ty tez tak masz?

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Nie chodzi mi o zadne wzwody czy napletki i inne zoledzie tylko o to ze ostatnio zauważyłem ze bardzo pogorsza mi sie wzrok.Nie wiem czy to jest normalne w tym wieku czy moze przemeczenie albo niedozywienie ale poprostu juz zaczyna mnie to denerwowac,zaraz sie okaze ze za rok bede jakims starym dziadem :phi: :phi: :phi:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
nie siedz tyle przed kompem ;pp

a tak na powaznie to lec do okulisty koniecznie :) nie jest to normalne w tym wieku ale rozne czynniki wplywaja na pogorszenie wzroku ;p na jednych wplywaja bardziej na inny mniej -> tak jak mowilam do okulisty isc najlepiej :)
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
mi tez sie pogorszył i w to nie wnikam a mam 18 lat, raz jak wstane to widze wszystko podwujnie, a innym razem jak wstane widze wszystko bardzo wyraznie ;) spowodowane jest to tym ile siedze przed PC albo jak ciezki mam dzien w sql, ile spalem etc.
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
z ta witamina A to moze i byc bo mam alergie na wszystkie mleczne rzeczy i jajka i nie jem w ogole tłustego mięsa
zapisalem sie do okulisty i mi powiedzieli ze na 15marca-żal,prędzej oślepne niz bedzie ten 15 marzec
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Nie chodzi mi o zadne wzwody czy napletki i inne zoledzie tylko o to ze ostatnio zauważyłem ze bardzo pogorsza mi sie wzrok.Nie wiem czy to jest normalne w tym wieku czy moze przemeczenie albo niedozywienie ale poprostu juz zaczyna mnie to denerwowac,zaraz sie okaze ze za rok bede jakims starym dziadem :phi: :phi: :phi:
jak nie chodzi o żołądzie, napletki czy wzwody i inne penisy, to ja już sam nie wiem o czym jest ten temat :D
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
z ta witamina A to moze i byc bo mam alergie na wszystkie mleczne rzeczy i jajka i nie jem w ogole tłustego mięsa
zapisalem sie do okulisty i mi powiedzieli ze na 15marca-żal,prędzej oślepne niz bedzie ten 15 marzec


to jednego okuliste macie w miescie? zapisz sie do innego ktory ma miejsca.. u nas nie ma z tym problemow :X
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
aa pytam sie czy to normalne w tym wieku a nie napisalem w jakim wieku :]
otóż 15lat i myślalem ze to jest cos zwiazane z hormonami itp;>
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Witam. Ja miałam taki przypadek, w wieku 16 lat nagle zaczełam słabiej widziec. Powtarzam: Nagle. Na poczatku myslałam ze mi sie tylko wydaje. Po pewnym czasie zwlekania poszłam do okulisty i po badaniu usłyszałam: okularki czy szkła kotaktowe? Wada wzroku ktora ujawniła sie dopiero w wieku szesnastu lat.
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Czyników etiologicznych może być wiele. I tu każdy będzie mówił co innego. Najlepiej idź do tego lekarza. Tylko NIE 15 marca, tylko poszukaj innego.
 
Do góry