Keylogger.

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Witam, mam taki problem, z kontem w metin2, że pewien pan ukradł mi konto (wojownik 59 z full eq).
Ale popełnił błąd piszac do mnie na GG.
Chcę mu wysłać keyloggera, by odzyskac konto:/
Tyle tylko, że nie mam zielonego pojęcia, jak się z tego korzysta...
Czy znalazłaby się osoba, która się na tym zna i by mi pomogła?
Chce to wykorzystać tylko do tego celu, żadnego innego... Na prawdę mi zależy, bo 59 lvl, to nie pare dni, tylko kilka miesięcy wyczerpującej gry...
Jesli ktoś chcę pomóc to prosze pisac pod 1174831.

Pozdrawiam
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
uuuaaaa ... to nie takie proste ... trzeba sie dobrze na tym znac gdyz byle jakiego keyloggera wykryje prawie kazdy Anty Virus. Istnieja wersje VIP tylko ze platne. No ale sek w tym ze tego loggera mu nie wyslesz poniewaz musisz go zbindowac pod jakims plikiem ktory musisz mu podeslac pod jakims pretekstem. na 90% ci sie nie uda bo jesli to "hacker" to napewno bedzie wiedzial co kombinujesz :) licz sie jeszcze z jedna rzecza ... Keylogger jest dostepnym programem i zarowno darmowym ale nie do okradania innych lecz do kontrolowania wlasnego komputera w czasie twojej nieobecnosci ... mialem juz sprawe w sadzie za "hakerstwo" o ile tak mozna to nazwac takze nie bierz sie za to jak nie wiesz o co kaman :)


Ps. a wlasnie jak zakladasz konto w jakiejs grze online przeczytaj regulamin ... nikt nie odpowiada za to co sie stanie z twoim kontem wiec przypadkiem tego nigdzie nie zglaszaj ;)
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Zgłaszałem :p
Powiedzieli, że mogę to konto odzyskać w jaki tylko chcę sposób, ale oni mi w tym nie pomogą.
To nie hacker, on to konto ukradł, jak miałem akurat hasło "12345" a login nie trudno znac, bo miałem taki sam, jak nick.
To jest "dziecko", bo już z nim pisałem, a pod jakim pretekstem mu to wyśle? Już myślałem nad tym i wymyślilem :)
Do sądu mnie nie poda ^_^
Także, będę wdzięczny za wszelaką pomoc...
 

tajpan

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dobrym programem jest Admax Keylogger. Banalnie prosty w obsłudze z tym, że jest płatny, ale wersja testowa dostępna jest za darmo. Serwer jest co prawda wykrywalny, ale nie przez wszystkie antyviry. Wysłałem server kilku osobom. Patrząc na screeny wszyscy mieli antyviry a tylko jednemu "wrzeszczał" antyvirus. Sprawdzałem wykrywalność na 2 programach antywirusowych- Avast go wykrył. Natomiast G DATA AntiVirus samego keyloggera nie wykrył. Wyświetlił tylko informację, że program chce zmodyfikować rejestr. Jeżeli chcesz, żeby tego servera nie wykrył antywirus, użyj rookita. A pod jakim pozorem wysyłasz komuś ten programik? Napisz, że to hack do gry. A najlepiej będzie jak napiszesz swojego keyloggera. Będzie w 100% niewykrywalny. Jeżeli chcesz się nauczyć jak to zrobić to polecam strony:
hackme
haxite
Delphi- FAQ
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
No właśnie... Jak już pisałem, szukam osoby, która się na tym zna, ale także wytłumaczy mi WSZYSTKO.
Te poradniki nie działają w pełni. Wczoraj siedziałem z 3-4 godz. szukając jakichś porad. Niestety nie znalazłem. Czytałem wiele poradników (również na podanych przez Ciebie stronach), ale nic nie zrobiłem, ponieważ, albo link do hacka był zablokowany, ale po prostu nawet nie chciał się zainstalować... Chcę, aby ktoś krop po kroku wytłumaczył mi to na GG, lub odzyskał sam te passy do konta, dla mnie.

Pozdrawiam.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No ale sek w tym ze tego loggera mu nie wyslesz poniewaz musisz go zbindowac pod jakims plikiem ktory musisz mu podeslac pod jakims pretekstem.

trzeba zbindować fakt, i modlić się aby nie wyłapał tego pliku antywirus ;)

ja polecam gadu gadu trojan ver. 2.2
Norton i Panda go nie wykrywa, ale avast który ostatnio jest bardzo popularny wyłapuje bez niczego.

jest to jak sama nazwa mówi trojan. Oferuje również przechwytywanie logów czyli można powiedzieć że jest keyloggerem.
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
trzeba zbindować fakt, i modlić się aby nie wyłapał tego pliku antywirus ;)

ja polecam gadu gadu trojan ver. 2.2
Norton i Panda go nie wykrywa, ale avast który ostatnio jest bardzo popularny wyłapuje bez niczego.

jest to jak sama nazwa mówi trojan. Oferuje również przechwytywanie logów czyli można powiedzieć że jest keyloggerem.

Może podasz linka, skąd to ściągnąć, bo w googlach jak zwykle nic nie ma -.-
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wyślę ci na priv link do speedshare- tam wrzuce to. ale wydaje mi się że ostatnio widziałem gdzieś to w sieci :)
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
otóż to

genialnie :)


Oj nie, nie.
Nie zrozumiałeś mnie :p Albo może źle to napisałem?
Zmieniłem hasło na takie, ponieważ ze znajomym (z rl.) graliśmy razem przez te 3 dni... A nie chciałem, aby on znał moje prawdziwe hasło.
I akurat wtedy, ktoś próbował się włamać na konto... :/ Ech...
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
no coz powiem ci ze dobrze nawet sie stalo ... mimo ze straciles konto w ktore wlozyles duzo czasu ale przynajmniej stracisz chec grania od nowa ... granie w mmorpg jest bardzo fajne ale jak chcesz byc najlepszym na serwerze musisz robic tak zwane "Power Gaming" czyli to w czym polacy sie specjalizuja ... ale jak chcesz grac dalej to ok powodzenia w odzyskaniu konta ;)
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Power Gaming to poprostu granie non stop :) siedzisz i nabijasz doswiadczenie zdobywajac levele czyli poziomy ... znam kilka osob co potrafia przesiedziec 20 h dziennie przy grach mmorpg ;)
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Power Gaming to poprostu granie non stop :) siedzisz i nabijasz doswiadczenie zdobywajac levele czyli poziomy ... znam kilka osob co potrafia przesiedziec 20 h dziennie przy grach mmorpg ;)


Nie siedzę tyle i nie chcę być najlepszy, bo gram dla przyjemności.
Dziękuję master6x6.
Wytłumaczył mi wszystko.

Pozdrawiam
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Power Gaming to poprostu granie non stop :) siedzisz i nabijasz doswiadczenie zdobywajac levele czyli poziomy ... znam kilka osob co potrafia przesiedziec 20 h dziennie przy grach mmorpg ;)

dzięki za wytłumaczenie. ja gram w plemiona i ogame.pl ale nie spędzam tyle czasu na tym. w ciągu dnia może góra 2 godziny :) no ale w sumie te gry to typowe strategie z liczbami gdzie sie wstukuje liczby i czeka :D

Nie siedzę tyle i nie chcę być najlepszy, bo gram dla przyjemności.
Dziękuję master6x6.
Wytłumaczył mi wszystko.

Pozdrawiam

nie ma za co ;) służę zawsze pomocą :D
 

tajpan

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
45
Punkty reakcji
0
Cały poradnik dotyczący konfiguracji Ardamaxa znajdziesz tutaj (tylko nie wiem po co ci to. Program jest naprawdę łatwy w i obsłudze). Tylko link jest nieaktywny. Proponuję google, pamiętam też, że na forum hackme był link. A gdybyś chciał napisać swojego keyloggera to wysyłam link do stron z poradnikami jak to zrobić:
keylogger w delphi cz.1
keylogger w delphi cz.2
keylogger in delphi 7
keylogger przez gg
keylogger w delphi

Znalazłem to w 5 minut. A dlaczego nie napiszesz czegoś co ma imitować jakiegoś hacka, który dodaje expa, kasy, itp? Powiesz, że trzeba tam wpisać login i hasło, a później te dane przyśle ci na maila? Wystarczy skorzystać z komponentów INDY.

O to ci chodziło?
 

tadi

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, jestem z hackme.pl . Przejdź Hackme a na Forum do keyloggerów. Na ostatniej stronie jest temat TOP LISTA KEYLOGGERÓW, czy jakoś tak. Masz tam spis ok.150 keyloggerów. Polecam
 

GR-1^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam ! Mam do zaoferowania HAKI&BOTY do Metin 2 ! wszystkie haki i boty dzialaja na 100% w RAze znajduja sie : -Multi hack (speed/atac/teleport/itp...) -Fish Bot (postac sama lowi ryby) -Pick Up bot (postac sama podnosi to co wypadlo z potwora ) -shanzer Bot ( pozwala na zgromadzenie wienkszej ilosci mobow wokolo siebbie ) * oczywiscie w RAze zamiescilem skan oraz do kazdego hacka & bota jest instrukcja obslugi ! * 100% POLECAM !! *Pisac na GG 4707537 <--- * Y oczywiscie nie za darmo ... interesuje mnie konto w grze MonastyR>Junio ... lub kody(keye)na kase w metinie albo jakis Yang hack 100% > poprostu jakis sposob na doladowanie kasy na konto w metinie 2 - (prosze nie zglaszac sie ze smiesznymi ofertami .! ) *plik jest juz wyslany na RapidShere wienc jesli sie dogadamy odrazu wysylam link ... do downloadu Pozdrawiam !

*Nie odpisuje na e-maile czy PW pisać na GG ! jezyk.gif
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
291
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
ROTFL...Haki masz do sprzedania ?Takie z rzezni czy od dzwigu ?...Jak juz jesteś taki pr0 to moze oddaj jakiemu mlodemu gosciowi te nic nie warte habadziajstwo.Interes chcesz tu zrobic czy jaki :cenzura:
?



Co moze mam Ci kopsnac dyszke ze se tu posta napisalem ? Hahahha....Ogolnie to lubie pyknac w tibie...Zawsze od 100 lvl musze zaczac :D
Ci co od 1 ciskaja to maja nerwy i wogole...
 
Do góry