Mosh i Pogo

Mosh czy pogo?

  • Pogo

    Votes: 6 100,0%
  • Mosh

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
Tanczę na każdym koncercie na jakim mam okazję :) jest to dobre zwłaszcza kiedy ma się zły humor i można kogoś uderzyć bez konsekwencji :D fajne żby się wyżyć ale także żeby poznać nowych ludzi :D
raz tanczyłam pogo podczas ulewy - niezapomniane przeżycie :)
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Opisałam moją droge muzyczną w muzyka ogólnie temat perfecta.Wspomniałam o pewnym chłopaku.Nieciekawa historia. :( Jak u nas jest jakiś koncercik miejscowych punkowych zespolików to on bierze udział w pogo i wolałabym sie o niego nie obijać :/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niezła sprawa, choć trzeba uważać jak się przewróci. Wspominałem już w innym temacie, że ostro było na Elektrycznych Gitarach, choć grają przecież lżejszą nutę. To jednak nikomu nie przeszkadzało ;).
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
czasem się aż boję w nim uczestniczyć!

taki młyn że strach się bać:p
ale lubię bardzo! się tak poobijać czasami ze znajomymi:p

POGO RLZ...!
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Pogo to nie jest bezmyślne napier.dalanie sie jak ma się zły humor...
To nie jest mosh nazi skinheads że depcze sie leżących.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
zulwik napisał:
Pogo to nie jest bezmyślne napier.dalanie sie jak ma się zły humor...
To nie jest mosh nazi skinheads że depcze sie leżących.

Wielki znawca. Chwała Ci. Nikt się tam nie napier*ala.

Ostatnie POGO było jeszcze w te wakacje na koncercie TSA u mnie w mieścinie.
Niby tylko około 50 osób uczestniczyło ale i tak była zabawa. Nikomu się nic nie stało, jeden się przewrócił ale ekipa bardzo w porządku i go jeszcze praktycznie w locie złapali i postawili na nogi.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Też tańczyłem w miłym towarzystwie :] Raz się zachwiałem to mnie trzy osoby już łapały :p
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
fajny widok, gdy młodzi ludzie skaczą i śpiewają gdy zespół gra na secenie, raz na koncercie Kultu nieśli mnie na rękach a potem sam Kazik mi się ukłonił :D (jedna z piękniejszych chwil w moim życiu :p ), ale wszystko w granicach rozsądku, bo jak widzę nawalonych 80 ludzi pod scena robiących burdę, rozpychających się i popychających ludzi na oślep nie patrząc czy to kobieta czy mężczyzna to mi słabo...
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
No pogo jest lajcikowe , można sobie potańczyć :)
Ale mosh to jednak jest inna, :cenzura:ista sprawa . Trzeba to przeżyć , żeby zrozumieć ... he he he ...
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Zgadzam sie z przedmowcami - fajna sprawa.
Nie polecam natomiast wchodzic w pogo w samych skarpetkach, jedna genialna koleżanka tak zrobiła i wyszla ze zwichnieta noga ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a ja zadko poguje. Na koncercichach pomacham głową i tyle... jestem wrażliwa :/ kurcze...
hm jak sie spadnie w tłumie to i tak podnoszą, przynajmniej tak zauważyłam :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Bo tak jest na większości koncertów. Metale to nie takie szatanistyczne bestie do składania ofiar i zabijania ludzi jak się powszechnie uważa.
W skarpetkach nie ma co wchodzić, bo jak Ci ktoś w glanach na nogę naskoczy to może się to nieprzyjemnie skończyć.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Akurat tańczyłem w glanach. Po 5 minutach umierałem. Po 10 i dalej było jak w raju.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
YoMan napisał:
kolega mi powiedzial, jak chcesz do pogo, to najlepiej miec glany :D

Ano najlepiej, najlepiej. Mniejsza szansa że Ci się stanie coś nieprzyjemnego. Kiedy jest mokra ziemia po deszczu, to się szybciej robi błotny kocioł :p. No i w ogóle inny klimat jest :).
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
pogo to wspaniała rzecz, ale też trzeba rozgraniczyć to na dwa (co najmniej) rodzaje:


1) prawdziwe punk-pogo, gdzie ludzie skacza odpychają się itp, ale w razie upadku kogoś od razu robi sie koło, ta osoba może wstać i jest ogólnie fajnie

2) kinder-punk pogo, gdzie 13-letni chłopcy napieprzają mnie czasem pięściami w plecy, sam nie wiem czemu, ale nie raz ktoś z nich źle skończył przez to ;)



Najlepsze pogo jakie pamiętam było na Analogsach, gdy zagrali Erę Techno w młynie było tyle ludzi, że nie było szans sę przewrócić (klub Madness/Wrocław, w miarę małe deski, ale klimat świetny, tlyko duszno jak jest dużo ludzi), ale i tak było świetnie;)
 
Do góry