Czytacie Książki.....

Czytam......

  • Tak

    Votes: 29 96,7%
  • Nie :]

    Votes: 1 3,3%

  • Total voters
    30

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Czytacie Ksiąźki.....

siemankoo

Jak u was z czytaniem książek, czy lubicie czytać lektury szkolne czy jedziecie na opracowaniach :hyhy: :p

Ja osbiście nie przepadam za czytaniem lektur, ale jak trzeba to trzeba przeczytać(teraz omawiamy Quo Vadis) :rotfl: :rotfl: :wstyd: ;)

[ Dodano: 15 Maj 05, 22:59 ]
chyba nie czytacie :rotfl: :rotfl: :D :hyhy:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
ściągi są the best :p

po co się męczyć? ściąga Cię wyręczy :p :p
a na maturze będzie "jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" :p :p hehe :hyhy:
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
nie lubie czytac ksiazek o lekrurach to juz w gole nie ma mowy-streszczenia mnie ratuja.
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
A ja owielbia m książii!!!!!!!!!!! Książki są the best!!!!!! :rotfl: a Chrieste króluje :p
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
Mikanka, zgadzam się ;) ja również uwielbiam książki co do lektur to czasami sobie odpuszcze :p ale ogolnie to lubie czytac :hyhy:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Ksiazki - owszem - ale musza byc dobre, a lektury szkolne zaczalem doceniac dopiero w klasie maturalnej - a teraz na studiach to nic tylko te wzroy matematyczne, a ja tego nie lubie...
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Lektury o nie, w zyciu :D raz przeczytałem w podstawówce dawno dawno temu "Chłopcy z Placu Broni". Nie przepadam za ksiązkami jak czytam to raczej dokumentalne, takie zwykle to raczej nie...
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
A ja lubię większość książek, chociaż zgadzam się, że niektóre lektury są okropne :zdegustowany: niektórzy nauczyciele zupelnie nie mają gustu :looka:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja od niedawna zaczęłam czytać. Pamiętam jak chodziłam do podstawówki, przeczytałam w ciągu tych 8 lat tylko jedną książkę to była jakaś lektura. Nienawidziłam ich czytać! Teraz lubię :) Jak tylko czas mi pozwala. Najbardziej lubię te które źle się kończą, albo chociasz w połowie dobrze :p
 
K

KaMa

Guest
lubie czytać książki o narkotykach,dorastaniu itp.Ostatnio przeczytałam ,,Świat do góry nogami,, Beaty Ostrowickiej,bardzo fajna ksiązka :) ona jest napisana w formie pamiętnika i ja właśnie takie lubie :) a lektur nie lubie i prawie ich nie czytam (chyba że streszczenia) no ewentualnie jak jest cienka to przeczytam :p nie znam takiej lektury która była by ciekawa :/
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Kaiążki ogólnie sa super, nawet jak jest jakas lektura to najczęsciej da sie przeczytać (chyba że jest to "sierotka marysia i 7 krasnoludków"), ale jak na lekcjach omawiamy te ksiażki to staja sie coraz mniej ciekawe... przynajmniej dla mnie. Owszem moge czytać ksiażki, moge czytac lektury, ale nie omawiajmy ich!!! :rotfl: pozdro for all
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
tak tak co do czytania lektur to z tym jets ciezko...ale tak jak mam duzio czasu to chetnie biore w kasizke ,siadam w wygodnym fotelu i cyztam,czytam.....hmm..polecam, :D
teraz zaczelam "corke czarownic" super...ksiazka o dorastaniu do niewiadomego przeznaczenia...to nie zdana bajak,jak tez wczesniej sadzialm poo tytule...hihi
a teraz szukam cos naowego,bo to zara skonce,,ale jakos nie mogem sie zdecydowac...
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Ksiazki sa bardzo dobrym sposobem spedzaniem czasu i mozna sie wiele od nich dowiedziec.Lektur w zasadzie nie czytalem moze kilka przez osiem lat szkoly podstawowej.A jedyna lekture w sredniej jaka przeczytalem byl Potop switna ksiazka tylko dlatego ja przeczytalem ze Trylogia jest dla mnie wspaniala skarbnica historii.Trylogie czytalem dwa razy i bede czytal wiele jak tylko znajede na to czas. Lubie ksiazki historyczne i fantazy. Ostatnio z braku czasu czytam ktorkie opowiadania Edgara Alan Poe i P. Loverkraft-a. To sa opowiadania z rodziny dreszczowcow.P
olecam.
PS.Warto czytac
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
A ja tez uwielbiam czytać... w szkole nigdy nie byłam kujonem, ani zbyt ambitnym uczniem, ale przeczytałam większość lektur. Podobały mi się 'Zbrodnia i kara', opowiadania Hłaski, Orwelowski 'rok 1984'...
Osoby które nie czytaja według mnie sami sobie cos odbieraja... a jak patrze na współczesne dzieci to mi rece opadają... lataja takie Pokemony ... mój młodszy brat ma trudnosci z przeczytaniem 20 stron dziennie... bo go to meczy okropnie :zdziwko:
 
Do góry