The Exploited

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kto kojarzy kapelę? Jeden z lepszych zespołów gatunku. Choć punk już prawie odstawiłem, to wracam z sentymentu do niektórych zespołów, jednym z nich jest właśnie The Exploited. Zaczęli już ze sporym rozmachem-debiutancki album święcił triumfy na początku lat 80. Z czasem ich muzyka stała się agresywna, szybsza i zdecydowanie lepsza. Jak dla mnie ich szczytowym osiągnięciem jest "Beat the Bastards" z 96 roku, album pełny pierwszorzędnego łupania. Panowie grają do dziś, co ważne bo już jak na lekarstwo jest takiej muzyki.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Exploited? Mam dyskografię i lubię od czasu do czasu posłuchać. Podoba mi się, że rżną na całego i nie bawią się w sentymenty :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kto kojarzy kapelę? Jeden z lepszych zespołów gatunku. Choć punk już prawie odstawiłem, to wracam z sentymentu do niektórych zespołów, jednym z nich jest właśnie The Exploited. Zaczęli już ze sporym rozmachem-debiutancki album święcił triumfy na początku lat 80. Z czasem ich muzyka stała się agresywna, szybsza i zdecydowanie lepsza. Jak dla mnie ich szczytowym osiągnięciem jest "Beat the Bastards" z 96 roku, album pełny pierwszorzędnego łupania. Panowie grają do dziś, co ważne bo już jak na lekarstwo jest takiej muzyki.


Caleb, co za pytanie? Kazdy chyba zna ten zespol. A!!! Nie punk, tylko punk rock!

Poza tym w koncu ten zespol na plycie Fuck the system, chyba na tej w jednym z utworow wykrzyczal slynne do dzis slowa, punk's not dead!
 

tomek_1425211

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Korzemowo małe
Słyszałem parę piosenek i mi się podobają . Wczoraj zakupiłem używaną kasete Beat the Bastards za 5 zł xD No i dzisiaj mam zamiar wziąśc się do słuchania.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Ten utworek to dla mnie kwintesencja punk rocka:

https://www.youtube.com/watch?v=3glTGAFtBAM
 
Do góry