Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

POLSKIE SERWISY AUKCYJNE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 emaukcje

emaukcje

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 17:28

emaukcje.pl ten portal aukcyjny ma super oferty trafilem na niego przypadkiem musi byc nowy sukienka tunika bluzka oferty tych wymienionych ubran powalaja sami sprawdzcie  emaukcje.pl

• 0

#42 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 19:28

a o za10groszy.pl to pewnie już dawno słyszeliście tylko ja taka niedoinformowana, bo dowiedziałam się o tym portalu aukcyjnym dość niedawno.

• 0

#43 Maks Totoszko

Maks Totoszko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 12:26

Ja korzystam ze sknerus.pl tam można tanio kupić najróżniejsze rzeczy:elektronika np. Ostatnio widziałem, że ktoś kupił LG G3 Metallic Black za 1,79 zł W sklepie jest tysiąc razy droższy - dosłownie O_o

• 0

#44 naibaf412

naibaf412

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 09:26

elpresto.pl - nowy portal aukcyjny branży reklamowej i ciekawie się zapowiada.

Portal z tego co widać w ich cenniku jest darmowy, nie widnieją ukryte koszty, abonamenty itp w regulaminie.

Jest darmowa rejestracja, wystawienie aukcji oraz brak prowizji - co wydaje się dużym plusem.

W przyszłości może być sporą konkurencją dla portali aukcyjnych.

Menu kategorii jest dośc rozbudowane, dzięki czemu szybko znajdziemy reklamę, której szukamy.

Fajna sprawa i w przyszłości pewnie skorzystam.

• 0

#45 webseo

webseo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:28

Znalazłem nowy ciekawie zapowiadający się Serwis darmowych ogłoszeń na  KUPiTO.net . Można coś ciekawego zakupić i za darmo opublikować przedmiot.

• 0

#46 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 12:32

Mnie tylko serwis za10groszy bawi. Potrafię  przesiedzieć na nim całą noc, czasami nawet uda mi się coś fajnego zalicytować. Już mam w domu kilka rzeczy, które kupiłam za niewielkie pieniądze. Teraz na ekspres do kawy bosha :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:28

myślę, że jak się nie celuje w najbardziej popularne przedmioty, które licytują praktycznie wszyscy to jest bardzo duża szansa na wygraną, zamierzam sie pobawić na portalu, ale bez szaleństw z głową będe inwestować tam pieniądze. 

• 0

#48 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 14:21

Muszę w takim razie spróbować coś tam wylicytować, bo tez mnie to zaciekawiło .

• 0

#49 Guest_blondyneczka83_*

Guest_blondyneczka83_*
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 18:26

Ja korzystam ze sknerus.pl tam można tanio kupić najróżniejsze rzeczy:elektronika np. Ostatnio widziałem, że ktoś kupił LG G3 Metallic Black za 1,79 zł W sklepie jest tysiąc razy droższy - dosłownie O_o

Znajomy wygrał na sknerusie tablet za 18zł :D Z drugiej strony wielu kolegów wtopiło tam kasę i nic nie wygrało. Trzeba mieć dużo szczęścia i tyle. 

Na za10groszy ponoć licytują automaty i to one właśnie podbijają stawkę - to niesprawiedliwe :/

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#50 aukcjusz

aukcjusz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 11:17

Ja natrafiłem na zolka.pl - nowy portal aukcyjny, który wydaje się być całkowicie czymś nowym. Służy jedynie do robienia zakupów, tylko w jaki sposób. Otóż aukcja rozpoczyna się od ceny rynkowej (nie zawsze najniższej, więc pewnie na tym właściciel ma zarobek), i spada z każdym odsłonięciem aktualnej ceny przez któregokolwiek z użytkowników biorących udział w aukcji. Żeby licytować trzeba zakupić jakieś Zolki. Jeśli któryś z użytkowników uzna, że cena aktualna jest dla niego atrakcyjna to może zakończyć aukcję i zostać tym samym jej zwycięzcą. I tutaj najlepsze - pozostali użytkownicy, którzy nie wygrali aukcji, a brali w niej udział, mogą ten przedmiot również kupić poza aukcją po obniżonej cenie. Fajna sprawa, jedyny minus to to, że w aukcji musi brać udział duża liczba użytkowników, aby cena przedmiotu szybko spadała. W innym przypadku taka aukcja bardzo długo trwa. I tu kolejny plus tego serwisu - ta aukcja sama nigdy się nie skończy - tylko użytkownik może zakończyć aukcję. Co więcej nie ma żadnych cen minimalnych ani automatów bo i po co. Super sprawa mam nadzieję, że szybko wystawią kolejne przedmioty na aukcje, bo teraz widzę, że serwis dopiero jest w trakcie rozruchu. Jest też kilka promocji na start, które za aktywność społecznościową dają nam darmowe Zolki:) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0