Rada Mieszkańców Akademika

Status
Zamknięty.

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
mam pytanie do osób które mieszkaly kiedys lub nadal mieszkaja w akademiku
chcialabym sie dowiedziec czy byla u was rada mieszkańców i jak ona funkcjonowala?
jakie ma prawa obowiazki i czy wogole ma prawo glosu w pertraktacjach z kierownictwem?
u mnie wlasnie takie cos powstaje wiec po prostu chce wiedziec co to da nam mieszkancom tak w praktyce
z gory dziekuje za odpowiedzi
:)
 

jj85justin

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja mieszkam w akademiku. w tym roku zadnych wyborow jeszcze nie bylo, ale w ubieglym tak.heh jednak sprowadzilo sie to do glosowania.a potem... sluch po niej zaginal :D . nie wiem moze czyms sie tam zajmowali ale ja jakos tego nie odczulam
 

Daresh

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
U mnie w akademiku działa rada.

Nie wiem coprawda jekie ma obowiązki, ale chyba załatwaiają różne rzeczy na Uczelni itp...

Jeżeli chodzi o pertraktacje z kierowniczką to dużo zależy od rodzaju kierowniczki :D

Organizują coś od czasu do czasu, fakt, że jakoś tak teraz zaangażowanie studentów jest małe.
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
no wlasnie male zaangazowanie
po prostu nikomu sie nie chce i tyle
no i jeszcze ludzie mysla ze to nic nie daje ale ja tak nie uwazam bo chciec to moc wkoncu no nie??
poza tym dzis bylo pierwsze spotkanie mojej rady no i okazuje sie ze cos jednak mozemy ale chcialabym zebyscie jesli ktos cos wie to poradzili cos albo powiedzieli jak to u was dziala przynajmniej bede miala jakies porownanie
serdeczne dzieki pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry