Nowy Orange Go, Pakiety Sms ?

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Witam
Jestem w Nowym Orange Go duzo wysylam eskow wiec przydal by mi sie jakis pakiet sms za 1 gr, probowalem znalesc na stronce ale nigdzie nie znalazlem :/ wiedzie jaki jest kod na sms za 1 w Nowy Orange Go ?


i jeszcze jedno przy okazji :p

slyszalem ze gdzies mozna sprawdzic w jakiej jest sie taryfie czy wiedzie jak sie to sprawdza ?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dzwonisz pod *500 żeby sprawdzić. A nie lepiej przejść na POP i mieć 600 smsów za 6 złotych niż 100 smsów za 5 złotych? :mruga:
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Dzwonisz pod *500 żeby sprawdzić. A nie lepiej przejść na POP i mieć 600 smsów za 6 złotych niż 100 smsów za 5 złotych? :mruga:

Ja kupilem telefon w Zetafonie i mam umowe jeszcze na 2 lata :/ i nie wiem czy moge zmienic teraz na POP'a czy nie ?

@Edit
a te 100 smsow za 5 zlotych co mowiles do jest dla Nowy Orange Go czy nie ?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Oczywiście, że możesz. Nie jestem pewna jak na Popa przejść w tej chwili... wejdź na orange.pl wszystkiego się dowiesz ;) Albo jak ją odblokują, to zajrzę i Ci napiszę ;p
 

sandra96

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam karte z Nowe Orange Go. Wysylam sms-a pod nr 767o tersci GROSZ ;) i mam 600 sms-ow na miesiac. Sprobuj moze to bedzie kod dla Ciebie, powienien dzialac :) Jak chcesz sprawdzic ile Ci zostalow smsow wysylasz sms-a pod nr 767 o tercie ILE :) Powodzenia :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Sandra masz Nowy POP, a nie Nowe Orange Go. Nie ten pakiet. A jak wyśle tego smsa, to tylko mu kasę pożre, a nie da smsów!
 

nesia96

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Jestem w Nowym Orange Go duzo wysylam eskow wiec przydal by mi sie jakis pakiet sms za 1 gr, probowalem znalesc na stronce ale nigdzie nie znalazlem :/ wiedzie jaki jest kod na sms za 1 w Nowy Orange Go ?


i jeszcze jedno przy okazji :p

slyszalem ze gdzies mozna sprawdzic w jakiej jest sie taryfie czy wiedzie jak sie to sprawdza ?



Hej wydaje mi sie ze w nowym orange go nie ma pakietów ;) Usługa Dostepna w Orange Pop wysl : OPOP: na 1112 (koszt SMS-a w Orange). aby zmienic plan taryfowy nastepnie ponownie wlaczyc pakiet ;);) ALE PAMIETAJCIE ZE JAK ZMNIENIACIE USLUGE Z ORANGE GO NA POP TO BIERZE WAM WSZYSTKIE SRODKI Z KĄTA !! wiec najlepiej zostawic sobie ok 20gr lub 40gr i wtedy wyslac sms ze zmiana oferty

pozdrwiam ;))
 

karlin

Forum king
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
744
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
WSZYSTKIE SRODKI Z KĄTA !!
Konta, po pierwsze.
Też jestem w orange (orange mix) i też nie mam pakietów smsów. Dlatego, jak skończy mi się umowa, to zmieniam operatora. No chyba że coś ciekawego zaoferują i będę miał pakiety.

Pozdrawiam
 

carmeleczek

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że możesz. Nie jestem pewna jak na Popa przejść w tej chwili... wejdź na orange.pl wszystkiego się dowiesz ;) Albo jak ją odblokują, to zajrzę i Ci napiszę ;p

Aby zmienic na Orange Pop wyslij smsa o tresci OPOP na 1112.
Wtedy beda ci dzialaly wszystkie pakiet :D
 
Do góry