Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

The Exploited

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Caleb

Caleb

Forumator

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8977 postów

Napisano 01 kwiecień 2008 - 11:37

Kto kojarzy kapelę? Jeden z lepszych zespołów gatunku. Choć punk już prawie odstawiłem, to wracam z sentymentu do niektórych zespołów, jednym z nich jest właśnie The Exploited. Zaczęli już ze sporym rozmachem-debiutancki album święcił triumfy na początku lat 80. Z czasem ich muzyka stała się agresywna, szybsza i zdecydowanie lepsza. Jak dla mnie ich szczytowym osiągnięciem jest "Beat the Bastards" z 96 roku, album pełny pierwszorzędnego łupania. Panowie grają do dziś, co ważne bo już jak na lekarstwo jest takiej muzyki.
  • 0

#2 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 01 kwiecień 2008 - 14:50

Exploited? Mam dyskografię i lubię od czasu do czasu posłuchać. Podoba mi się, że rżną na całego i nie bawią się w sentymenty :D
  • 0

#3 lillka16

lillka16

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 228 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:24

Fajna kapela :D najbardziej lubie f*ck the USA System Fucked Up I live in Chaos etc...
Zywa legenda sceny rockowej...
  • 0

#4 Lestat

Lestat

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2195 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 11:03

Kto kojarzy kapelę? Jeden z lepszych zespołów gatunku. Choć punk już prawie odstawiłem, to wracam z sentymentu do niektórych zespołów, jednym z nich jest właśnie The Exploited. Zaczęli już ze sporym rozmachem-debiutancki album święcił triumfy na początku lat 80. Z czasem ich muzyka stała się agresywna, szybsza i zdecydowanie lepsza. Jak dla mnie ich szczytowym osiągnięciem jest "Beat the Bastards" z 96 roku, album pełny pierwszorzędnego łupania. Panowie grają do dziś, co ważne bo już jak na lekarstwo jest takiej muzyki.

Caleb, co za pytanie? Kazdy chyba zna ten zespol. A!!! Nie punk, tylko punk rock!

Poza tym w koncu ten zespol na plycie f*ck the system, chyba na tej w jednym z utworow wykrzyczal slynne do dzis slowa, punk's not dead!
  • 0

#5 tomek_1425211

tomek_1425211

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:38

Słyszałem parę piosenek i mi się podobają . Wczoraj zakupiłem używaną kasete Beat the Bastards za 5 zł xD No i dzisiaj mam zamiar wziąśc się do słuchania.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Anwalar

Anwalar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip