Mam 14 lat i ćwicze 4 miechy co sądzicie? FOTO

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
Siemka to moja fotka mam 14 lat i ćwicze w domu od 4 miesiecy nie stosuje zadnych diet itd. Co sądzicie o efektach..? :mruga:
 

Attachments

  • Ja2.JPG
    Ja2.JPG
    24,1 KB · Wyświetleń: 409

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja się nie znam czy po 4miesiącach to dużo czy mało ale na podstawie tej fotki nigdy bym nie powiedziała że masz 14 lat xD
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
W mase tylko troche pujdze bo nie chce wygladac jak mutant, więc ćwicze głównie na rzezbe(trening domatora jade) CHce miec tylko ladnie wyrzezbiona sylwetke :D
 
M

Mia

Guest
musisz miec duuuuuuuuzo czsu skoro po 4 miechach tak wygladasz.

po co ten temat? sam ocenic nie potrafisz?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
fotka sciagnieta z galerii jakiegos uzytkownika sfd, poaz wiecej fotek to uwierze

pozatym szczerze watpiezeby 14 latek po 4 miesiacach cwiczen(!!!!) tak wygladal...
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
TO naprawde ja... wiecej fotek nie mam i nie bede robil ale dzieki waszym komentarzom jestem z siebie dumny! :D a poza tym co bym mial z tego ze pokazalem fotke kogos innego...? i nie robiel "samych pompek" , mam hantle i ćwicze wszystkie partie miesni tak 3 razy w tygodniu...
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
no naprawde samymi hantalmi idzie zdziałac cuda ^^, nie wiem jaka miałbys kozysc, ale sam pamietam jak wygladałem po 4 miesiacach pro siłoowni ułozonego planu i 3 cyklach kreatyny diety i cell pumpa ;)
 
M

Mia

Guest
syn pudziana :D
koksy dostał w spadku genetycznym :D
nie no zartuje :p
ja sie nie znam ale moze po prostu chłopak ma predyspozycje...
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
Fotki moze bede mial ale nie zapewniam, a co do tej genetyki to chyba mam niezla:p mam chyba 1.71 waze 60kg
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
biseps: 32
klata: 89

jesli chodzi ci o te "wymiary":p moze nie sa super wielkie, ale mi nie chodzi o mase itd. ćwicze TYLKO na rzeźbe chce miec sportowa i silna budowę i sylwetkę, a nie jak mutant jakis wyglądać, bo to mnie brzydzi...:D
 

Sylwunika

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łódz
Siemka to moja fotka mam 14 lat i ćwicze w domu od 4 miesiecy nie stosuje zadnych diet itd. Co sądzicie o efektach..? :mruga:
wiesz ci ja mam 15 lat i moi koledzy nie maja takiej klaty jak twoja drabinke masz poprostu zaista ;) az slinka cieknie na jej widok :p :p
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
hehe ale z czego ty chcesz rzezbe zrobic bez massy ? :p
Wiadomo ze ćwicząc nawet cwiczenia na rzezbe masy bede troche przybieral... ale do cwiczenia na mase potrzebna by byla silka a ja narazie o tym nie myśle... za mlody jestem za rok...czemu nie? nie chce sobie problemów ze zdrowiem narobić...a to przecierz najwazniejsze ;)
 
Do góry