Kosmici wśród nas

słońce84

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wielu uważa, że kosmici wyglądają tak jak my i od dawna okupują nasza planetę-nie zdradzają sie ponieważ maja wobec ludzi nikczemne zamiary. Jakie jest wasze zdanie? :D
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie no...heh...według mnie kompletna bzdura :lol:
 

Smoczy Płomień

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Qyobraźnia ludzka lubi i może dosyć często wymykać się spod kontroli. Skoro kosmici się nie zdradzają to skąd wiemy ze są, a jak są to co nam po tym skoro i tak o nich nie wiemy. A jeśli dowiemy się to będzie nas to już bardziej obchodziło i interesowało no bo co nam teraz po tym??? :D :D
 

słońce84

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
W takim razie witam kosmitów :papa: . Nie wiecie, że niewolno sie przyznawać ?!!!<_< ;) I tak jestesmy z tej samej gliny- wkoncu dzieci tego samego wrzechświata ;) Wszyscy jestesmy kosmitami-zyjemy w kosmosie ;)


Pozdro :D
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Ja tam uważam że gdzieś na pewno jakieś obce formy życia istnieją. niekoniecznie tu, na Ziemi ale gdzie Tam, daleko daleko.. może ^_^
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Ja tam uważam że gdzieś na pewno jakieś obce formy życia istnieją. niekoniecznie tu, na Ziemi ale gdzie Tam, daleko daleko.. może ^_^
Nie dajcie się zwieść pozorom - wokół was jest pełno obcych form życia !
Gdyby oceniać według kryteriów możliwości porozumienia się z drugim CZŁOWIEKIEM, to czasem mam wrażenie, że obcych jest juz więcej niz LUDZI.
Nie wierzycie ?
To spróbujcie nawiązać kontakt. Z drugim człowiekiem. Zobaczycie, o niedowirki, jak ich niewielu zostało ! :D
Przestrachany - ja.
 
P

Pałka

Guest
Ja też jestem kosmitką! Przyleciałam z planety Alfaomega535 i chcę zjeść wasze mózgi :D :p
 
P

Pałka

Guest
Pył mądralo zjem Twój :p

Strefa 11 dokonała sensacyjnego odkrycia! Dokumentaliści Strefy 11 odkryli, że kosmici pragną przejąć przemysł filmowy w Hollywood. Akcja podboju już się rozpoczęła, a pierwszą jej oznaką jest żmudny proces zastępowania aktorów poprzez niemal identyczne klony. Drobne różnice w wyglądzie owych klonów sugerują, że kosmitom zależało, aby ten spisek został wykryty jak najpóźniej. Dokumentaliści Strefy 11, dysponując najnowocześniejszym sprzętem, nie dali sobie jednak zamydlić oczu! Śledztwo w tej sprawie trwa i będziemy państwa na bieżąco informować o postępach.

Leże i rycze ze śmiechu hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: Litości :lol:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
ßßâßâÿ▓§×o€î|ÿì©«¤ÞÞ0ÙMŹíR
“Å1ÿ¹‹
‘Þm›‡¹m

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To po waszemu: Kosmitów na Ziemii nie ma
 

LifeIsTooBrutal

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Podczas rozmyślania nad tym tematem (co niezbyt często mi się zdarza), doszedłem do wniosku, że osoby chore psychicznie mogą być... kosmitami, czy jak Wy to nazywacie. Zachowują się przecież niecodziennie - nie znają sposobów bycia naszej cywilizacji i uczą się tego, co robimy. Za dużo filozofowania, idę spać.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja uważam, że wszechświat jest zbyt duży, aby żyły w nim istoty tylko i wyłącznie na Ziemi.
To by było co najmniej dziwne. :D
 
P

Pałka

Guest
Mój kolega był w psychiatryku, ale nie sądzę żeby był zielony i przybywał z jakiejś innej planety :lol:
 
Do góry