farbowanie włosów

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Wiesz, może wydrukuj sobie to zdjecie i pokaz swojej fryzjerce. Na pewno Ci doradzi ;) Pozdro .
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
sprobuj "ciemny szatyn" z garniera ;p jak nią farbowalam to podobne wychodzily (bo to taka ciemna czekolada jest ;p)
 

ania.91

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
pisze tam :)
Venita Farba Perfect 181 Bakłażan
Pozdrawiam i życzę udanej koloryzacji :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mówisz że śliczny kolor na zdjeciu ale na twoich włosach może inaczej wyjść ;) zależy jakie masz teraz włosy
 

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Bakłażan?!Nie cierpię tego koloru.Raz w życiu mnie podkusiło na pofarbowanie końcówek tym kolorem.Na początku wyglądało fajnie,ale po dwóch myciach wyglądało jakby miała na głowie niebieski babciny kolor.Jestem blondynką więc takie kolory szybko sie u mnie wymywają.Koszmar.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Ten kolor może się różnić. Zależy jaki masz monitor itp i czy skonfigurowaną kartę graficzną. Nie opieraj się na zdjęciu z neta.
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
Little Dream napisał:
mówisz że śliczny kolor na zdjeciu ale na twoich włosach może inaczej wyjść
mruga.gif
zależy jakie masz teraz włosy
Waśnie. Jak jasne, to będą bardziej intensywne, jak ciemne to czasem nawet nie chwyci.

brooke napisał:
Bakłażan?!Nie cierpię tego koloru.Raz w życiu mnie podkusiło na pofarbowanie końcówek tym kolorem.Na początku wyglądało fajnie,ale po dwóch myciach wyglądało jakby miała na głowie niebieski babciny kolor.Jestem blondynką więc takie kolory szybko sie u mnie wymywają.Koszmar.
Każdy "bakłażan" jest inny w zależności od marki.

Justyna Juha napisał:
Ten kolor może się różnić. Zależy jaki masz monitor itp i czy skonfigurowaną kartę graficzną. Nie opieraj się na zdjęciu z neta.
Najlepiej sprawdzić w sklepie na testerze, chyba najbardziej odpowiadają temu co wychodzi na włosach.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Groska napisał:
Waśnie. Jak jasne, to będą bardziej intensywne, jak ciemne to czasem nawet nie chwyci.
to prawda, na ciemniejszych włosach trudniej chwyta się kolor, ale widziałam ostatnio że loreal ma ma takie farby które są specjalnie dla szatynek/brunetek



Groska napisał:
Każdy "bakłażan" jest inny w zależności od marki.
niestety ale wszystko zależy od firmy, każda rządzi się swoimi prawami, chociaż jak na moich włosach próbowałam to kolor wyszedł naprawdę ładny



Groska napisał:
Najlepiej sprawdzić w sklepie na testerze, chyba najbardziej odpowiadają temu co wychodzi na włosach.
albo zastosować spray 1 dniowy jak jest kolor i zobaczyć :)
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Dziewczyny a co powiecie o takich kolorowych włosach https://www.salonexpert.pl/colorful? Mi się podoba a tym bardziej że można naprawdę stworzyc coś fajnego na swoich włosach- taki własny modny look :) Mi się mażą niebieskie końcówki... a wam?
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja włosy farbuję tylko u fryzjera bo mam dłuższe włosy więc samodzielne farbowanie wychodzi mi kiepsko.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
1234ta napisał:
Dziewczyny a co powiecie o takich kolorowych włosach https://www.salonexpert.pl/colorful? Mi się podoba a tym bardziej że można naprawdę stworzyc coś fajnego na swoich włosach- taki własny modny look :) Mi się mażą niebieskie końcówki... a wam?
Cudo, mi się podoba ten koralowy, już widzę takie pasemka u siebie ;)
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
dziewczyny a widziałyście ta wielokolorową stylizację - kurcze mega połączenie kolorów. Ciekawe czy na moich kręconych ostrzyżonych na małego irokeza by się to ładnie prezentowało - kusi mnie i to bardzo
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
szwiergotka napisał:
dziewczyny a widziałyście ta wielokolorową stylizację - kurcze mega połączenie kolorów. Ciekawe czy na moich kręconych ostrzyżonych na małego irokeza by się to ładnie prezentowało - kusi mnie i to bardzo
Kolory są mega, a jeszcze w połączeniu z irokezem, będzie extra :zakochany: Leć szybko się umówić na wizyte do najbliższego salonu Expert bo chyba tylko tam mają tą usługę i chwal się reakcją koleżanek :D
 
Do góry