Najlepszy odtwarzacz muzyki!

gesiu00

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Jaki waszym zdaneim jest najlepszy: pod względem technicznym i wyglądu odtwarzacz do muzyki:) ja osobiscie uzywam Winampa ale chciałbym moze przejść na cos innego:p piszczie wasze odtwarzacze:)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
WMP- za możliwoś schowania go na pasek startu i tam sterowania, oraz za bibliotekę. Nie widzę dla siebie lepszego rozwiazania
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
najczęściej korzystam z Foobara, bo jakość odtwarzanego dźwięku jest lepsza niż w Winampie. no i jest prosty :p

Aimpa czasami używam, ma kilka funkcji, które mi się podobają. :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Winamp zabiera ogrom RAM-u. Mam foobara i jestem zadowolona. Świetna jakość dźwięku, a i wygląd można zmienić, jak się ma wtyczki (;
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Winamp zabiera ogrom RAM-u. Mam foobara i jestem zadowolona. Świetna jakość dźwięku, a i wygląd można zmienić, jak się ma wtyczki (;
No akurat dźwięk nie zależy od odtwarzacza a od samego utworu i nagłośnienia :p
A wygląd można zmieni w prawie każdym odtwarzaczu
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no akurat jakośc nagrania chyba jest akurat najważniejsza, ale prawda, że karta jest zaraz za nią :D mój błąd
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Tylko Winamp!!! :D A jest jakiś program do mixowania muzyki??? :)

Winamp ssie i to bardzo, przez to ze pelen jest niepotrzebnego g*wna...

Foobar to jest to, jakoś dzwieku jak w winampie albo i lepiej i ma tylko to co potrzebne, zadnych badziewi.
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Winamp, kiedyś tak gdy jeszcze nie słyszałem o F...

Muli tylko system i nic po za tym.

Foobar2000 ma czysty dźwięk, prosty i czytelny.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
ale wy noobki jestescie sorry ale mi winamp nic nie muli systemu zal nie umiecie wyłączyc niepotrzebnych pluginów omg ...

A jest jakiś program do mixowania muzyki???

nie ten dział to raz po 2 wejdz na moja sygnature w moj profil na nastepnej stronie i jak cos chcesz to odezwij sie na GG
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
ale wy noobki jestescie sorry ale mi winamp nic nie muli systemu zal nie umiecie wyłączyc niepotrzebnych pluginów omg ...

ale tu nie chodzi o mulenie systemu tylko o syf jaki ci instaluje z programem...
 

gesiu00

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
ściagłem sobie jetaudio i mi sie nie poodba:D od zawsze mam winampa:D hehe i nie narzekam chociaz troche muli system:p a co najlepiej wyłaczyc w winampie zeby tak nie mulil??
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Foobar 2000. Za jakość dźwięku przede wszytkim, nawet przy badziewnej karcie dźwiękowej. Prosty, czytelny interfejs, bez zbędnych pierdół. Duży plus daje też za support - rzesze zapaleńców wspiera ten player. Może kogoś odstraszyć defalut'owy wygląd, ale jest pełno skinów do niego. To najlepszy player jaki kiedykolwiek używałem. I pomyśleć że napisał go Polak... ;)

Pozdrawiam!
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Dla mnie zdecydowanie WMP. W porównaniu z Winampem wygodniejszy w użyciu, lepiej współpracuje z last.fm( z winampa mi czesto nie scrobbuje piosenek,) łatwo się kataloguje mp3, pobiera autmoatycznie okładki płyt. W Winampie żeby się dokopać do jakiejś funkcji to grzebać się trzeba sporo. I WMP lepiej się prezentuje wizualnie. I nie zawiesza się.
 

Andrew12314

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja osobiście używam AIMP2 jest prosty w opsłudze dostępny w wersji polskiej i ma dobry interfejs więc polecam ten program
 

Adam1609

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Janów Lubelski
Foobar2000. Playlisty zmieniane po prostu przez wejście w inną zakładkę bez przerywania odtwarzanego utworu, masa wtyczek dostępnych, prosta obsługa. A do tego "playback away cursor" - coś wspaniałego.

Ewentualnie jetAudio, Aimp. Chyba że akurat potrzebuję "czegoś więcej" niż odtwarzanie...
 
Do góry