Pomozcie mi! Telepatyczne przesladowanie

uzytkownick

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Prosze o pomoc, ewentualny kontakt z kims kto moze pomoc mi w uwolnieniu sie od osoby
ktora przesladuje mnie telepatycznie - wiem,brzmi to smiesznie, ale to prawda.

Osoby ktore nie maja nic wspolnego z telepatia prosze sie nie wypowiadac.
To nie ma sensu, nie mam zamiaru czytac bzdurnych odpowiedzi i wypowiedzi na ten temat.
Osoby ktore wysmiewaja temat, niech wysmieja go gdzies indziej.
Sprawa jest bardzo powazna,prosze o odpowiedz osoby tylko i wylacznie majace jakiekolwiek blade
chociaz pojecie czym jest telepatia - ja takiego pojecia nie mam, nie mam takich zdolnosci - nie potrafie
sie przed tym obronic.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
moze jakis szczegoly :D.

chociaz miecz demoklesa wisi nad toba o nazwie schizofrenia - jezeli o tym nie wiesz.

tzn... posadzenie to na 100%. Ale chetnie bym wysluchal.

jezeli sie boisz posadzenia ze jestes nietenteges to mozesz mi wyslac na PM - interesuje sie ostatnio ESP, inaczej mowiac telepatia.
 

Revelio

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Bez szczegółów nie możemy niczego ustalić.
Zobacz na PM lub napisz na gg 10205708
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
uspokoj się dzieciaku, telepatia jest tym czym magia, czyli sugestią, nie ma żadnych zjawisk nadprzyrodzonych tego typu, wszystko działa na podstawie podświadomości i sugestii. jeśli chcesz się obronić, to nie będzie to polegało na walce z 'telepatą' ale z samym sobą. musisz pokonać własną podświadomość tłumacząc jej prawdę. pamietaj o zasadzie rzadnego nie. podświadomość możę nie rozpoznawać zaprzeczeń, np jeśli bedziesz wmawiał w podświadomość 'nie zginę', to zrozumie to jako 'zginę' i może do tego doprowadzić, trzeba by w takim przypadku używać twierdzenia zastępczego, np 'będe żył'.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
telepatia jest tym czym magia

Już był temat o telepatii i pisałem kilka razy że jest ona udowodniana ekperymentalnie. Czytanie w myślach na odległość itd. Kiedyś czytałem na ten temat- książki z zakresu parapsychologii i według mnie jest to możliwe- sam uczestniczyłem w niby eksperymencie i on to potwierdził moim zdaniem. ( a jak ktoś chce naukową literaturę na ten temat to niech sobie wypożyczy z biblioteki książke K.Boruń S. Manczarski Tajemnice PArapsychologii- to się przekona że telepatia nie tylko w Harrym Poterze jest) Ale co do tematu to wątpie aby można było kogoś "przśladować" w ten sposób. Prześladowany napisz jakieś szczegóły... ale zaraz będzie multi osób co Ci poradzą wizyte u psychologa- i mają racje bo być może masz schizofrenie.
 

uzytkownick

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie mam schizofrenii, jestem przesladowany telepatycznie od dluzszego czasu.
Oficjalnie ta osoba wypiera sie tego, a daje mi znac o swoich mozliwosciach tylko mi, poniewaz sie boi.
Jej mozliwosci - jest to kobieta, wykraczaja daleko poza mozliwosci zwyklego czlowieka

wyglada to tak jak porywa ufo - robisz rzeczy czesciowo nieswiadomie
tak jak relacje porwanych ludzi, ktorzy nie pamietaja tego co robili, lub skad sie gdzies znalezli.

Ma tak wielkie mozliwosci ze odczyta nie tylko mysli kazdego kogo chce
niezaleznie od odleglosci, ale takze caly zapis mozgu od poczatku narodzenia az po chwile obecna.

Moze takze wtloczyc wspomnienia ktorych nie bylo, i wyrzucic te ktore byly.
Sumuje spreparowane sytuacje tak ze obie sytuacje znikaja.

przeszlosciowa zapisana i obecna terazniejsza.
naprawde az przykro sie robi jak obserwuje ludzi, ktorzy tancza jak ona im zagra.
wiem,ze sa telepatycznie sterowani. wiem to naprawde. nie mam dowodow i nigdy nie bede mial

Nie o to chodzi - nie chodzi o dowody ani o to,ze chce czyms zablysnac.
Chce sie uwolnic od wplywu tej osoby raz na zawsze.
Dodam ze chetnie spotkam sie osobiscie z kims kto ma JAKIEKOLWIEK zdolnosci
badz wiedze jak pozbyc sie telepatycznego wplywu pewnej osoby.

Nie jestem schizofrenikiem, ta osoba towarzyszy mi telepatycznie kazdego dnia.
Pokazuje jak ogromne ma mozliwosci - ktore :cenzura: mnie obchodza - naprawde.
Szpanuje wrecz nimi i niewiele mnie to interesuje.

wyglada to tak: w mojej glowie pojawia sie mysl typu "zobacz a teraz "............." "
w miejsce kropek prosze wstawic dowolna osobe i sytuacje bedaca w poblizu
ktora jeszcze sie nie wydarzyla.

i faktycznie tak sie dzieje. - to powoduje ze mam znudzone zycie bo wiem co sie stanie
i nie wiem dlaczego ta osoba mi o tym mowi - telepatycznie.

ta osoba robi tak, jak wczesniej przekazala mysl do mojego mozgu
tylko po to,zeby pochwalic sie,ze tak potrafi.

Mam dosc tego, tak nie mozna zyc - ja nie mam zycia, ta osoba budzi mnie nawet w nocy
i potrafi wejsc w moje cialo...wiem, bo tak to czulem.

Prosze o pomoc, to wszystko. Prosze mnie nie pytac kto to jest, ani kim ja jestem.
To nie ma znaczenia.
Chce zeby to sie skonczylo, nie chce zadnej telepatii.

POMOCY!

Moze i mam rozwalona glowe przez te telepatie.
Ale niemozliwe ze w mojej glowie pojawiaja sie mysli tego co stanie sie w przyszlosci - telepatycznie
uzyjcie logiki.

Pomozcie mi.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Kobiety mowia rozne bzdury, a niektorzy faceci w to wierza... ot i cala sprawa :D.

mozliwe ze ma jakies mozliwosci hipnotyczne :D. Albo dobrze umie zakrecic biodrami ;).

A ty raczej masz mechanizm poczucia bycia przekletym - troszeczke masz rozdwojenie osobowosci, ale chyba niegrozne, no i dziala u ciebie mechanizm samospelniajacego sie proroctwa - to efekt spoleczny a nie parapsychiczny.

Tyle moge powiedziec od siebie.

Mozliwa ze ta kobitka jest calkiem niezka hipnotyczka jezeli potrafi wprowadzic Ciebie w stan sumnamboliczny.

Jednak najbardziej prawdopodobne jest ze ty jestes sumnambolikiem i wylaczasz swoj mozg... masz stan polsnu i wmawiasz sobie ze to czyjes zdolnosci :D.

Mozliwe takze ze lunatykujesz na dodatek sumnambolicznie kiedy czujesz ze cos z twoim cialem sie dzieje w nocy.

Albo nastawiasz sie na stan transu.

Mam pytanie. Brales wczesniej jakies narkotyki? Chodzi mi szczegolnie o LSD.

Nie wykluczone ze ta osoba uzywa jakies srodki halucynogenne i manipulacji tantrycznej. Chociaz osobiscie w to nie wierze.

Szczerze to nie rozumiem wiekszosci co napisales. Prawdopodobnie jestes jedynie szalony :D. Najpierw powinienes pogadac z lekarzem :D.

Jak nie jestes to patrz na powyzsze mozliwosci. Szczerze to telepatia ma sie tutaj nijak ;). Sam czesto mialem kontrolowane "fazy" kiedy cos mi sie wydawalo. Ludzka psychika jest nieodgadniona :).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
piszesz durny długi post w którym kilka razy powtarzasz że nie jesteś schizofrenikiem, za to to co wypisujesz świadczy o jakiejś jeszcze poważniejszej chorobie. robiłeś badania? jak nie to nie masz prawa mówić że jesteś zdrowy.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
no tak...

wszystko co tu wypisal to objawy schizofrenii. Tzn. koles popada w schizofrenie, mozliwe ze jeszcze niegrozne.

Ale niekoniecznie, sa jeszcze male mozliwosci tego co pisalem. Ze jest sumnambolikiem albo posiada inne defekty neurologiczne, lub jest manipulowany technikami halucynogennymi lub okultystycznymi.

Wszystko jest mozliwe, oprocz jednego pewnika - koles napewno bedzie mial schizofrenie. Co jest niewiadome to przyczyny itp. Nawet jezeli prawdziwe jest to co mowi to napewno zapadnie na schizofrenie. Przykre ale prawdziwe.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
To mnie zaintrygowało - skoro wierzysz w okultyzm, to dlaczego nie zakładasz, że chłopak mówi prawdę i faktycznie jest manipulowany telepatycznie?

Nie wykluczam. To jedna z hipotez.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Niedawno dużo było w prasie o człowieku, który hipnotyzował sprzedawców w sklepach i w ten sposób ich okradał (oglądał ktoś Małą Brytanie? )
Prześladowany- wedlug mnie masz objawy schizofrenii lub innej choroby psychicznej. Kiedyś spotkałem się z relacjami gościa, który opowiadał niestworzone historie o tym jak jakaś organizacja światowa dybie na jego życie, jej przywódcą była jego matka, która mu dawała trucizne do piwa. On był święcie przekonany o tym że to prawda.
Pomóc Ci może psycholog, psychitara itd.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
składam raport, bo prześladowany i tak sobie badań nie zrobi, a temat będziecie latami ciągnąć
 

uzytkownick

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Badan sobie nie musze robic. Zreszta jestem bardziej zdrowy niz ktokolwiek z tu obecnych.
To nie ma nic wspolnego z okultyzmem - to mozliwosci ludzkiego mozgu.

Nie znam mozliwosci obrony przed kims kto uzywa telepatii.
Tak, potrafie sie wprowadzic w stan polsnu - to nie o to chodzi. <- to nie o to chodzi.

Ta osoba robi to na jawie, nie w polsnie, no chyba,ze jest w polsnie przez caly czas.

Pozatym, nie doczytalem sie zadnych konkretnych wskazowek.
Wasza wiedza jest tak samo niewielka jak moja.

Nie potraficie mi pomoc, no chyba, ze w koncu ktos napisze jak sie obronic przed telepatia.

NIE PYTAJCIE MNIE CZY TELEPATIA ISTNIEJE I CZY TO OKULTYZM ALBO VOODOO!!!!!!!!!!!!

Bo mnie to tylko zdenerwuje.

Pytam i o odpowiedz prosze tych, ktorzy znaja sie na temacie, ktorzy wiedza jak mi pomoc.
A tych co nie wiedza o co chodzi - prosze o to, aby nie odpisywano.

Czy to takie trudne? nie zasmiecajcie forum.
Do tematu podchodze powaznie.

nie kazcie mi tez robic EEG mozgu, mialem robione ;))

Szczerze,uczciwie prosze o pomoc. To trwa juz zbyt dlugo.
Ta osoba zrobila tez duzo dobrego w moim zyciu, ale nie chce telepatycznego kontaktu ani zadnego innego.

To ograniczenie mojej wolnosci od ktorego chce sie uwolnic.

Zreszta uwazam,ze nikt mi nie pomoze, malo kto wierzy w telepatie.
Wydaje sie wam to bajka, inaczej wyglada jak ktos NAPRAWDE WAMI STERUJE

Pojawia sie otepienie, i moze miec okolo 90% kontroli nad waszym cialem i zachowaniem.
Wszystko zalezy od waszej silnej woli, <- to brzmi jak mowa o narkotykach, tak nie jest.

Ostatnio osoba ta ogranicza sie do dyskretnego przekazywania mysli, nawet calych odczuc.
A teraz ostatnie zdanie w tym poscie:
Nie mam zamiaru wiecej rozpisywac sie o zdolnosciach telepatycznych ani zadnych innych, ponawiam
pytanie, czy moze mi ktos pomoc?

P.S. KAZDY JEST SAMOTNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <- to zdanie pisane do tej osoby, ktora mna steruje.
Mowi mi ze przez swoje zdolnosci jest osamotniona i gdyby sie wydalo jakie ma zdolnosci,
to poddana bylaby badaniom, i byla na pierwszych stronach gazet,a za udowodnienie telepatii jest milion dolarow.


JA JESTEM SAMOTNY I JEST MI Z TYM DOBRZE.
Ja wybieram wlasnie taki rodzaj i nie zycze sobie telepatii.

Do administratorow - mozecie sobie usunac tego posta.
Zreszta..... nawet nie bedziecie wiedziec dlaczego cos was do tego "zmusza"
Prosze o pomoc kogos kto jest w stanie mi pomoc - nic wiecej.

To tyle. Papa Bateryjki....
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak już mówiłem nie masz prawa mówić że jesteś zdrowy... ha?? zmusza do usunięcia? stary, Ty jesteś zwykłym paranoikiem, daleko tu do normalnosci, akuku, jestem kontrolowany :p ech, gwarantuje Ci, żadnymi telepatiami ani okultyzmami nikt mnie nie kontrolował, nie kontroluje, i nigdy mnie nie będzie kontrolował ;]
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Do autora:

Z twoich tekstów wynika, że jesteś zdrowo zakręcony, więc nie dziw się sceptycyzmowi. Prośbami o niewyśmiewanie się i przesadnymi emocjami możesz co najwyżej tym bardziej sprowokować takie zachowanie. Poza tym, nie znając dokładnie sytuacji, nikt ci nie pomoże, a już na pewno nie przez internet. Idź do psychologa lub psychiatry i nie marnuj swojego i innych czasu.
 

maxus

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!Bardzo zainteresował mnie twój problem. Mam zdolności telepatyczne choć nie takie jak twoja koleżanka, znam telepatię od strony praktycznej wciąż próbuje wyjaśnić ten fenomen, nie wiem czy bedę mógł Ci pomóc ale chetnie zgłębię ten temat. jak jesteś zainteresowany to nie tutaj raczej podaj nr.gg
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zdolności telepatyczne... nie raz słysze że je ktoś ma, ale gdyby tak było mógłby robić takie reczy, że na pewno byśmy usłuszeli w wiadomościach o takich ludziach. jak do tej pory znam tylko jedną osobę o której moge powiedzieć że miała... pewno styczność z czymś paranormalnym lub czymś w tym stylu.
 
Do góry