Balsam do ciała

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraina Landrynki.
Jakich używacie? Jakie polecacie, a jakich raczej nie?

Ja osobiście używam balsamu do ciała z avonu o zapachu mango i passiflory.
Balsamy z avonu bardzo ładnie pachną i fajnie nawilżają skórę, polecam!
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
dove silk touch bodajze ;) swiecacy sie na zloto.. uzywam tylko dlatego zee jakos przypadkiem znalazl sie w domu ;p generalnie moze byc chociaz te zlote drobinki denerwują, bez nich bylo by super naprawde :) tez super nawilza i pachnie ;]
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Venus z olejkiem z avokado, taki w pomarańczowej butelke.Niedrogi(6-7 zł za 400 ml), a bardzo dobry.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nivea body- wygładzające mleczko- ten chyba jest najlepszy, a używam róznych
dobry jest też balsam ujędrniający Cztery Pory Roku
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Olivenöl - wyglada jak jakiś z apteki, ale jak jest w domu to używam ^^
Dove hydro fresh
i brązujacy Johnsons Holiday Skin
 

utada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
z kapusty ;)
ja używam tego granatowego balsamu firmy nivea. czasem ujędrniającego z 4 pór roku i brązującego - aktualnie mam z nivea i nie jest zły :)
 

tunajt

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ja obecnie używam AA ujędrniającego do skóry wrażliwej - taki zielony. Co prawda dobrze nawilża i nawet nieźle wygładza, ale ciężko jest go wycisnąć, bo jest za gęsty... Mimo wszystko nadal poszukuję jakiegoś dobrze ujędrniającego... i znaleźć nie mogę.. :/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja obecnie używam z Oriflame balsamu 'Kokos i mleczko ryżowe'. Mam też do tego żel pod prysznic, płyn do kąpieli, szampon, odżywkę i mydełko. Wiem, dziwna jestem :p ale uwielbiam kokosy :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a ja uwielbiam balsamy, ale moje ulubione to hm...masło (wiem wiem miało być o balsamach) z farmony tylko zapach miał dziwny, propolisu ale skóra miodzio.
Lubie balsamy z nivea no i z avonu ale te zwykłe, bo np skin so soft juz mi sie znudził.
Jeszcze balsam z sorayi super pachnie... no i mięciutko.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
Dove Summer Glow. :) Znakomicie nawilża a przy okazji daje piękny kolorek skórze. I co najważniejsze nie zostawia smug, oraz dzięki niemu zrezygnowałam z solarium. Skóra jest tak fajnie gładka, nawet po paru godzinach, w 100% polecam.
A jak wiadomo chyba raczej każdemu, odradzam typowe samoopalacze typu "Kolastyna" i yy "Sopot" i "Johnson Holiday Skin", bo przez owe balsamy jest się chińczykiem :uklon: :police: :afro: hehe, co za tym idzie efekt opalenia marny plus popularne plamy. A ze zwykłych wręcz uwielbiam `jeżynę` z Avonu. Chociaż na krótko nawilża, ale zapach.. :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
oj ja tam nie popieram avonu :( mam po nich wysypke, łópież od szamponu :( i wogóle jedna wielka masakryczność :(
ale zapolece wam dziewczynki Eveline - ogółem cud miód i orzechy.
No i czasem jakiś tam innych też używam :) a niveja to podstawa mojej kosmetyczki :pP
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja po olejku w sprayu z avonu z serii skin so soft mam uczulenie :] cała skóra mnie swędzi

ale za to mam z avonu jogurtowy balsam do ciała z malinami i jest dośc fajny, tylko zapach znacznie różni się od tego, który był na "pachnącej stronie" :]
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ja obecnie używam AA ujędrniającego do skóry wrażliwej - taki zielony. Co prawda dobrze nawilża i nawet nieźle wygładza, ale ciężko jest go wycisnąć, bo jest za gęsty... Mimo wszystko nadal poszukuję jakiegoś dobrze ujędrniającego... i znaleźć nie mogę.. :/


polecam Dove Firming - oczywiście najlepiej w połączeniu z żelem pod prysznic, ale nawet sam, stosowany regularnie (!!!) daje świetne efekty ;)
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraina Landrynki.
oj ja tam nie popieram avonu :( mam po nich wysypke, łópież od szamponu :( i wogóle jedna wielka masakryczność :(
ale zapolece wam dziewczynki Eveline - ogółem cud miód i orzechy.
No i czasem jakiś tam innych też używam :) a niveja to podstawa mojej kosmetyczki :pP

Co to do szamponów z avonu, to wszystkie się zgodzimy, że nie są najlepsze.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja też najbardziej lubię kosmetyki z nivei

a co do szamponów z avonu to fakt, miałam 2 lub 3 i wszystkie były do niczego :]
 
Do góry