Gdzie serwisować samochód?

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Zastanawiam sie gdzie serwisowac samochód czy w autoryzowanym serwisie czy prywatnie. Jeżdze volvem więc nie jest to tani samochód wiem ze unich teraz mają jakieś promocje więc może się opłaca co sadzicie?
 

domi44

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
jeśli stac się na volvo to tym bardziej na ich serwis i przede wszystkim bedziesz spokojny. Bo z tymi mechanikami samoukami to róznie bywa naprawdę. Jak mi taki jeden cos zrobił to potem musiałem płacić kupe kasy. Więc polecam aso. :)
 

domi44

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak to w aso rożnie bywa?? Wydaje mi się ze w autoryzowanych serwisach nic dziwnego nie może mnie spotkać A ty masz jakieś złe doświadczenie??? JA mam volvo S80 i jak na razie jak byłem na przeglądzie gwarancyjnym i wszystko było bez zarzutu. Nawet kawkę dostałem ;)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
różnie bywa bo serwis ASO drugiemu nie jest rowny. Jestem moze byc zaje.....bisty a drugi moze spaprać wszystko.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
domi44 nie mam doświadczenia bo robię sam auto. Ale widzę co ludzie piszą na forach klubowych. Jedne serwis, a raz opinia dobra raz zła. To jest tak samo jak z mechanikami prywatnymi.
 

domi44

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje ze w serwisach to pracują ludzie kompetentni bo przecież takie marki jak volvo czy bmw czy audi nie może mieść u siebie jakiś paplaczy bo nikt by do niech nie wracał a jednak ludzie wracają. Choc może faktycznie się jakieś wpadki zdarzaja ale jak wszedzie . No widzisz ty samo robisz samochody a ja nie potrafie wiec nie pozostaje mi nic innego jak Aso i korzystanie z ich rabatów. ;)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
nie powiedziane ze pracuja ludze kompetentni... człowiek jest człowiekiem zawsze sie moze pomylic albo zrobic cos źle. Ale prawda jest taka ze w coraz wiekszej ilości ASO robią wszystko na od....... czyl. na odwal sie
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
domi44 o serwisach bmw też już się nasłuchałem dużo nie ciekawego... To polska niestety.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
A kawkę dają, żeby siedzieć na tyłku i na ręce im nie patrzeć :p
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Po tych wypowiedziach to już nie wiem czy jechać do aso czy nie. Mi się wydawało i nadal wydaje ze jak pojadę do aso to chociaż bede miał gwarancje jak coś będzie nie tak po naprawie. Poza tym nie mam zaufanego mechanika żadnego i nie wiem gdzie takich szukać.
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Ja ci proponuje ASO bo z prywatnymi warsztatami roznie to bywa.... Moze owszem w ASO jest tak jak mowicie ze jeden drugiemu nie jest rowny ale tam rowniez pracuja ludzie i kazdy ma prawo do pomylki a w serwisach masz chociaz tak ze jelsi oni ci cos spapraja to przyjezdzasz na drugi dzien i chlopaki ci to za darmo robia..... Tylko znowu serwisujac auto musimy sie liczyc z wiekszymi kosztami napraw bo tam nie ma tak ze dana czesc ci zregeneruja czy cos w tym stylu tylko od razu wymieniaja BB)
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Chyba najbezpieczniej będzie jak pojadę do aso. Bo jak coś się nie uda to będą musieli na swój koszt naprawiać. Zadzwonię tam i dowiem się co i jak.
 
B

barteczko

Guest
Najlepiej będzie jak pojedziesz do serwisu autocentrum wyrebski. Lubie do nich jeździć, ponieważ posiadają konkurencyjne ceny. Naprawiają chyba wszystko, są bardzo dobrzy, znają się na tej pracy jak mało kto. Polecam na pewno będziecie zadowoleni.
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
Panowie, nie zapominajcie o tym, że ... ASO najczęściej płaci - najmniej! Sądzicie że... pracował bym dla ASO Volvo za 2500zł miesięcznie np. w Warszawie? Ich maksymalne stawki dla mechaników oscylują w takim przedziale byś - przypadkiem nie zarobił więcej jak 2500-3000zł na miesiąc! Znacie kogoś "normalnego" z fachem w łapie - kogoś kto spędził na nauce wiele, wiele lat i ... da się teraz trąbić za 500 euro miesięcznie?

Nie zapominajcie Panowie - że 85% tych PRYWACIARZY to byli pracownicy właśnie ASO, którzy powiedzieli - dość!!!
Szef ASO kosi dziesiątki tysięcy miesięcznie a pracownik który na to zapindala na własne auto nie ma i autobusem do roboty dopindala! Takie są realia niestety..
Rozumiem że gdzieś tam w gęstej trawie znajdzie się Tadzio-partacz lecz... takich jest tak naprawdę mało...
ASO?

Popatrzcie na średnią wieku mechanika w ASO :) :) ;-)
1 mechanik i 10 praktykantów :)
Sądzicie że... będzie lepiej?
Wątpię...
ale to tylko moje zdanie...
 
Z

zurawska1

Guest
Mnie Aso nie zachwyciło nic specjalnego, więc pojechałam do Wyrębskiego i powiem wam, że całkiem nieźle. Z naprawą nie czekasz długo, a ceny mają niskie, więc pewnie następnym razem również do nich pojadę.
 
B

bajderman

Guest
Tylko nie serwisy należące do poszczególnych producentów - szukajcie sprawdzonych mechaników. Mieliśmy np. taką sytuację, że mechanik wstawił do auta inną część niż ta, za którą zapłaciliśmy. I do takich akcji w PL dochodzi, szczególnie jeśli mechanik widzi że ma do czynienia z kimś, kto nie ma pojęcia o temacie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wszędzie może być dobrze albo nie bardzo. Więc najlepiej brać pod uwagę uboczne wartości dodatkowe - na przykład możliwość założenia zasilania silnika płynnym gazem. kiedy kupimy nowy (albo mamy mało używany) samochód
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
mi ostatnio spaprali zawieszenie w mojej ukochanej E81 :( przeniosłam się do AutoFusa i mi to zrobili pięknie i dokładnie... nigdy więcej mechaników z Koziej Wólki czy innych speców za 5 groszy... wolę wydać moze i więcej (a czesto nawet tyle samo) a mieć coś zrobione profesjonalnie i zgodnie ze standardami firmy a nie mocowanie na słowo honoru albo szybkozłączki ;)
 
Do góry