: : : Chillout : : :

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Hej mozecie coś polecić z tego gatunku? Bo juz nie mam pomysłów :D
Mam tylko skladanki typu Cafe del Mar. A tak wykonawców pojedynczych czy zespołów to raczej mało znam.

Ze swojej strony polecam Mandalay , zwlaszcza kawałek "This Life", naprawde mozna odpłynąć :D

Tu macie do przesluchania, ale polecam sciagnac http://youtube.com/watch?v=TnszQrsbYUI
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pati Yang ze szczególnym uwzględnieniem albumu Jaszczurka który powala na kolana
Portishead
Lamb
 

Centrala

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
z moich wielu nowości to:

VA-Ibiza Elemental Chillout
re-5fd828fb80c2483452e7ad698e934d3dfad94d87.jpg


V.A - Between 22-24 PM mixed by Chilloutme

re-c4692ff786f75cceabf50ba55f77256f03cd3e18.jpg


VA-Destination Lounge Buddha II Chillout Downtempo Eastern Sounds


re-ccaf7bd41d74070e3cf99d1d15606db52cf6a6c6.jpg


w szczególności składaki z rodziny chilloutme

Various Artist - Broken Rules mixed by Chilloutme

re-492f36c15656ccebf877347e007a85daf4898f42.jpg


Various Artist - Vertical Waves mixed by Chilloutme

re-375e8d5df92f9f8d7f1ed23edd08052315f8aab4.jpg



i wiele innych ...sporo giga przez kilka lat
Muzyka kochana.
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Polecam Chilli ZET.
Świetna audycja Andrzeja Smolika jest w sobote wieczorem.
Radio wydało też składankę dwupłytową (dostępna w empiku).

Dla leniwych wstawiam opis (a tych przekonanych odsyłam na strone radia)
Chilli ZET jest nowym, wyjątkowym radiem skierowanym do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, którzy szukają alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych.
Chilli ZET to nie wielkie hity i aktualne przeboje ale starannie wyselekcjonowana i wyjątkowo dobrana muzyka w klimacie chilloutowo - jazzowym.
Chilli ZET to nie plotki o gwiazdach i polityczne afery ale codzienna porcja naprawdę ważnych informacji i poczucie humoru, które nie obraza niczyjej inteligencji. Chilli ZET to kultura, sztuka, styl, ekonomia, podróże, design, nowe technologie i magnetyczne osobowości w towarzystwie wysmakowanych dźwięków.
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
ja też słucham Chilli Zet :) co prawda od niedawna, ale bardzo mi się podoba :) oprócz fajnej muzyki, która na prawdę przy[padła mi do gustu mają ciekawe audycje :) podają dużo ciekawostek :)
zachęcam do posłuchania :)
 

marianna druga

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
popieram- radio jest wyjątkowe. Takie... inne niż wszystkie. Nie ma mocnych bitów ani piskliwych i dyszących blondynek. Jest spokojna, bardzo klimatyczna muzyka, przy której da się spokojnie odpoczywać, pracować i prowadzić samochód. Są też serwisy informacyjne i jakieś audycje, ale nigdy nie ma mnie wtedy w domu więc nie powiem na jakim poziomie...
Ale generalnie polecam- tylko ostrzegam, że muzyka bardzo wciąga- bo jest taka...- niezwykła- aż chce się posłuchać dalej bo nie usłyszysz takiej na codzień.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Pati Yang ze szczególnym uwzględnieniem albumu Jaszczurka który powala na kolana
Portishead
Lamb
Podzielam w 100%- Pati Yang wspaniale wycisz. Sama raczej gustuję w mocniejszych brzmieniach, ale ostatnio odkrywam dla siebie chillout :) Podobnie jak przedmówcy polecam www.chillizet.pl , dobre radio na profesjonalnym poziomie i relaksująca muza :D
 

bejs

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
257
Punkty reakcji
0
slucham tej muzyki dopiero od niedawna, ale musze przyznac, ze z kazda chwila coraz bardziej mi sie podoba, zaraz wlacze sobie nowa stacje ChiliZet, niech mnie ukolysze do snu, podeslalam stacje mojemu chlopakowi i bardzo mu sie spodobala
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
na jakiej częstotliwości leci ta stacja?

aaa to chyba tylko online jest
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Nie tylko online:


Częstotliwości

Chilli ZET – nastaw się na Chill Out.

1. Warszawa 106,8 FM
2. Gdańsk 92,0 FM
3. Gdynia 101,1 FM
4. Katowice 93,6 FM
5. Kraków 101,0 FM
6. Koszalin 106,9 FM
7. Łódź 89,6 FM
8. Olsztyn 91,9 FM
9. Poznań 101,6 FM
10. Rzeszów 96,4 FM
11. Szczecin 104,9 FM
12. Wrocław 106,9 FM
13. Zielona Góra 92,9 oraz 98,4 FM

wzięte z www.chillizet.pl/Radio/Czestotliwosci
 

marianna druga

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
a wiecie że radio online idzie z ponad półminutowym opóźnieniem w porównaniu z radiem odbieranym przez tradycyjny odbiornik? ja to odkryłam wczoraj hehe

pozdro
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Gratulacje dla Marianny Drugiej :)
Teraz musimy..hmmm chyba Cię czymś obdarować :) hehehh
Nie korzystałem z radia ostatnio, ale pewnie chillizet chciałoby to wiedzieć - czy jak chcecie słuchać radia online nie macie problemów z łączeniem się z nim?
Pamiętam moje przygody z innymi radiami internetowymi, gdzie rzadko kiedy udawało mi się połączyć z jakimkolwiek z powodu przesilenia serwera...
 

marianna druga

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
co to za złośliwości? hę? nie gadam głupot- a najszerszą prawdę ;)

co do słuchania on-line pamiętam że zarówno z zetką jak i rmfem były problemy o których wspomniałeś- przeciążenie serwera, czas oczekiwania na połączneie itp. Ale zdarzało się to tylko gdy próbowałam słuchać danej stacji z nieofeicjalnej strony. Gdy próbowałam słuchać z oficjalnych stron- nie było większych problemów- jedyne co, to co jakiś czas były krótkei przerwy- jakby aktualizacje lub coś w tym stylu- wkurzające, ale dało się znieść.

Co do chilli- muszę przyznać, że choć słucham go zaledwie od półtora tygodnia, to nie miałam z nim żadnych problemów i nie zauważyłam żeby były podobne przerwy w odbiorze.

A co do obdarnowania mnie- to cóż- zbliża się dzień kobiet- Street_man- masz duże pole do popisu.


pozdrawiam- również złośliwców
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
Gratulacje dla Marianny Drugiej :)
Teraz musimy..hmmm chyba Cię czymś obdarować :) hehehh
Nie korzystałem z radia ostatnio, ale pewnie chillizet chciałoby to wiedzieć - czy jak chcecie słuchać radia online nie macie problemów z łączeniem się z nim?
Pamiętam moje przygody z innymi radiami internetowymi, gdzie rzadko kiedy udawało mi się połączyć z jakimkolwiek z powodu przesilenia serwera...

ja nie miałam problemu z tym radiem :)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Gratulacje dla Marianny Drugiej :)
Teraz musimy..hmmm chyba Cię czymś obdarować :) hehehh
Nie korzystałem z radia ostatnio, ale pewnie chillizet chciałoby to wiedzieć - czy jak chcecie słuchać radia online nie macie problemów z łączeniem się z nim?
Pamiętam moje przygody z innymi radiami internetowymi, gdzie rzadko kiedy udawało mi się połączyć z jakimkolwiek z powodu przesilenia serwera...

Co do obdarowania- ja popieram :D ODkrycie jest- nie da się zaprzeczyć :D (Nie ma tu ani odrobinki złośliwości)

Też słucham od niedawna i chociaż mam stary sprzęt to problemów nie mam. Podcasty też ładują się sprawnie, oby tak dalej :)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Pati Yang, Novika, Air, Anja Garbarek, Moby, Mikromusic, Nosowska, Röyksopp, Lamb, Hooverphonic, Télépopmusik... wiele tego, wszyscy godni polecenia.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Pati Yang, Novika, Air, Anja Garbarek, Moby, Mikromusic, Nosowska, Röyksopp, Lamb, Hooverphonic, Télépopmusik... wiele tego, wszyscy godni polecenia.
Zgadzam się- świetni wykonawcy :D Royksopp'a polecam szczególnie "What else is there"- szkoda, że nie ma na składance, utworek na prawdę godny uwagi, sama esencja chilloutu :)
Kto jeszcze ma "Nastaw się na Chillout vol.1" ? Ja od kilku dni słucham jej do znudzenia, jak się znudzi wrócę do słuchania radia :D Co myślicie o płytkach?
 

Chaszka

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
popieram- radio jest wyjątkowe. Takie... inne niż wszystkie. Nie ma mocnych bitów ani piskliwych i dyszących blondynek. Jest spokojna, bardzo klimatyczna muzyka, przy której da się spokojnie odpoczywać, pracować i prowadzić samochód. Są też serwisy informacyjne i jakieś audycje, ale nigdy nie ma mnie wtedy w domu więc nie powiem na jakim poziomie...
Ale generalnie polecam- tylko ostrzegam, że muzyka bardzo wciąga- bo jest taka...- niezwykła- aż chce się posłuchać dalej bo nie usłyszysz takiej na codzień.


Mi podczas pracy, nauki ( gdzie muszę się skupić) przeszkadza gadanina, wtedy nastawiam ChillOut, płytkę wydana przez Czili :)
Satysfakcja gwarantowana
 
Do góry