Nie Moge Żyć Bez...

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie moge żyć bez...

No własnie bez czego nie możecie żyć...Albo może co zawsze macie przy sobie...piszcie...
Ja np nie moge zyć bez...pomadki ochronnej i zawsze ją przy sobie mam...no i zawsze w kieszeni mam klucze...bez nich też było by trudno...
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
yyy... długopis, notatnik, telefon, okulary :hyhy:, <mój facet??? :zdziwko: >
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Tak.. ale faceta nie schowam do torebki, bo teraz widze ze Wy tu piszecie co w torebkach macie... :zawstydzony:
 

Unimil

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie mogę żyć bez muzyki! Bez niej dzień stracony. Internet to również coś, bez czego żyć nie mogę :p No i bez pieniądzy, pozatym szmalu i kasy byłbym wrakiem człowieka :p
Ps. Umię żyć bez przeciwnej płci a jak z wami? :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja moge żyć bez płci przeciwnej a nawet bez kasy :rotfl:
 

Suesun

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Hmmm... pewnie bez tlenu ;) ... no i mojej rodzinki :)
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
Bez gumy miętowej (do żucia, żeby nie było) balsamu do ust, telefonu, notesu z biedronką, ołówka i perfum (to w torebce)
A poza tym: bez herbaty, kapusty pekińskiej i mojego psa :p
 
A

Anonymous

Guest
bez telefonu,kasy,perfum i co najwazniejsze bez koni uwielbiam jazde konną ;) i choc tak narzekam to w sumie bez pracy :] wystarczą 3 dni w domu i juz tesknie za nia ...w sumie lubie te moja prace..a płeć przeciwna pewnie że bez nich bym wytrzymala jak dlugo nie wiem ale dalabym rade ;)
 
D

Dora

Guest
hmmm bez czego ja nie moge zyć?? pomadka , telefon , k. teatralne , rodzina , kot, no i ostatnio bez milosci he he :zawstydzony:
 

Tunidra

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
z domu
praca, praca, praca , hektolitry kawy !!, L&M y, soczewki , tampony , kosmetyki ...
chyba tyle :luka:
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Eeee.... no to ja będę orginalna :eek:czami: ja mogę żyć praktycznie bez wszystkiego, oprócz kogoś, z kim mogę zawsze pogadać.... :pogaduchy: :p
 
Do góry