13 rad ... W Miłości

RoMMiE

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Miasto
B-tów
Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie.

Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą.

Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś.

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy...
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
"Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu. "
z tym się zgodzę, ale nie liczą się tu łzy szczęścia co? :p
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
RoMMiE, trafiłaś w sedno tymi radami ;)
Każda rada jest dobra,podpiszę się pod nimi,obiema rękami :hyhy:
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
butterfly napisał:
RoMMiE napisał:
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.

świetne ;) a najbardziej podoba mi sie to... :hyhy: :D

A ja sie z tym nie zgodze...po co udawac ze sie jest szczesliwym skoro tak na prawde się nim nie jest?To sie nazywa wtedy noszeniem masek...A jezeli chodzi o usmiech to zgodze sie, mozna sie w nim zakochac :)
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
lena000, ale nie chodzi o to zeby udawac ze jest sie szczęśliwym tylko o to by sie usmiechnac do kogos bo to pomaga nie tylko nam :]
 

Agata9611

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
radom
a u mnie wszystko dobrze :] no prawie

[ Dodano: 30 Lipiec 05, 17:35 ]
:zalamany: obawiam sie ze jestem z chlopakiem do ktorego nic nie czuje :niepewny:
 
6

69natalka69

Guest
DoBre raDy... Tylko nie które trudne do zrealizowania...=D :zalamany:
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Te rady są zajefajne..tylko troszku trudne do wypełnienia-ale napewno warto z nich korzystac;)Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)
 
Do góry