Konsekwencje posiadania narkotyków

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Wloocibor:
Jeżeli zaliczyłeś wpadkę, potrzebujesz pomocy i informacji co należy robić w takim przypadku to pisz w tym temacie.
Możesz również w tym miejscu opisać swoje wpadki itp. Oraz zasięgnąć wszelkich informacji związanych z prawem i narkotykami.

Jeżeli wpadłeś i potrzebujesz porady, najpierw zapoznaj się z tym: Prawny poradnik konsumenta

A również możesz skontaktować się z Rzecznikiem Praw Osób Uzależnionych:
Chmielna 26/19 (domofon 319)
00-020 Warszawa
tel. +48 22 402 47 75

Dyżury prawników:
* poniedziałek 13-14
* wtorek 12-13
* środa - 10-11 oraz 12-15
* czwartek 10-11, 15-16

Colletti w oryginalnym pierwszym poście tego tematu napisał:
Z nudów daje kolejny tamat
Nie wiedziałem gdzie go umieścić i czy jest juz taki i dlatego znajduje sie tutaj...
a wiec:

mieliscie jakies nie miłe przygody z posiadaniem dragów ???
jakies przygody w psiarni albo na dolku ??
jesli tak to piszcie i posluchajcie mojej....

1. Zapowiadał sie piekny dzień...
Z kolega jak zawsze pojechaliśmy do szkoły, a ze był dzień wagarowicza to juz od 8 kołowaliśmy jakaś siateczke długo to nie trwało porobilismy, dostaliśmy w tym woreczku. Zrobilismy sobie lola i nie wiem czemu wsadzilem pustego do portfela...
Pojechalismy na rynek... i nuda nie ma co robic siedzimy w aucie i z nodow rozwinołem sobie mape... nagle podjezdza jakis polonez wybiega z niego 2 przystojniaczkow i podbija do nas... otwierac wysiadac... wiedzielismy ze to psy bylo gdzies kolo 10.00...
no i wysiadac. ja z kumplem zadowoleni ze nic przy sobie nie mamy (zapomnialem ze mam pusta siatke w portfelu) no i wiecie, wyciagnijcie wszystko z kieszeni... no i powyciagalem mu... przebadal wszystko kazal tel wylonczyc, no i wziol sie za portfel i patrze trzyma siatke mowie o kutfa mac bedzie gnuuuj...
od do mnie co to jest a ja ze po tytoniu zaczol sie smiac... no i na komisariat ja mialem okazje przejechac sie tym polonezem a 2 pies jechal z moim kumplem...
nooo i zaczelo sie najpierw auto przeczepali nic nie znalezli... no to zapraszamy do srodka mowia do nas...
no i te ich pytania do mnie skad miales ja na to ze z imprezy on od kogo mowie ze nie wiem od jakiegos kolesia a on czy go rozpoznam no mowie mu ze tak slepy nie jestem pies ucichl na chwile... no i dalsze pytania najazdy wiemy ze handlujesz ze sprzedajesz bo kolega nam powiedzial cala prawde... ja mowie ze kolega klamal was przeciez nie handluje... mowi wloncz tel, wlanczam i mowie kutfa pinu nie pamietam no to nagle zobaczylem gwiazdki i farbe...
pin sie przypomnial poprzegladal kilka sms od laski, i nic nie znalazl... pozniej mowi tak no po co mam ci robic syf jak mozesz nam pomoc mowi tak: sluchaj nie dawno byla taka impreza miasta zginelo 20 radi moze wiesz cos na ten temat jak nam powiesz to wezmiesz te siatke i cie wypuscimy...
no to mowie ze Bog czowa nademna
smile.gif
nigdy nie lubilem takie kolesia znalem jego dokladne dane i mowie ze slyszalem ze to on, (koles nie mial nic z tym wspolnego) no koles akurat byl w wojsku
biggrin.gif
ale nic spisali nasze dane i wypuscili nas


Edit by Wloo: Post wyedytowany, tak aby obejmował szerszy zakres tematu.
Temat został oczyszczony z kłótni, która nie miała wartości merytorycznej związanej z tematem
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
1. trent - to nie są debile - nic o nich nie wiesz - jak tacy debile to zabij kogoś kogo nielubisz i nie daj się złapać to zobaczymy kto debil: PP

2. Jesli to prawda to po pierwszę wątpie by przeszukali was tak bez niczego - na podstawie że siedziecie w samochodzi zrobili wam rewizję tak ? dziwne trochę;

3. nieźle się tłumaczyłeś jak na pusty woreczek - o człowieku : )
Oni Ci za 1gr nic nie zrobią tylko nastraszą na psiarni, że pójdziesz do więzienia - a jakby mieli zamykac wszytkich których codziennie łapią z gramem to stary już od 5 lat nie byłoby gdzie ludzi wsadzać :)

także, tak się robi gówniarzy w jajo i jeszcze kogoś sprzedają przy okazji :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ciekawa historia na swój sposób x)

A ty SARS wszystko o nich wiesz, tak?
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
L
No miałem przypał, nazywa się "6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby lat 3 z dozorem kuratora". Ogólnie ma się co chwalić, przypał z tego, papiery :cenzura:e ;/
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
No sars jak sie gowniarzy robi w jajo ?? a jak sie robi tych nie gowniarzy ??
A jak nie mialem syfu w papierach to po co mi on ???
Nie wiem czy o tym wiesz ale jak ma miejsce taka sytuacja to buda jest informowana i wogole
Nie mam 14 lat zeby cos teraz sciamniac i opowiadac niestworzone historie...
No wlasnie nie wiem dlaczego nas trzepali... Ogolnie to juz wiedzieli ze rano bylismy pod biednronka, gadalem tam z kumplem i wkrecal mi ze cos od niego bralem... Moze jakis konfident... ? No nie pisalem tam szczegolow... Ale nie wiecie jak to jest jak koles zadaje pytanie pozniej drugie a pozniej jeszcze raz to 1 ale juz calkiem inaczej... gorzej jak na egzaminie maturalnym... 10 razy to samo pytanie na serio ciezko jest sie polapac moze pozniej to oni sami sie niby w tym gubią...
No w siatce byly resztki jarania tyle co nic. Mowil ze da to do analizy i zrobi mi sprawe sądowo za to... No i ze bede juz karany... Na mocz chcieli nas brac... Mowie no to bedzie niezly gnój. A ja taki wzorowy chlopak :D tak o 10.00 nas zlapali a o 14.00 wyposcili... to co w tv widzicie to :cenzura: w porownaniu co tam sie dzieje... jesli macie jeszcze jakies pytania to odpowiem za tydzien bo wyjezdzam sobie w gory :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
stary już od 5 lat nie byłoby gdzie ludzi wsadzać
Prawdę powiedziawszy, to już od dawna nie ma gdzie. O ile mieszkamy w tym samym kraju. :D

Ja osobiście nie miałam żadnego przypału, ale wielu moich znajomych miało. Najlepiej jak ci pies twoje rozmowy telefoniczne z kimś opowiada..
Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż nasza wspaniała policja jako hobby obrała sobie "walkę z narkotykami" :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Bo jak nie ma się czym innym zajmować. Nas psy po imprezie u kolegi do rana ganiały po osiedlu. Nudzili się chłopaki pewnie to pobiegali za dzieciakami xD A i tak złapali tylko jednego mojego kumpla i odwieźli na komendę xP A chlanie i palenie było wtedy więc miałem fuksa xP
 
S

Silvesters

Guest
Troche odbiegacie od tematu, ale czytajac wasze posty popieram SARSA, psy nie sa idiotami, nie siedzialem w wiezieniu ale zlapali mnie pare razy, raz na posiadaniu wiec mialem troche problemu przez to i zapewniam ze nie dawali sie na glupie odpowiedzi nabrac, to tez sa ludzie i moze kogos to zaskoczyc ale oni tez byli mlodzi i bycmoze wiedza o co biega, wiec nie podchodzcie do nich jak do idiotów kompletnych. Ale przyznam racje ze za worek lub 1 gieta nic nie robia, sam zostalem puszczony wiec mowie na swoim przykladzie.. Tekst o biciu psa tez nie byl chyba do konca przemyslany i udany, bo robienie z siebie kozaka to nie sztuka...

A jak naskakujecie w kilku na jedna osobe to nie ma co sie dziwic ze kogos ch*j strzela jakie bzdury piszecie. A co do rękoczynow i szacunku to bo wylapaniu moze nie ma sie szacunku ale strach zawsze jakis jest, a on jest lepszy od szacunku:p "Mogą lubic, mogą nienawidzic, bac sie musza"
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
wiemy ze handlujesz ze sprzedajesz bo kolega nam powiedzial cala prawde... ja mowie ze kolega klamal was przeciez nie handluje...

Standardowa śpiewka, zawsze usiłują wmówić, że któryś z twoich kumpli cię sypnął. Przesłuchują każdego osobno, i każdemu wmawiają to samo. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby jedna osoba biegała po materiał. Samemu mniej się rzucasz w oczy, niż grupa kilku osób..
w najgorszym przypadku, gdy cię zawiną na komisariat masz większe pole manewru. Będąc sam, mówisz za siebie, nie musisz się obawiać o to, że kumple powiedzą inną wersje itp.
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
A co do psiarni to koledzy widzę mają wieksze doświadczenia; A prawda jest taka, że na przesłuchaniu zawsze wcisną ci kit, że wyjdziesz, że zmniejszą ci karę a potem i tak sprawę prowadzi niezawisły sąd i ma to w :cenzura:e co mówili ci psiarze - skazują cię za fakty i to do czego się przyznałeś i co powiedziałeś;

Dokładnie, policja spisuje tylko zeznania a następnie kieruje sprawę do sądu. Więc to czy będziesz strzelał z dupy, czy nie. W niczym ci nie pomorze...
 
S

Silvesters

Guest
W koncu ktos sie wypowiada mądrze i nie pier*oli takich bzdur jak pare osob wczesniej...

NaTazS'a powiedziala bardzo mądrze z tym zeby chodzila po towar jedna osoba, ale jak juz sie chodzi np we dwóch to trzeba byc z osoba której ufasz na 200% ktora ciebie nie sprzeda psom bo żartów na komendzie nie ma i dowcipów tam sie nie opowiada bo sadze ze kazdy kozak ktory wypowiadal sie wczesniej siedzac w suce mial by juz mokro w spodniach...
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
W koncu ktos sie wypowiada mądrze i nie pier*oli takich bzdur jak pare osob wczesniej...

NaTazS'a powiedziala bardzo mądrze z tym zeby chodzila po towar jedna osoba, ale jak juz sie chodzi np we dwóch to trzeba byc z osoba której ufasz na 200% ktora ciebie nie sprzeda psom bo żartów na komendzie nie ma i dowcipów tam sie nie opowiada bo sadze ze kazdy kozak ktory wypowiadal sie wczesniej siedzac w suce mial by juz mokro w spodniach...

Łatwo się o tym rozmawia, pisze. Jak przyjdzie, co, do czego, to nie jest już tak wesoło. Oni mają naprawdę dobre metody zastraszania.. Kozakiem przy policji może być osoba mająca za sobą kryminał, czyli znająca zasady tego "świata", ale też nie zawsze.

Największym błędem, jaki popełniają amatorzy dragów jest to, że najczęściej chowają oni to do portfela, kieszeni. A w najgorszym wypadku do skarpetki ..co się dosyć często zdarza. Najlepiej jest to trzymać w ręce, bo można szybko wyrzucić, bądź w ostateczności połknąć.
 
S

Silvesters

Guest
Przyznam racje ze przy policji jest calkiem inna rozmowa niz na forum i dziwi mnie ze ktos to podwaza.

A co do przewozenia to jako ze zawsze jestem kierowca to nie bardzo moge w reku trzymac wiec ma to pasazer w łapie, bo to co napisalas o portfelu, kieszeni czy skarpecie to znowu calkowita prawda, nawet w majtkach nie jest bezpieczne:)

Ale tak od siebie dorzuce, moze robie glupio, ale razem z przyjacielem ktory dilowal mamy dobra metode, jak jedziemy gdzies dalej autem i mamy wiesc towar przy sobie (mowie teraz o czechu, bo np trawa odpada w tym wypadku, ewentualnie feta przejdzie) nie bierze sie wiekszej ilosci niz jest sie w stanie połknąć, biorę gumę przez chwile ja żuję żeby byla mieka, składam worek ładnie w jak najmniejszą kostke, i worek owijam tą gumą (moze nie higieniczne, ale wole brak higieny niz dolek) i "przyklejam" tą gume w jak najbardziej podrecznym miejscu, np kolo lewarka zmiany biegów, gdy widzi sie policje, bierze sie poprostu gumę do buzi i zuje, a jak zaczynaja szukac polykasz (guma bylo nie bylo te polkniecie ułatwia, bo worek cieżko sie połyka) i po sprawie (niestety towar przepada:p ) Jak narazie przeszedłem tak rutynową kontrolę i nie mialem problemu. Moze ci bardziej rozumni wypowiedzą sie na temat tej metody, bo moze ja nie zauwazam jakiegoś minusa tego sposobu?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Metoda niezła,ale co to jest czech?Pewnie hasz,hehe.
Mi zdażyło się wiezc trawę w filtrze powierza i zbiorniczku uzupełniającym od plynu chłodniczego :D
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Raz jak bylem na walach to zgarneli mnie przy samym plejsie jak czekalem za dostawa akurat mialem 10g odbierac ale nie zdazylem na szczescie
 
S

Silvesters

Guest
Czech to piko, nie wiem czy kojarzysz bo wystepuje na poludniu polski, jak nazwa mowi pochodzi z czech, w porównaniu do fety jest wiele drozszy, od 120 do nawet 200 zł za grama, ma kolor bilay lub przezroczysty, najczesciej w postaci takich kamyczków (dlatego tez zwany kamieniami itp). Jest to metaamfetamina, nie smierdzi jak feta, i ma sie po tym wieksza banie a mniejsza zwale, zwaly prawie nie ma. Juz wiesz?

Ja raz mialem kontrole z psami (takimi na czterech nogach) a mialem resztke fety w siateczce w zbiorniczku plynu od spryskiwaczy bylo okolo 2 gietow, i na szczescie przy kumplu znalezli woreczek i polozyli je na masce a nas trzepali, ale jak psy wyczuly cos pod maska to ppolicjanci uznali ze to worki, potrzymali nas z godzine lub dwie (to bylo o polnocy) i puscili bez konsekwencji. Ale lepiej nie chowac pod maska bo z tamtad nie mozesz sie tego szybko pozbyc, ja jak jechalem nad morze (500km) wiozlem w gumie i bylo ok:)
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Łatwo się o tym rozmawia, pisze. Jak przyjdzie, co, do czego, to nie jest już tak wesoło. Oni mają naprawdę dobre metody zastraszania.. Kozakiem przy policji może być osoba mająca za sobą kryminał, czyli znająca zasady tego "świata", ale też nie zawsze.

Największym błędem, jaki popełniają amatorzy dragów jest to, że najczęściej chowają oni to do portfela, kieszeni. A w najgorszym wypadku do skarpetki ..co się dosyć często zdarza. Najlepiej jest to trzymać w ręce, bo można szybko wyrzucić, bądź w ostateczności połknąć.

no wlasnie latwo sie pisze... nie znasz dnia ani godziny kiedy Cie zawina, nie wiesz z kim bedziesz z jakim kumplem opcji jest 100.
Prawda glupota jest cos chować do portfela albo jakis dokumentow, paczki fajek... Jak mi znalezli to mialem w portfelu jaki debi... ze mnie :D moj najwiekszy blad ... No nie wiem czy w rece tez jest tak ok... ale to juz jest lepsza opcja niz w skarpetce... bo schylajac sie po cos, wiadomo jak to wyglada... dobrze jest miec w gaciach... tam beda Ci dopiero zagladac na komisariacie jak predzej beda mieli powod zeby Cie dalej przeszukiwac...

SMS tez wazna sprawa... Zero sms aby od dziewczyny mozna zostawic... :)
a co do tej gumy do zucia moze dobry sposob ale wolal bym juz wa gaciach... bo co zrobie z rua albo bletkami... ??

A sars nie rob z psow jakis bogow bo nigdy nimi nie byli ani nie beda...
Sa to tacy sami ludzie jak my... A jak sa to tajniacy to oni znaja nie jednego dilera i wiedza jak to wszystko dziala... Nie moga wszystkich wylapac bo by nie mieli roboty hehehehehhehe :)

a sluchajcie tej opowiesci :D

dzien 2.02.2008 wielka imprezka w poznaniu RTX (moze ktos byl) jade z kumplem i 2 laskami... reszta paki nie mogla jechac :)
mowie ze na taki balet 5g i 15 guzikow wystarczy :D nic w drodze na balet juz bylo gruuubo, te 2 laski co jechaly nie palily mj kumpel co kierowal wolni sypkie czyli biale scierwo :D wiec tez nie chcial ze mna palic... wiec zostalem sam zrobilem sobie 2 lolki i bilem w rue i popalalem :D
weszlismy na balet, mowie nie bede tak sam tego palil bo jeszcze nie spale wszystkiego, patrze siedzi 2 kolesi moze mieli po 17-18 lat, siadam mowie palimy cos oni tak na mnie ze spoko ale nie maja... mowie ja mam :D hehe nic tackie jakis kozaki byli, spalilem z nimi, odwraca sie koles co siedzial przedemna i mowi do mnie czy mam bibulki, mowie ze w aucie, a on to z czego pale mowie rue mam on to pozyc dalem mu spalil sobie 2 ruy z laska i jakims kolesiem... mowie ci kolo mnie kozaki a ten przedemna fajna laske ma :D nic siadam kolo nich i bez slowa dzgam on do mnie czy kolegow nie wolam mowie ze to nie sa moi koledzy :) nic spalilem z nim rue pozniej 2 i sie rozgadalem... spoko koles byl na poziomie hehe... mowie do niego czy kolo chce a on jakie mam mowie jakis serduszka, mowie ze dobre sa zjadlem juz 3 :) nic wzielismy po 1.... zas lolek, piwko, rua, mowie dalej po jeszcze 1 a on ze nie chce za darmo brac, mowie jedz nie pier- do -l no i tak mozna powiedziec ze sie zakumplowalismy wymiana nr tel itp... nic mowie pozniej gdzie pracujesz a on do mnie ze moj zawod nie jest za bardzo lubiany w poznaniu a ja co jaki masz zawod a on sie smieje, pytam sie czy na litere P... a on ze tak... :D a mial taka banie ze koniec swiata... :) koles 82 rocznik.
no i co czy teraz mozna takiemu kolesiowi zaufac ?? spotkac sie z nim na jakis melanz ?
ja osobiscie jeszcze troche z nim pogadalem i on sie zwijal na chate

troszku honor mi na to nie pozwala :D

p.s.
a sars to troche spamuje z tego co widze :D
chcesz miec wiecej postow od mastera ??
 

pawlopawlo007

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
LBN
co moze grozic 16 latkowi gdy mędy go złapią z niewielką iloscia ganji?????
chodzi o takie ilosci jak np. 0,5g-2,5g
z góry dzieki :eek:k:
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
co moze grozic 16 latkowi gdy mędy go złapią z niewielką iloscia ganji?????
chodzi o takie ilosci jak np. 0,5g-2,5g
z góry dzieki :eek:k:

Posiadanie- do 3 lat,
handel – do 8 lat,
za częstowanie – do 3 lat,
za częstowanie niepełnoletnich – do 5 lat,
za hodowanie w doniczce – do 2 lat,
za przewóz przez granice – do 5 lat.

Do każdego z wyroków sędzia może orzec do 50 000 zł kary na cele zapobiegania i zwalczania narkomani.

Dowiedziałeś się więcej niż chciałeś wiedzieć ^_^ .
 
Do góry