A Co Potem? Jakie Studia I Co Teraz W Tym Kierunku (przedmioty Zdawane Na Maturce)

k2905

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Z czego teraz zdajecie??? I na co później idziecie??? Może nie wszycy wiedzą co potrzeba na jakie studia. Ja ide na dziennikarstwo i zdaje wos , polski rozszeżony itd. :papa:
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja chciałabym bardzo dostać się na Administrację do Łodzi. jeśli tam mnie jednak nie zechcą spróbuje też na Germanistykę <oczywiście też Łódź>. potrzebne przedmioty na maturze to historia, polski i niemiecki na rozszerzonym. jakoś to będzie... :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Z czego teraz zdajecie??? I na co później idziecie??? Może nie wszycy wiedzą co potrzeba na jakie studia. Ja ide na dziennikarstwo i zdaje wos , polski rozszeżony itd. :papa:


Oooo jak fajowo. Moim marzeniem tez jest dziennikarstwo. Jestem w 2 klasie LO ale na 100% pojde na dziennikarstwo A moglabys mi napisac z czego glownie sie uczysz, jak mam sie przygotowac i w ogole. Bardzo prosze o pomoc.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja mam ambitne (mam nadzieje ze nie zbyt ambitne :p) plany juz od kilku lat- medycyna :p Jestem w pierwszej klasie 8 LO w Krakowie (klasa biol-chem oczywiscie, przez niektorych <nauczycielke fizyki...> zwana biol-chem-fizem :p bo przeciez "wszyscy musimy zdawac rozszerzona fizyke"... :eek: ) i na maturze zdaje na pewno biologie i chemie i wychodzi na to ze rowniez fizyke co mnie zalamuje :p Ale nie jest z ta fizyka nawet tak tragicznie, ostatnio za spr dostalam 4 i jestem w siodmym niebie! :D A gdy dzis rano wstalam, poszlam do pokoju i na srodku biurka zobaczylam spr z fizyki z ocena "db" poczulam takie cieplo na sercu, dokladnie takie jak przy przytulaniu mojego chlopaka :lol: Normalnie chyba ten sprawdzian powiesze nad lozkiem :D
 

k2905

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
do Kocurekola

Jak narazie moje plany są jeszcze nie do końca dopracowane, tzn. na razie muszę napisać prezentację z polaka (i powinna dobrze wypaść, bo to głównie maturka a nie oceny liczą się na uczelniach). Prócz tego tzrba zdać dobrze WOS, no bo przecież trzeba wiedziec co się dzieje wokół Ciebie. Mysle że te dwa przedmioty są najbardziej istotne jeśli chodzi o dostanie się na dziennikarstwo. A prócz tego można cos jeszcze zachaczyć na matuce, bo przydać się może. Ja chodzę do LO w Warszawie i jeżeli się wezme ostro do roboty to może bym spróbowała na uniwerek (zaocznie), jak nie to może do Koźmińskiego.
Sory że tak późno odpisuje ale nie zaglądałam ostatnio na forum.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
no więc tak zdaję z: matmy, fizyki i informatyki.....co potem informatyka na polibudzie w Gdańsku lub Koszalinie.... :p
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Moje dwa wymarzone kierunki to weterynaria i ochrona środowiska, na które będę z całych starała się dostać. A na maturze zdaję polak, angol i biola rozsz.
 
Do góry