A Jak Chcielibyscie Umrzec?

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Bylo duzo tematow: dlaczego chcesz/nie chcesz umrzec, czy boisz sie smierci, jak chcesz byc pochowany...Ale takiego chyba jeszcze nie ma :p
Ja kiedys chcialam, zeby stalo sie to we snie, zero bolu, zero zalu...Potem naszla mnie chec zaslyniecia z jakiegos powodu...Chcialabym poswiecic swe zycie dla jakiejs wyzszej wartosci...Np umrzec za wiare, jak meczennicy...Czy umrzec za milosc...Niedawno chcialam zostac lekarzem wojskowym- narazac wlasne zycie, a ratowac zycie tych, ktorzy narazaja wlasne zycie ;) Ale umierac w wyniku poswiecenia- to zazwyczaj umierac mlodo. A ja nie chce. Chcialabym wyjsc za maz, doswiadczyc wiele milosci, troche z jej powodu pocierpiec, kochac cale zycie...Doszlam wiec do wniosku, ze cale zycie poswiece dla wyzszych wartosci, ale nie musze przeciez dla nich umierac. Chce zostac lekarzem i ratowac zycie fizyczne innych ludzi, chce byc tez poetka, aby ratowac zycie duchowe ludzi...Ale nie chce umrzec mlodo. I teraz juz sama nie wiem, jak chce umrzec...Zostaje mi tylko marzyc o smierci w wieku 95 lat w ramionach ukochanego...;)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
umrzeć....... zasnąć i się nie obudzić.... bez bólu i cierpienia... umrzeć w wypadku..... zawał.... z jakiegoś innego powodu ;( tak jak większość boję się śmierci, mam nadzieje że Bóg da mi jeszcz pożyc i wyszaleć się na tym świecie i czywiście to on zadecyduje o tym w jaki sposób odejde... ja osobiście nie mam jakiejś "wizji" na moją śmierć.... mam tylko nadzieje ze nie sprawi ona nikomu bólu...
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
nie wiem jak bym chciała umrzeć...
ale napewno chciałabym aby wszyscy o mnie zapamiętali :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Najlepiej w ramionach ukochanej :p Tylko żeby za bardzo nie bolało i żeby nie nastąpiło za wcześnie :]

Poza tym też chciałbym zostawić po sobie coś trwałego. Zbudować sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu :D :p
 

gosciu

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
nie powiem ;-)
jesli spokojna to nie w samotnosci - bez nikogo bliskiego w poblizu

jesli juz w samotnosci to szybko i np. patrzac na tecze

----
bez skakania do basenu ze skutkiem :eek: <-- znaczy nie glupio - i wcale, zeby nie pisali w gazecie :eek:





no ale jutro kolejny dzien :D, moze lepszy
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja chcialabym życ wiecznie.. :p
A umrzec?
Nie mysle o śmierci..
Ale chcialabym mieć pogrzeb w pięknej bialej sukni..
Zeby wszyscy się uśmiechali.. żeby nikt nie plakał.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja bym chciał najpierw rozpedzić się do 350 km/h i uderzyć w najnowszy model BMW rozleciał bym sie na milion czesci ale bym nic nie czuł.
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Mi pasuje smierc w czasie snu .Bezbolesnie i nawet bym nie wiedzial .
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja bym chciał najpierw rozpedzić się do 350 km/h i uderzyć w najnowszy model BMW rozleciał bym sie na milion czesci ale bym nic nie czuł.
Taaa..
Jechać na Kawasaki Ninja :D
Na takim zielonym.. Mmmm.
I wbić się w najnowsze bmw :p
albo najlepiej w cały komis BMW :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
hehe też może być ale w salon BMW :D mmmm tylko nawet organów by ze mnie już nie było :(
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja bym nie chciał umrzec...
a jeśli już umrzeć to chciałbym zeby ludzie o mnie nie tak szybko nie zapomnieli...
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Co wy macie do tych BMV .Cos wam zrobili ? TYlko ich zepsuc chca no co za sadysci .TO mialobyc jak chcecie umrzec .A nie najderastyczniejszy sposob zeby umrzec :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mi pasuje smierc w czasie snu .Bezbolesnie i nawet bym nie wiedzial .

A ja wlasnie nie chcialabym, zeby to bylo takie proste, szybkie, bezbolesne i zeby nikt nawet nie zauwazyl...Nie, zebym chciala, zeby o mnie w gazetach pisali, ale wolalabym po prostu umrzec w jakis sposob pamietny- nie dla innych, ale dla siebie pamietny. Hmm, zebym w jakis sposob zapamietala te chwile...Zeby nie byla ona nagla, zebym wiedziala, co sie dzieje, sentymentalnie rozmyslajac nad calym zyciem z radoscia, a zarazem pewna nostalgia...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Co wy macie do tych BMV .Cos wam zrobili ? TYlko ich zepsuc chca no co za sadysci .TO mialobyc jak chcecie umrzec .A nie najderastyczniejszy sposob zeby umrzec
Bo BMW to fajny samochod :D
Wolalbys zginąć pod maluchem? :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No wlasnie- pod BMW to smierc z zachowaniem honoru ;) Nierowna walka z nieznanymi wyzszymi silami! :D Ale pod maluchem?! Przegrana ze slabszym od Ciebie?! :p
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Bezboleśnie i nagle ... ale w puźnym wieku , mam jeszcze mase planów i chcialby umierać ze świadomością że je wszystkie spełniiłem :p
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
No to ja bym chcial pod Subaru Impreza albo ferrari testarossa :D .TO jest klasa .
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No wlasnie- pod BMW to smierc z zachowaniem honoru ;) Nierowna walka z nieznanymi wyzszymi silami! :D Ale pod maluchem?! Przegrana ze slabszym od Ciebie?! :p
A jak :D
Jak umierać to z honorem - pod BMW albo jadąc nim :D
Nie widze innego wyjścia.
Chyba, że lepszy samochod.
 
Do góry