Tabletki Wczesnoporonne mozna kupic na slowacji?

pablox17

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
podobno na slowacji i w czechach aborcja jest legalna na zyczenie kobiety. Wobec tego czy mozna kupic w aptekach na slowacji czy w czechcah tabletki wczesnoporonne, chodiz mi o takie do 9 tygodnia a nie do 72h. Nazwy nie pamietam wiem ze jest cos takiego na M... . Prosze o konkretne odpowiedzi. To wazne. Z gory dzieki.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Można je ponoć kupić bez recepty w aptece (gdzieś właśnie wyczytałam). jest mowa o jakimś mizoprostolu i RU 486 (te ponoć skuteczniejsze).
Ale jeżeli coś takiego twoja kobieta weźmie czy kto tam, to potem trzeba robić i tak i tak łyżeczkowanie.
Zaraz mnie napadną przeciwnicy aborcji. Ale skoro autor pyta to należy odpowiedzieć a nie nakierowywać go moralnie bo zrobi co zechce. cóż. oby ci te tabletki nie były potrzebne.

" Tabletka ?po? jest dostępna bez recepty w Bułgarii, Słowacji, Estonii, Portugalii, Nowej Zelandii, Danii, Kanadzie, Australii, Chinach, Izraelu oraz na Łotwie
i Jamajce. W Wielkiej Brytanii pigułkę można kupić w aptece po konsultacji farmaceuty. "
o coś takiego znalazłam
 

gloria38

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
3
Nie trzeba jechać na Słowację. Możesz zamówić online. Poszukaj Girlinneed.com. Tam możesz dostać takie tabletki bez recepty i skonsultować się ze specjalistą w tym temacie.
 
Do góry