moja firma

ewellinnka

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
chciałabym założyć firmę specjalizującą sie w produkcji i dostarczaniu czekoladowych fontann jak myślicie warto w to wchodzić?mam juz potrzebnych kontrahentów teraz zastanawiam sie nad tym czy nie za duzo jest juz takich firm na rynku?
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Firm trochę jest, zależy jaki byłby nakła kasy, czy mogłabyś tyle zaryzykować ;) Jedyne co wiem, to musiałabyś się skupić na przedaży bezpośredniej, bo nikt do Ciebie po taką fontannę nie przyjdzie, to Ty byś musiała mieć ludzi, którzy by to sprzedawali restauracjom itp. Na targach ślubnych w Katowicach było takich firm może z 5.
 

quist

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Firm trochę jest, zależy jaki byłby nakła kasy, czy mogłabyś tyle zaryzykować ;) Jedyne co wiem, to musiałabyś się skupić na przedaży bezpośredniej, bo nikt do Ciebie po taką fontannę nie przyjdzie, to Ty byś musiała mieć ludzi, którzy by to sprzedawali restauracjom itp. Na targach ślubnych w Katowicach było takich firm może z 5.

Potwierdzam i dodam jeszcze, że musiał byś szybko działać i mieć dobrze zrobiony biznesplan - dla siebie nie dla banku! (jest to ważne! To ty masz wiedzieć o co chodzi w biznesplanie i nie musisz go robić zgodnie z przykładem czy wytycznymi z książek).
 
Do góry