troche sie uspokoilem o ten drag.. ale wiem ze bieze cos jeszcze tylko nie wiem co ale z tego co mi mowi to cos cięzszego.. ale nie amfetamina mam podejzenia o kokaine.. jak poznac ze ktos bral koke? a jeszce co do tego spider mena to jak poznac ze ktos jest po tym srodku zewnetrznie niewiem oczy zachowanie jakies szczegulne?
 

limak206

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
dzieki przyda sie ale wiesz to sa naukowe definicje a ja tak chcialbym tez sie dowiedziec z doswiadczenia ludzi.. lubie wiedziec wszytko z kazdego aspektu(definicje, doswiadczenia ludzi itp) o zeczach dla mnie waznych :p ale dzieki przydaly sie informacje :)
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
proto duże oczy źrenicę ... strasznie pozytywnie nastawiona .. ciągłe gadanie kręcenie sie to zalezy czy drops jest z mdma czy z feta
a co koksu to czasem nie widac ale człowiek jest po tym tak wytrzepany ze ceizko nie zauwazyć że ktos bral koks latasz krecisz sie czasem jestes agresywny itp ..
 

Psycho Tata

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Taaa .... szczegolnie zrenice ... przy niektorych narkotykach nawet w swietle sie nie zwezaja
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Przy wszystkich narkotykach źrenice nie reagują na światło
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
tak jak już ktoś pisał, mega źrenice, do tego może jej być gorąco, nie będzie mogła usiedzieć w miejscu, może czasem dziwnie gadać.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
[offtopic] Czy słyszeliście może kiedyś o jakimkolwiek narkomanie co se wstrzykiwał jakieś dragi w penisa?? Ciekawi mnie czy są tacy ludzie ;]
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Nie ;] No ale może są jakieś dodatkowe efekty jak się w penisa wstrzyknie :p
 

ejustysia

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
W zależności od zrzutu na miasto ( rodzaju extasy) naprzemienne uczucie zimna i ciepła, pobudzenie bądź wręcz przeciwnie uczucie zmęczenia, zdenerwowania, bądz wręcz przeciwnie. Źrenice nie koniecznie widać, że są rozszerzone - zależy od organizmu. Jeśli chodzi o extasy mogą działać od godziny do 5 i po tym czasie nie poznasz fizycznie po kimś czy brał. Po dłuższym czasie brania, osoba staje się ogólnie agresywna i wrogo nastawiona do otoczenia, często zawiesza sie i nie może pozbierać myśli - wszystko zależy od rodzaju tabletki i organizmu. SZCZERZE - tabletki to najwieksze :cenzura: a przynajmniej to robią z człowiekiem. Wiem niestety po sobie
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
[offtopic] Czy słyszeliście może kiedyś o jakimkolwiek narkomanie co se wstrzykiwał jakieś dragi w penisa?? Ciekawi mnie czy są tacy ludzie ;]
wydawalo mi sie ze LSD mozna tam wkladac :p
 

Chmiel_20

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
DST
"dropsy" ze znaczkiem jak by spider mena
ja to jem co imprezę od wielu lat i żyję, tylko uważaj, bo laski mają po tym większą ochotę na seks, jeśli ty tego nie wykorzystasz zrobi to ktoś inny
 
Do góry