Celulit...

lalka

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mimo iż jestem szczupła, mam ok.170 i ważę jakie 49kg, mam celulit... Jak się go pozbyć??
Czekam na wasze wypowiedzi i z góry wielki dzięks :*
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Ehh..kosmetyczka, specjalne kremy i masaże, ćwiczenia!
Ale ten celulit to nie moze byc az tak widoczny przy tym wzroscie i wadze, ja mam 172 cm wzrostu i 54kg wagi i mam u mnie tego tak nie widac (fakt mam 15 lat) a Ty ile masz jesli moge wiedziec ? :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Oj może być widoczny..... ja na szczęście nie mam tego świństwa, ale kumpela z klasy ma, ma ona jakieś 175cm i waży 54kg... i ma 17 latek...
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja też na szcześnie nie mam. Ale koleżanka ma 15 lat i jakies 1.65 wzrostu i waży gdzieś tak z 50 parę albo nawet 60. No i ona ma cellulit i to widać. Ale zaczęła ćwiczyc, już chyba 4 dni :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No tak, ale ja też jestem ciekawa jak można pozbyć się celulitu będąć szczupłym, bo zawsze mnie to zastanawiało... hmmm.... ciekawe....

Ale to jest naprawdę uciążliwe, jak ja się cieszę, ze tego nie mam :)
 

jajko

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam 16 lat, około 165cm wzrostu, ważę niecałe 56 kg,,,,(od wakacji przytyłam 4 kg, ale już wcześniej miałam celulit) i mam bardzo duży celulit :( a do tego baaardzo odstającą pupe :( już nie wiem co mam robić...., nie mogę założyć zwykłych spodni bo wygląda to poprostu śmiesznie... :(, nie macie na to jakiegoś lekarstwa? krem antycelulitowy nie pomógł ..:(
p.s- ogólnie jestem chuda
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Ehh..kosmetyczka, specjalne kremy i masaże, ćwiczenia!
Ale ten celulit to nie moze byc az tak widoczny przy tym wzroscie i wadze, ja mam 172 cm wzrostu i 54kg wagi i mam u mnie tego tak nie widac (fakt mam 15 lat) a Ty ile masz jesli moge wiedziec ? :)

Zgadzam się z Tobą Nivcia :eek:k: tylko,że trzeba to robić systematycznie.
Wtedy widać jakieś efekty :eek:k: :D
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Same ćwiczenia czy wizyty u kosmetyczki nie pomogą. Trzeba codziennie wykonywać masaż-drenaż limfatyczny,wykonywać specjalne ćwiczenia, ograniczyć spożywanie cukrów,tłuszczów,soli.Podczas prysznicu masować uda i pośladki szorstką gąbką lub rękawicą i na koniec zafundować raz zimny raz ciepły strumień wody. Następnie wsmarowywać jakiś dobry krem antycellulitowy. Nawet jeśli kobieta wykonuje wszystkie te czynności nie oznacza że pozbędzie się cellulitu. Cellulitis to ciężka sprawa,lepiej zapobiegać jego pojawieniu się bo później trudno go wyleczyć :(
 

urszulaplus

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
hmnnn.... podajcie kilka skutecznych tylko-naprawdę skutecznych :( sposobów pozycia ie celulitisu please help
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
chyba najskuteczniejszym sposobem jest regularny wysiłek fizyczny i zdrowa dieta (?)...
Nie wiem.... nie mam tego problemu :p
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
najlepiej juest kupić sobie taki przyżądy do masażu
b0127d475d73b915d694ea0da6bb6bed.png

i codziennie rano i wieczorem masować to miejsce powoduje to rozbicie tkanki tłuszczowej w równe warstwy
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
najlepiej nie jeść smażonych dań i słodyczy.
skakanka w ruch, prysznic na przemian ciepły - zimny, szczotka do masowania i odpowiedni balsam, krem na zakończenie efektu ;)
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Cellulitis - okreslamy schorzenie tym pojeciem kiedy dochodzi do zapalenia tk łacznej (towarzyszą np bóle w miejscu występowania)
Cellulit - typowy defekt kosmetyczny pojawiający się przez nieprawidłowy tryb życia, nieprawidłowe odżywianie, brak sportu, czynniki genetyczne


Nie jesteśmy do końca pozbyć się tego defektu ale pomocne przy zmniejszeniu go mogą być:

masaże
drenaż limfatyczny
zdrowa dieta
rzucenie palenia i kawy
ograniczenie alkoholu
stosowanie kremów i balsamów specjalistycznych

To tylko przykłady
gg 2157369
 

Mati01

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja sporo ćwicze to jest podstawa rowerek,bieganie zmiana jedzonka na mniej kaloryczne.Do tego kremik i masaż. :)
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
teee black-she nie badz taka madra :p to ze ukonczylas studia kosm nie znaczy ze poskradalas wszystkie rozumy :p nie no a tak serio to z tymi przykladami to 100% prawdy...trzeba sie postarac zeby nasze kochane i jedyne cialko wygladalo super.a przykladow moznaby bylo wymieniac i wymieniac...ja slyszalam o pewnym domowym sposobie : zaparzyc kubek kawy (sypanej) poczekac az ostygnie, przecedzic i stosowac jako peeling... tak na marginesie kofeina to jeden ze skladnikow w kremach wyszczuplajacych. pozdr
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Sama mam z tym problem, uzywam teraz serum EVELINE Laboratories Slim Extreme 3D, intensywnie wyszczuplajacy+ ujedrniajacy (antycellulit) jest bardzo dobry po 2tygodniach moj celulit znikl mi do 60% polecam ci to nie jest drogie. Zeby miec lepszy efekt kup sobie piling tej samej firmy. Pilingkosztuje okolo 12 zl i serum tez.
Pozdrawiam
 

Annesiv

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Tylko dlaczego mogę godzinami kształcić się co jeść, jakie ćwiczenia wykonywać, a jak przychodzi co do czego, to nic mi się nie chce i chyba żądam cudów...
 
Do góry