Xiv Urodziny Radia Marja!

Status
Zamknięty.

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Już niedługo zbliżają się obchody XIV rocznicy powstania Radia Maryja. Zastanawiałem sie co by było z Polską i Polskością , w Kraju i Zagranicą gdyby nie RM . Na szczęście, mimo wielu przeciwności, problemów i ataków, RM istnieje i z roku na rok słucha go coraz więcej Ludzi.

RADIO MARYJA głosem wolnej polski !!!!

"Codziennie dziękuje Bogu, że jest w Poslce takie Radio!!! Co się nazywa RADIO MARYJA" - Jan Paweł II
I my podziękujmy za Ten Dar .

Podrowionka :D
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
No może na kolejne urodziny Radia Maryja wszyscy słuchacze i wierni w swej nieskończonej wdzięczności dla Jego Eminencji Ojca Tadeusza Rydzyka zafundują mu kolejny śmigłowiec albo następnego maybacha, a Tadzio będzie grzmiał ze swej ambony na zdrajców, złodzieji i liberałów oraz propagował swoje antysemickie teksty,człowieku ogarnij się przecież juz nawet Papież ostatnio upomniał Radio Maryja, być może teraz w końcu weźmnie się za niego nasz episkopat, kto ma kase ten ma władze a kto ma media ten steruje opinią publiczną i tak niestety jest z Ojcem Rydzykiem. Ja jestem katolikiem i nie ma nawet mowy żeby ktoś taki kto miesza się w sprawy publiczne i polityczne tego kraju miał mi powiedzieć na kogo mam głosować albo kogo mam nienawidzić, uważam że w Polsce jest oraz bylo o wiele więcej lepszych patriotów od Rydzyka, których nie było widać ani słychać, no ale to twój wybór, tylko zastanów się czy zamiast klękać przed Ojcem Rydzykiem i przed co On głosi nie powinnieneś uklęknąć przed Panem Bogiem. Zobacz na naszego Ojca św. Jana Pawła II czy w jakimś jego publicznym wystąpieniu usłyszałeś kiedykolwiek jakąs chciażby wzmianke na tematy polityczne, nawet za komuny zachowywał dystans do polityki dlatego nigdy nie mogły się do niego doczepić SB, jedyne co propagował to miłość i poszanowanie dla wartości i godności drugiego człowieka, zamiast wysłuchiwać burzliwych audycji na antenie RM weż jakąs książkę naszego Ojca św. poczytaj czym naprawdę jest wiara w Boga, bo napewno nie polega ona na szerzeniu antysemityzmu oraz nazywaniu wszystkich zdrajcami.
Pozdrawiam
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Z chęcią bym dał O.Rydzykowi na nowego Maybacha, za to wszystko co dal Polaków uczynił, lecz On te pieniądze mądrze zagospodaruje (być może w Radio lub Telewizje , bądź też w Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej, albo Akademik który wybudował dla Studentów!!! ) . Jak byś trochę posłuchał RM, to zauważysz że nie szeży się tam żadna nienawiść, O.Rydzyk nie obraził nigdy nikogo jak i również inni pracownicy Radia.
Ja tu się znowu nie mam zamiaru zprzeczać na jakieś chore poglądy(mam tu na myśli {sychodelic i Ponury Murzyn ) na temat Radia Maryja, bo przeciwnicy zawsze coś wyssaja z palucha, a żadnych kontrargumentów do wiadomości nie przyjmują.

A tematem jak zauważyłeś jest obchodzenie i podziękownie za służbę Dla Polski, Radiu Maryja :) i chcę żeby rozmowa tu toczyła się bez oskarżeń, bo na takie jest temat "Radio Maryja" w Społeczeństwo i Polityka.

Tutaj wpisywać można przedewszystkim pisać podziękownia dla Radia (Poto założyłem ten temat), i pisać w czym nam pomogo Radio :D

Pozdrawiam :D
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ekhm... do końca nie wiem czy autor tego tematu założył tenże temat w celu wyśmiewania RM, czy tak z dobroci serca... nie jestem pewna, czy to co piszesz, to ironia, czy twoja szczerość...
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Wszystkiego najlepszego dla Radia Maryja i ojca Rydzyka, życze im kolejnych 14 lat a nawet i więcej.
ps. "trzeba siać, siać, siać ..."
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Dokładnie :D
Widze że wreszcie dodezwał się jakis słuchacz, i myślę że będzie ich więcej :D
 

monika0o

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Z chęcią bym dał O.Rydzykowi na nowego Maybacha, za to wszystko co dal Polaków uczynił, lecz On te pieniądze mądrze zagospodaruje (być może w Radio lub Telewizje , bądź też w Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej, albo Akademik który wybudował dla Studentów!!! ) .
Mądrze zagospodaruje powiadasz... No proszę, to ciekawe, bo o działanie na rzec społeczeństwa bym go nie posądziła. A jeśli chodzi o akademik to może jakieś konkrety a nie tylko: "Rydzyk jest wspaniały, wybudował akademik!(!!!!!!!!! - ulubiony znak interpunkcyjny oszołomów)" (znaczy, że cegły ustawiał?)


Jak byś trochę posłuchał RM, to zauważysz że nie szeży się tam żadna nienawiść, O.Rydzyk nie obraził nigdy nikogo jak i również inni pracownicy Radia.

Nigdy? Hm... może miałam pecha, ale trafiałam akurat na takie momenty, kiedy to wszelkie błędy, niedogodności itd. zrzucane były na Masonów, na Żydów nie słyszałam jakiegoś czysto nienawistnego tekstu jeszcze, co nie znaczy, że taki nie padł.


Ja tu się znowu nie mam zamiaru zprzeczać na jakieś chore poglądy(mam tu na myśli {sychodelic i Ponury Murzyn ) na temat Radia Maryja, bo przeciwnicy zawsze coś wyssaja z palucha, a żadnych kontrargumentów do wiadomości nie przyjmują.
Dlaczego wszystkie poglądy, które nie są podobne do Twoich są chore? Jak rozumiesz chorość tych poglądów?

Przeciwnicy wyssają z palucha. Podaj przykład takiego "wyssania z palucha" Konkret, z kontrargumentem, dlaczego uważasz, że to nieprawda, opartą nietylko na opini (ukształtowanej przez czynniki zewnętrzne od A do Z)

Kontragumenty? Nie widziałam, żebyś kiedyś napisał coś, co zasłuuje na nazwanie "kontrargumentem". Kontrargument to nie wołanie: "Wasze poglądy są chore! Jesteście głupi, Rydzyk jest mądry i wybudował akademik! Wyssaliście wszystko z palucha!".

[guote]A tematem jak zauważyłeś jest obchodzenie i podziękownie za służbę Dla Polski, Radiu Maryja i chcę żeby rozmowa tu toczyła się bez oskarżeń, bo na takie jest temat "Radio Maryja" w Społeczeństwo i Polityka.[/quote]

Nie wierzę, że założyłbyś na takim forum temat o tej treści nie oczekując odpowiedzi także tych nastawionych negatywnie. Po prostu szukasz prowokacji - proszę, ciesz się, już kilka osób odpowiedziało. Jesteś miszczem.

Tutaj wpisywać można przedewszystkim pisać podziękownia dla Radia (Poto założyłem ten temat), i pisać w czym nam pomogo Radio

Aha, jasne. Tematów z podziękowaniami się nie zakłada w takich miejscach. Po prostu skończyły się pomysły na prowokacje to trzeba było poruszyć jakiś gorący temacik.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Mądrze zagospodaruje powiadasz... No proszę, to ciekawe, bo o działanie na rzec społeczeństwa bym go nie posądziła. A jeśli chodzi o akademik to może jakieś konkrety a nie tylko: "Rydzyk jest wspaniały, wybudował akademik!(!!!!!!!!! - ulubiony znak interpunkcyjny oszołomów)" (znaczy, że cegły ustawiał?)

A Jaki Ty chcesz konkrety ?? Wubudował go za pieniądze od ofiarodawców i to jest konkret! Co może mam Ci plan przedstawić czy jak :mruga:

Dlaczego wszystkie poglądy, które nie są podobne do Twoich są chore? Jak rozumiesz chorość tych poglądów?

Proszę bardzo... "chory pogląd"="Rydzyk ma Maybacha i Okrada Staruszki"
Przecież nie widziałem żeby ktoś napisał tutaj coś konkretnego, a skoro myślisz że to "Konkret" to zastanów się dalczego (skoro telewizja łazi za O.Ruydzykiem krok w krok) nie mają chociażby zdjęcia z tym Maybachem.
Ja chciałbym kiedyś usłyszeć coś co jest noramalną wymianą zdań, a nie coś w stylu "Radio Ma Ryja" bo takie coś reprezętuje niski poziom rozmówcy :lol:

Nie wierzę, że założyłbyś na takim forum temat o tej treści nie oczekując odpowiedzi także tych nastawionych negatywnie. Po prostu szukasz prowokacji - proszę, ciesz się, już kilka osób odpowiedziało. Jesteś miszczem.


Więc uwierz, temat na wymianę poglądów o RM jest w innym dziale !!!

Aha, jasne. Tematów z podziękowaniami się nie zakłada w takich miejscach. Po prostu skończyły się pomysły na prowokacje to trzeba było poruszyć jakiś gorący temacik.

Wytlumacz mi może dlaczego ?? Ja sądze że urodziny RM są wydzrzeniem społecznym (biorąc po uwagę ilość osób jaka slucha RM) i temat jest jak najbardziej na odpowiednim miejscu.

A jak chcesz pogadać to zapraszam na "Spoleczeństwo i Polityka" , a tutaj można dalej składać podziękownia !!!

Pozdro :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Rydzyk? O nie! Niegdy w życiu...
Jak można popierać kogoś kogo ideologia z założenia ma łamać zasady wolności
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
:/ O cholercia to juz tyle latek, zatem nie dziwie się ze w Polsce jet tak jak jest. Moherowe berety rządzą, hehe :)
 

mora

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
wgw
dla mnie radio maryja to wielka bzdeta ogłupiajaca tylko starszych ludzi i wpajająca im rasistowską ideologie mam nadzieję że to ostatnie lata tego radia a to wypowiedź mijej koleżanki karuzeli: wszystkie radia maja twarz, tylko jedno Ma ryja!!!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
co chcesz od beretów? są miłe, kudłate, modne i ciepłe :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Tak jest! Niech RM zyje i tępi MASONÓW! AvE aVe AVE!
To nie jest "tępienie" , Oni starają sie aby prawda ujżała światło dzienne, a to jest różnica.
Ja raczej chcę powiedzieć "Niech RM istnieje jak najdłużej, i dalej daję ludzią tę wolność wyboru i wiarę że jeszcze nie wszystko stracone"
Wszystkiego najlepszego RADIU MARYJA!!!! I STO LAT :D:D:D

Proszę o to żeby nie zaczeła sie tu toczyć dyskusja na temat RM , można pogadać na "Społeczeństwo i Polityka" ........ Tutaj proszę tylko o życzenia i podziękownia :D

Pozdro :D
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Czasem się zastanawiam czy ty wogóle wiesz kim są masoni, $nake :D :p
 

bb1985

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
no dużo """""niezłych""""" słów poleciało ne RM ja tam żadko słucham ale jak już to albo modlitwa jakaś albo interpretacje bibli i inne tego typu właśnie programy a o polityki to <_< <_< nie słuchałemv i nie słucham.
dobra rada nie podoba sie wam coś z audycji słuchajcie tylko tago co sie wam podoba so rużne żeczy dotyczy to nie tylko RM ale i telewizji chyba nie przestamniecie oglądać polsatu za to że redaktor sie czegoś najadł za dużo i gada bzdety :p :D . czy nie przestan słuchać zetki w której moi m zdaniem kaleczo polszczyzne zwrotami "jutro "SFOBOTA"0CZY "SWOBODA" NI E WIEM NAWET JAK TO NAPISAĆ lub "dzieńdobry bardzo " to chyba razem :lol: :lol: :p :D :/ słucha sie to co sie lubi a to co nie przełącza na inny kanał
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
no dużo """""niezłych""""" słów poleciało ne RM ja tam żadko słucham ale jak już to albo modlitwa jakaś albo interpretacje bibli i inne tego typu właśnie programy a o polityki to <_< <_< nie słuchałemv i nie słucham.
dobra rada nie podoba sie wam coś z audycji słuchajcie tylko tago co sie wam podoba so rużne żeczy dotyczy to nie tylko RM ale i telewizji chyba nie przestamniecie oglądać polsatu za to że redaktor sie czegoś najadł za dużo i gada bzdety :p :D . czy nie przestan słuchać zetki w której moi m zdaniem kaleczo polszczyzne zwrotami "jutro "SFOBOTA"0CZY "SWOBODA" NI E WIEM NAWET JAK TO NAPISAĆ lub "dzieńdobry bardzo " to chyba razem :lol: :lol: :p :D :/ słucha sie to co sie lubi a to co nie przełącza na inny kanał
Zdecydowanie masz rację, ale jeszcze raz proszę o trzymanie się tematu i odsyłam na "Społeczeństwo i Polityka'

Sorki dla Modów, za powtarzanie się, ale chcę żeby tu pisano na temat :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry