plami na oczach

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
elo. mam jakieś plami na oczach ciemne/czarne jak patrzę na ścianę to je widzę dokładnie, kiedyś była tylko 1 a teraz jest więcej... ktoś wie co to jest??? w necie wyczytałem że to może być nowotwór...
 

sNowbo4rder

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
się Biorą DzieCi ?:o
ja też mam takie coś tylko pewnie nie jest to to samo widzę taką jakby przeźroczystą kuleczke która lata i gdy staram sie na nią patrzeć to ona mi ucieka xD może to być śmieszne ale takie mam odkąd tylko pamiętam. A Tobie nie wiem co doradzić może lekarz?
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeszcze u lekarza nie byłem. na początku myślałem ze mi przejdzie ale po jakimś czasie tych plamek zrobiło się więcej;/ a czekanie do lekarza to kwestia 2 miesięcy no chyba ze otworze portfel..
spróbuje jakiś kropel i zobaczy się...
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
yyy.. jak chodziłam do okulisty to tam wisiały plakaty z wadami wzroku. i między innymi był taki obraz wlasnie z takimi plamami. i to nie jest błahostka... wiesz, myślę że zdrowie jest cenniejsze i ważniejsze od pieniędzy, i warto wybulić teraz wiecej niż później duuużo wiecej, i duuużo wiecej leczenia. :]
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
te Majkel_1991 niby jak mam dać foto??? mam se aparat do oka w sadzić??????

a na coś trzeba umrzeć:)
 
M

Mia

Guest
masz odpowiedni poziom cukru we krwi/objawy cukrzycy?
czy ktos w twojej rodzinie choruje na astygmatyzm? z twoim wzrokiem wszystko ok?
od jak dawna to trwa?
czy masz prawidłowy poziom hb?
jakie cisnienie? (dzis jesyt bardzo niskie wiec moze byc przyczyna roznica barow w twojej głowie a poza nia...)
poki czegos wiecej soie nie dowiem ciewzko stwierdzic...
za duzo/za blisko ekranu lub tv... albo cos z tego co wczesniejh wspomniałam
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
masz odpowiedni poziom cukru we krwi/objawy cukrzycy? pojęcia nie mam;p na ostatnich badaniach bylo ok
czy ktos w twojej rodzinie choruje na astygmatyzm? nie
z twoim wzrokiem wszystko ok? nosze okulary do kompa TV czytania i jak mam nagle z zeszytu popatrzyc w okno to dlugo mi wzrok dostraja się, okulary -0.25
od jak dawna to trwa? od miesiaca gora
czy masz prawidłowy poziom hb? hb?? a co to?
jakie cisnienie? (dzis jesyt bardzo niskie wiec moze byc przyczyna roznica barow w twojej głowie a poza nia...) ja zawsze ciśnienei mam wysokie jestem nerwusem



więc jak Pani doktor?? ;) :588:
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dzwoniłem do okulistów 5. w czerwcu najbliższy termin!!!!! ewentualnie we wtorek o 5 rano w kolejce czekać i może przyjmie...
 
M

Mia

Guest
dzwoniłem do okulistów 5. w czerwcu najbliższy termin!!!!! ewentualnie we wtorek o 5 rano w kolejce czekać i może przyjmie...

albo prywatnie...tak to od razu sie termin znajdzie...
moja rada- symulacja silnego bólu głowy-->karetka--->od razu cie zbadaja
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wg. mnie nie ma sensu czekać w kolejce do okulisty, lepiej iść prywatnie, zwłaszcza w takim stanie jak ty.
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ej no aż tak źle nie jest! ja nie widzę ciągle tych plamek ale czasami, szczególnie rano.. we wtorek rano pójdę i poczekam.
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
głowa nie boli , tylko śpiący jestem... nawet jak wstanę i chwila i śpiący..
 
Do góry