III tajemnica Fatimska, przepowiednia III wojny światowej

R

robaldo

Guest
Co myślicie o tej Tajemnicy??? Trzecia przepowiednia fatimska mówiła o wybuchu trzeciej, najstraszliwszej wojny na Ziemi oraz końcu świata, mającym stanowić karę za grzechy popełnione przez ludzkość, jeśli nie nastąpi nawrócenie w skali globalnej. W przepowiedni tej była wzmianka o Polsce, która zostanie oszczędzona jako jedyny kraj podczas tej wojny, ponieważ będzie chroniona przez NMP :) a Np Niemcy zostaną zatopione przez morze...
Piszcie wasze opinie...
 

Smoczy Płomień

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Do mnie jakoś ta przepowiednia nie dociera. Ale fajnie że Polska się ni utopi!!! BB)
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
O tak. Zauważyłem, że ' Maryja ' lubi nawoływać do światowego pokoju i jednej, 'prawdziwej' religii dla wszystkich narodów. Nie dziwi mnie więc, że mówi też o końcu świata. Dobrze zorientowanych zapewne też nie.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Jak Niemcy pójdą pod wodę to Polska też... teraz możemy tylko strzelać co będzie kiedyś tam, lecz nikt nie będzie wiedział dokładnie co się stanie, gdyż przyszłość jest płynna.
 
R

robaldo

Guest
ale tam jest wzmianka o tym, ze prawie całe Niemcy pójda pod wode, także Polska pozostanie na powierzchni :)
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
nie z tej ziemi :)
DLA MNIE TAKIE ZASTANAWIANIE SIE "CO BEDZIE" JEST BZ SENSU.
BÓG JEST WSZECHMOCNY I WSZECHWIEDZĄCY I TYLKO ON WIE JAK I CO.

w sumie mowa o tym, że Polska zostanie..
nigdy nic nie wiadomo

jasne... kiedys Polska by;la uwazana jako "PRZDMURZE CHRZEŚCIJAŃSTWA" ze wzgledu na woje polozenie w XVI w.

nie wiem co o tym myslec..


"nigdy niewiadomo kiedy nadejdzie TA godzina, musimy byc ZAWSZE na nia gotowi" - słowa Ks. Bogdana :D
 
R

robaldo

Guest
MAJKA---> więc możę jezeli zastanawianie sie co bedzie jest bez sensu, to zastanówmy sie zo było kiedyś, jak nie było jeszcze Ziemi...No bo co było, był tylko Bóg?? a skąd On sie wziął??nie zebym podwarzał jego istnienie, ale to zastanawiające:)
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
O ile wiem, to III tajemnica mówi o białym kapłanie postrzelonym z broni palnej...
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Osobiscie jestem zwolennikiem tezy iż objawienia fatimskie to po prostu wizyty na Ziemi , jakiejś wyższej cywilizacji z kosmosu , jakie miały miejsca w przeszłości . Mowie serio .
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
cr3ator , taki z Ciebie katolik, a podważasz wolę NMP albo Boga? Przecież to oni o tym zadecydowali... ojjj, nieładnie :p
Jak byś nie wiedziała nie jestem katolikiem :p Wola Boga? Nie sądzę...
Coś mi w tym wszystkim nie pasuje... jest sobie Maria, nie była wcale czystsza od innych kobiet ale po prostu na nią wypadło, że urodziła mesjasza... w piśmie Jezus nigdy jej nie wywyższał a nawet zrzekł się być jej synem na krzyżu... a może się mylę?..
Idźmy dalej... istnieje mnóstwo ludzi, przez wieki oddawali jej cześć... zasilali ją swoją energią... i co teraz można zauważyć?... Maria nigdy nie ma dość, ciągle chce więcej i więcej... i co daje w zamian? Nic, kompletnie nic, i na dodatek mówi, że będzie jeszcze gorzej. Coś tutaj jest nie tak...
 

Dezaba

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Stary nie bluźnij bo ci pier**lne!! Mnie też (nie wiem czemu, a jestem katolikiem) Maryja sie nie widzi, na jej nabożeństwa chodzę ale poprostu coś jest nie tak!! A co do tej tajemnicy to mnie to tam jest wszystko jedno, jednak zaznaczam iż tam pisze 2 połowa XX wieku i co?! i nic proste!! Moje życie jest fajne i żadna tajemnica tego nie zmieni, nie ważne czy z nieba polecą bomby atomowe czy meteoryty jak tak ma być to tak będzie i wał!!:p:p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Pożyjemy, zobaczymy. Ja w to za bardzo nie wierzę.
 

gillaz

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto industrialne
Niestety, nawet po przeczytaniu treści "Tajemnicy", muszę stwierdzić, że to płytki temat do dysputy.
Nie ma żadnych wiarygodnych dowodów potwierdzających ich autentyczność ani domniemane pochodzenie.
Mamy tutaj typowy przykład tzw. "przepowiedni-manipulacji".
To, co jest zawarte w rzekomych "objawieniach" to bardzo prawdopodobnie mistyfikacja.
Historia zna wielu fałszerzy lub fanatyków, których proroctwa są na tyle niejednoznaczne, że możemy je interpretować dowolnie.
Przez to niektórzy ludzie mają skrzywiony obraz rzeczywistości - będą przekonani, że proroctwo się spełniło.
Myślę, że to dosyć klarowne.
 
P

Pałka

Guest
Agata_GD-racja, może część to prawda. Wybacz cr3ator, czytając twoje posty w innych tematach doszłam (najwyraźniej do błędnego) przekonania że jesteś gorliwym katolikiem. Ja też nie za bardzo w to wierze, w tamtym poście to była raczej ironia :p

Co do objawień Maryjnych, to przytoczę taki przykład:
W 1500-którymś roku w Meksyku podobno Maryja ukazała się jakiemuś biednemu chłopakowi. Kazała mu iść do jakiegoś kapłana i powiedzieć że Ona mu się objawiła. Oczywiście kapłan nie uwierzył i zażądał dowodów. Więc Ona objawiła się chłopakowi jeszcze raz, kazała mu iść na jakąś górę i zerwać róże (był środek zimy akurat). On zerwał te róże, zawinął w płaszcz i poszedł do tego kapłana. Kiedy wysypał róże na podłogę okazało się, że na płaszczu jest jakiś obraz Maryi :mruga:

Pewnie jakieś wkręty typu "Całun Turyński" albo coś :p
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Ale to że postrzelą papierza się spełniło :lagodny:
W "tajemnicy" nie ma słowa o postrzeleniu ale rozstrzelaniu przez żołnierza... te czasy co dopiero nadchodzą lub Matka robi nas w balona, żebyśmy dostarczali jej więcej energii.

@up: nie mów tak bo się jeszcze obrażę :p Jestem gorliwym wyznawcą Boga, z katolicyzmem mam niewiele wspólnego.
 
Do góry